Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
- Απόσταση
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Εϊμπάρ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Fabrizio Brignani | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Nieto Juanjo | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Fran Castillo | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Ousmane Camara | Ε | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Adu Ares | Α | 24/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Unai Elgezabal Udondo | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Sergio Alvarez | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Elijah Gift | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Καστεγιόν - Εϊμπάρ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
1η
33.3%
75%
41.7%
3η
58.3%
83.3%
58.3%
Η Καστεγιόν προέρχεται από τo 1-1 (εκτός) με τη Μπούργος. Εντός έδρας διατηρεί αήττητο σερί 7 αγώνων στο πρωτάθλημα. Η αμυντική λειτουργία της ομάδας παρουσιάζεται ιδιαίτερα συμπαγής το τελευταίο διάστημα, έχοντας δεχθεί μόλις 2 τέρματα στα προηγούμενα 5 παιχνίδια της. Η Έιμπαρ απέσπασε ισοπαλία (1-1) με την Αλμερία, ωστόσο η αμυντική της αστάθεια προβληματίζει, καθώς έχει δεχθεί γκολ και στα 7 τελευταία παιχνίδια της (12 τέρματα παθητικό). Παράλληλα αγνοεί τη νίκη στις δύο τελευταίες εκτός έδρας αναμετρήσεις της στη Λα Λίγκα. Η δυναμική της Καστεγιόν στο «SkyFi Castalia» και το αμυντικό πρόβλημα της Έιμπαρ εκτός έδρας, δίνουν τον πρώτο λόγο στους γηπεδούχους. Άσος.
06/11
21:30
Αγώνας
Καστεγιόν - Εϊμπάρ
Σημείο
1
Stake
10.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Καστεγιόν - Εϊμπάρ
1
1.63
X
4.40
2
5.25
1
1.63
Καστεγιόν
X
4.40
Ισοπαλία
2
5.25
Εϊμπάρ
Καστεγιόν - Εϊμπάρ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.62 | 4.25 | 5.00 | 5.00% | 2.35 | 1.60 | 4.81% | 1.62 | 2.20 | 6.70% |
|
|
1.59 | 4.40 | 5.00 | 5.32% | 2.42 | 1.55 | 5.52% | 1.60 | 2.27 | 6.15% |
|
|
1.62 | 4.00 | 5.25 | 5.46% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.62 | 2.20 | 6.70% |
|
|
1.60 | 4.15 | 5.10 | 5.84% | 2.30 | 1.58 | 6.34% | 1.60 | 2.25 | 6.49% |
|
|
1.61 | 4.15 | 4.85 | 6.39% | 2.32 | 1.57 | 6.37% | 1.60 | 2.18 | 7.72% |
|
|
1.63 | 4.00 | 4.85 | 6.51% | 2.30 | 1.57 | 6.69% | 1.61 | 2.20 | 7.03% |
|
|
1.60 | 4.00 | 5.00 | 6.98% | 2.25 | 1.60 | 6.49% | 1.64 | 2.15 | 6.97% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καστεγιόν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ