Νέο Μέλος; Δωρεάν Στοίχημα 🎁

Ειδική Προσφορά* BetonArme για νέα μέλη!
  • ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ Συμμετέχεις στην προσφορά* δημιουργώντας το λογαριασμό σου
  • ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ Έχεις στη διάθεσή σου το Δώρο* χωρίς να χρειάζεται κάποια κατάθεση.
  • Η ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΞΕΚΙΝΑ Συνεχίζεις να απολαμβάνεις το παιχνίδι στην πλατφόρμα της Betsson

*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις 21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

LONDERZEEL – CONDRUZIEN ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ 06-08-2022

Δημοσιεύθηκε: 5 Αυγ 22 01:01 Κατηγορία : ΚΟΥΠΟΝΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ

Στις 20:30 οι ομάδες LONDERZEEL και CONDRUZIEN θα κοντραριστούν για τη διοργάνωση ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΕΛΓΙΟΥ ΒΕΛΓΙΟ.

Στους παρακάτω πίνακες θα δείτε τα στατιστικά για τον αγώνα LONDERZEEL – CONDRUZIEN, τις φόρμες των ομάδων, την μεταξύ τους προϊστορία και τους επόμενους αγώνες, όπως και Head2Head. Επίσης, υπάρχει πίνακας με βαθμολογία ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΕΛΓΙΟΥ ΒΕΛΓΙΟ και στατιστικά του πρωταθλήματος.

LONDERZEEL - CONDRUZIEN ΣΤΟΙΧΗΜΑ

LONDERZEEL: Στα τελευταία δέκα παιχνίδια έχει φέρει ως αποτελέσματα: 1 νίκη, 3 ισοπαλίες, 6 ήττες σε όλες τις διοργανώσεις που αγωνίστηκε. Στο παραπάνω σύνολο των αναμετρήσεων έχει επαληθεύσει 4 φορές το over 2.5 και 6 φορές το under 2.5.

CONDRUZIEN: Στα δέκα πιο πρόσφατα παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις έφερε τα ακόλουθα αποτελέσματα: 6 νίκες, 1 ισοπαλία, 3 ήττες. Στις δέκα αυτές αναμετρήσεις μέτρησε 6 φορές το over 2.5 και 4 φορές το under 2.5.

Παίξε Νόμιμα

21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114 | Παίξε Υπεύθυνα
Αποδόσεις
1X2 O/U 2,5 ΔΕ GG/NG
Bookmakers 1 X 2 Γκανιότα
Μέσος όρος - - - -
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Ν
01/05/2022 Lyra-Lierse Berlaar Londerzeel (0-0) 2-1 Η
24/04/2022 Londerzeel Hades (0-0) 0-2 Η
17/04/2022 Londerzeel Hoogstraten (0-0) 1-3 Η
09/04/2022 Diegem Sport Londerzeel (0-0) 0-1 Ν
02/04/2022 Londerzeel Belisia Bilzen (0-0) 1-1 Ι
26/03/2022 Heur Tongeren Londerzeel (0-0) 2-1 Η
19/03/2022 Londerzeel City Pirates Antwerpen (0-0) 0-2 Η
13/03/2022 Άαλστ Londerzeel (0-0) 3-1 Η
05/03/2022 Londerzeel Houtvenne (0-0) 1-1 Ι
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Ν
22/08/2021 Francs Borains Londerzeel (0-0) 2-0 Η
18/08/2021 Londerzeel Virton (0-0) 1-0 Ν
08/08/2021 SK Sint-Niklaas Londerzeel (0-0) 2-2 Ι
18/09/2020 Londerzeel Thes Sport (0-0) 0-2 Η
13/09/2020 Londerzeel Gullegem (0-0) 3-0 Ν
06/09/2020 Londerzeel Eeklo Meetjesland (0-0) 1-0 Ν
18/08/2019 Londerzeel Άαλστ (0-0) 2-4 Η
10/08/2019 Couvin-Mariembourg Londerzeel (0-0) 2-3 Ν
04/08/2019 Londerzeel Heusden-Zolder (0-0) 6-1 Ν
01/05/2022 Lyra-Lierse Berlaar Londerzeel (0-0) 2-1 Η
24/04/2022 Londerzeel Hades (0-0) 0-2 Η
17/04/2022 Londerzeel Hoogstraten (0-0) 1-3 Η
09/04/2022 Diegem Sport Londerzeel (0-0) 0-1 Ν
02/04/2022 Londerzeel Belisia Bilzen (0-0) 1-1 Ι
26/03/2022 Heur Tongeren Londerzeel (0-0) 2-1 Η
19/03/2022 Londerzeel City Pirates Antwerpen (0-0) 0-2 Η
13/03/2022 Άαλστ Londerzeel (0-0) 3-1 Η
05/03/2022 Londerzeel Houtvenne (0-0) 1-1 Ι
26/02/2022 Berchem Sport Londerzeel (0-0) 1-1 Ι
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Ν
24/04/2022 Londerzeel Hades (0-0) 0-2 Η
17/04/2022 Londerzeel Hoogstraten (0-0) 1-3 Η
02/04/2022 Londerzeel Belisia Bilzen (0-0) 1-1 Ι
19/03/2022 Londerzeel City Pirates Antwerpen (0-0) 0-2 Η
05/03/2022 Londerzeel Houtvenne (0-0) 1-1 Ι
12/02/2022 Londerzeel Sporting Hasselt (0-0) 1-1 Ι
18/12/2021 Londerzeel Pepingen-Halle (0-0) 1-1 Ι
11/12/2021 Londerzeel Lyra-Lierse Berlaar (0-0) 4-1 Ν
28/11/2021 Londerzeel Diegem Sport (0-0) 0-1 Η
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Ν
18/08/2021 Londerzeel Virton (0-0) 1-0 Ν
18/09/2020 Londerzeel Thes Sport (0-0) 0-2 Η
13/09/2020 Londerzeel Gullegem (0-0) 3-0 Ν
06/09/2020 Londerzeel Eeklo Meetjesland (0-0) 1-0 Ν
18/08/2019 Londerzeel Άαλστ (0-0) 2-4 Η
04/08/2019 Londerzeel Heusden-Zolder (0-0) 6-1 Ν
05/08/2018 Londerzeel Eendracht Termien (0-0) 1-2 Η
28/08/2016 Londerzeel Κνακ Ροζεράλ (0-0) 1-2 Η
07/08/2016 Londerzeel Vosselaar (0-0) 1-1 Ι
24/04/2022 Londerzeel Hades (0-0) 0-2 Η
17/04/2022 Londerzeel Hoogstraten (0-0) 1-3 Η
02/04/2022 Londerzeel Belisia Bilzen (0-0) 1-1 Ι
19/03/2022 Londerzeel City Pirates Antwerpen (0-0) 0-2 Η
05/03/2022 Londerzeel Houtvenne (0-0) 1-1 Ι
12/02/2022 Londerzeel Sporting Hasselt (0-0) 1-1 Ι
18/12/2021 Londerzeel Pepingen-Halle (0-0) 1-1 Ι
11/12/2021 Londerzeel Lyra-Lierse Berlaar (0-0) 4-1 Ν
28/11/2021 Londerzeel Diegem Sport (0-0) 0-1 Η
14/11/2021 Londerzeel Heur Tongeren (0-0) 2-2 Ι
01/05/2022 Lyra-Lierse Berlaar Londerzeel (0-0) 2-1 Η
09/04/2022 Diegem Sport Londerzeel (0-0) 0-1 Ν
26/03/2022 Heur Tongeren Londerzeel (0-0) 2-1 Η
13/03/2022 Άαλστ Londerzeel (0-0) 3-1 Η
26/02/2022 Berchem Sport Londerzeel (0-0) 1-1 Ι
19/02/2022 Olympia Wijgmaal Londerzeel (0-0) 0-1 Ν
06/02/2022 Καπέλεν Londerzeel (0-0) 2-0 Η
30/01/2022 Bocholt Londerzeel (0-0) 2-1 Η
15/12/2021 Hades Londerzeel (0-0) 1-2 Ν
21/11/2021 Belisia Bilzen Londerzeel (0-0) 1-0 Η
22/08/2021 Francs Borains Londerzeel (0-0) 2-0 Η
08/08/2021 SK Sint-Niklaas Londerzeel (0-0) 2-2 Ι
10/08/2019 Couvin-Mariembourg Londerzeel (0-0) 2-3 Ν
12/08/2017 Μόλενμπεκ Londerzeel (0-0) 1-0 Η
05/08/2017 RAAL La Louviere Londerzeel (0-0) 0-0 Ι
21/08/2016 FC Lebbeke Londerzeel (0-0) 0-1 Ν
14/08/2016 Coxyde Londerzeel (0-0) 0-6 Ν
16/08/2015 Μέχελεν Londerzeel (0-0) 1-2 Ν
09/08/2015 Verlaine Londerzeel (0-0) 1-3 Ν
10/08/2014 Ethe Belmont Londerzeel (0-0) 2-0 Η
01/05/2022 Lyra-Lierse Berlaar Londerzeel (0-0) 2-1 Η
09/04/2022 Diegem Sport Londerzeel (0-0) 0-1 Ν
26/03/2022 Heur Tongeren Londerzeel (0-0) 2-1 Η
13/03/2022 Άαλστ Londerzeel (0-0) 3-1 Η
26/02/2022 Berchem Sport Londerzeel (0-0) 1-1 Ι
19/02/2022 Olympia Wijgmaal Londerzeel (0-0) 0-1 Ν
06/02/2022 Καπέλεν Londerzeel (0-0) 2-0 Η
30/01/2022 Bocholt Londerzeel (0-0) 2-1 Η
15/12/2021 Hades Londerzeel (0-0) 1-2 Ν
21/11/2021 Belisia Bilzen Londerzeel (0-0) 1-0 Η
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Ν
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Ν
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Ν
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Ν
14/08/2022 Londerzeel RAAL La Louviere (0-0) 0-0
14/08/2022 Londerzeel RAAL La Louviere (0-0) 0-0
14/08/2022 Londerzeel RAAL La Louviere (0-0) 0-0
14/08/2022 Londerzeel RAAL La Louviere (0-0) 0-0
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Η
31/07/2022 Libramont Condruzien (0-0) 1-2 Ν
01/05/2022 Condruzien Grand-Leez (0-0) 0-2 Η
24/04/2022 US Dinantaise Condruzien (0-0) 2-3 Ν
19/04/2022 Condruzien Spy (0-0) 2-1 Ν
15/04/2022 Nismes Condruzien (0-0) 1-3 Ν
09/04/2022 Condruzien Chevetogne (0-0) 2-3 Η
03/04/2022 Flavion-Morialmé Condruzien (0-0) 0-1 Ν
27/03/2022 Condruzien ES de la Molignée (0-0) 4-0 Ν
20/03/2022 Loyers Condruzien (0-0) 1-1 Ι
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Η
31/07/2022 Libramont Condruzien (0-0) 1-2 Ν
28/07/2018 Chevetogne Condruzien (0-0) 2-1 Η
31/07/2016 Aische Condruzien (0-0) 1-0 Η
26/07/2014 Huy Condruzien (0-0) 3-0 Η
01/05/2022 Condruzien Grand-Leez (0-0) 0-2 Η
24/04/2022 US Dinantaise Condruzien (0-0) 2-3 Ν
19/04/2022 Condruzien Spy (0-0) 2-1 Ν
15/04/2022 Nismes Condruzien (0-0) 1-3 Ν
09/04/2022 Condruzien Chevetogne (0-0) 2-3 Η
03/04/2022 Flavion-Morialmé Condruzien (0-0) 0-1 Ν
27/03/2022 Condruzien ES de la Molignée (0-0) 4-0 Ν
20/03/2022 Loyers Condruzien (0-0) 1-1 Ι
13/03/2022 Condruzien Fernelmont-Hemptinne (0-0) 0-2 Η
05/03/2022 Wallonne Ciney Condruzien (0-0) 5-2 Η
01/05/2022 Condruzien Grand-Leez (0-0) 0-2 Η
19/04/2022 Condruzien Spy (0-0) 2-1 Ν
09/04/2022 Condruzien Chevetogne (0-0) 2-3 Η
27/03/2022 Condruzien ES de la Molignée (0-0) 4-0 Ν
13/03/2022 Condruzien Fernelmont-Hemptinne (0-0) 0-2 Η
22/02/2022 Condruzien Beauraing (0-0) 1-2 Η
13/02/2022 Condruzien Andennais (0-0) 1-4 Η
30/01/2022 Condruzien Malonne (0-0) 2-2 Ι
28/11/2021 Condruzien US Dinantaise (0-0) 3-2 Ν
14/11/2021 Condruzien Nismes (0-0) 2-1 Ν
01/05/2022 Condruzien Grand-Leez (0-0) 0-2 Η
19/04/2022 Condruzien Spy (0-0) 2-1 Ν
09/04/2022 Condruzien Chevetogne (0-0) 2-3 Η
27/03/2022 Condruzien ES de la Molignée (0-0) 4-0 Ν
13/03/2022 Condruzien Fernelmont-Hemptinne (0-0) 0-2 Η
22/02/2022 Condruzien Beauraing (0-0) 1-2 Η
13/02/2022 Condruzien Andennais (0-0) 1-4 Η
30/01/2022 Condruzien Malonne (0-0) 2-2 Ι
28/11/2021 Condruzien US Dinantaise (0-0) 3-2 Ν
14/11/2021 Condruzien Nismes (0-0) 2-1 Ν
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Η
31/07/2022 Libramont Condruzien (0-0) 1-2 Ν
24/04/2022 US Dinantaise Condruzien (0-0) 2-3 Ν
15/04/2022 Nismes Condruzien (0-0) 1-3 Ν
03/04/2022 Flavion-Morialmé Condruzien (0-0) 0-1 Ν
20/03/2022 Loyers Condruzien (0-0) 1-1 Ι
05/03/2022 Wallonne Ciney Condruzien (0-0) 5-2 Η
27/02/2022 Biesme Condruzien (0-0) 1-2 Ν
20/02/2022 Meux II Condruzien (0-0) 1-0 Η
04/12/2021 Grand-Leez Condruzien (0-0) 1-3 Ν
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Η
31/07/2022 Libramont Condruzien (0-0) 1-2 Ν
28/07/2018 Chevetogne Condruzien (0-0) 2-1 Η
31/07/2016 Aische Condruzien (0-0) 1-0 Η
26/07/2014 Huy Condruzien (0-0) 3-0 Η
24/04/2022 US Dinantaise Condruzien (0-0) 2-3 Ν
15/04/2022 Nismes Condruzien (0-0) 1-3 Ν
03/04/2022 Flavion-Morialmé Condruzien (0-0) 0-1 Ν
20/03/2022 Loyers Condruzien (0-0) 1-1 Ι
05/03/2022 Wallonne Ciney Condruzien (0-0) 5-2 Η
27/02/2022 Biesme Condruzien (0-0) 1-2 Ν
20/02/2022 Meux II Condruzien (0-0) 1-0 Η
04/12/2021 Grand-Leez Condruzien (0-0) 1-3 Ν
20/11/2021 Spy Condruzien (0-0) 2-3 Ν
05/11/2021 Chevetogne Condruzien (0-0) 2-1 Η
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Η
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Η
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Η
06/08/2022 Londerzeel Condruzien (0-0) 9-0 Η
21/08/2022 Flavion-Morialmé Condruzien (0-0) 0-0
28/08/2022 Condruzien Biesme (0-0) 0-0
04/09/2022 Loyers Condruzien (0-0) 0-0
11/09/2022 Condruzien Beauraing (0-0) 0-0
18/09/2022 St-Hadelin-Haversin Condruzien (0-0) 0-0
25/09/2022 Condruzien Chevetogne (0-0) 0-0
02/10/2022 Meux II Condruzien (0-0) 0-0
09/10/2022 Condruzien Arquet (0-0) 0-0
16/10/2022 Grand-Leez Condruzien (0-0) 0-0
23/10/2022 Condruzien Evelette-Jallet (0-0) 0-0
21/08/2022 Flavion-Morialmé Condruzien (0-0) 0-0
28/08/2022 Condruzien Biesme (0-0) 0-0
04/09/2022 Loyers Condruzien (0-0) 0-0
11/09/2022 Condruzien Beauraing (0-0) 0-0
18/09/2022 St-Hadelin-Haversin Condruzien (0-0) 0-0
25/09/2022 Condruzien Chevetogne (0-0) 0-0
02/10/2022 Meux II Condruzien (0-0) 0-0
09/10/2022 Condruzien Arquet (0-0) 0-0
16/10/2022 Grand-Leez Condruzien (0-0) 0-0
23/10/2022 Condruzien Evelette-Jallet (0-0) 0-0
28/08/2022 Condruzien Biesme (0-0) 0-0
11/09/2022 Condruzien Beauraing (0-0) 0-0
25/09/2022 Condruzien Chevetogne (0-0) 0-0
09/10/2022 Condruzien Arquet (0-0) 0-0
23/10/2022 Condruzien Evelette-Jallet (0-0) 0-0
06/11/2022 Condruzien Nismes (0-0) 0-0
20/11/2022 Condruzien Andennais (0-0) 0-0
11/12/2022 Condruzien Flavion-Morialmé (0-0) 0-0
15/01/2023 Condruzien Loyers (0-0) 0-0
29/01/2023 Condruzien St-Hadelin-Haversin (0-0) 0-0
28/08/2022 Condruzien Biesme (0-0) 0-0
11/09/2022 Condruzien Beauraing (0-0) 0-0
25/09/2022 Condruzien Chevetogne (0-0) 0-0
09/10/2022 Condruzien Arquet (0-0) 0-0
23/10/2022 Condruzien Evelette-Jallet (0-0) 0-0
06/11/2022 Condruzien Nismes (0-0) 0-0
20/11/2022 Condruzien Andennais (0-0) 0-0
11/12/2022 Condruzien Flavion-Morialmé (0-0) 0-0
15/01/2023 Condruzien Loyers (0-0) 0-0
29/01/2023 Condruzien St-Hadelin-Haversin (0-0) 0-0
21/08/2022 Flavion-Morialmé Condruzien (0-0) 0-0
04/09/2022 Loyers Condruzien (0-0) 0-0
18/09/2022 St-Hadelin-Haversin Condruzien (0-0) 0-0
02/10/2022 Meux II Condruzien (0-0) 0-0
16/10/2022 Grand-Leez Condruzien (0-0) 0-0
30/10/2022 Fernelmont-Hemptinne Condruzien (0-0) 0-0
13/11/2022 US Dinantaise Condruzien (0-0) 0-0
04/12/2022 Spy Condruzien (0-0) 0-0
18/12/2022 Biesme Condruzien (0-0) 0-0
22/01/2023 Beauraing Condruzien (0-0) 0-0
21/08/2022 Flavion-Morialmé Condruzien (0-0) 0-0
04/09/2022 Loyers Condruzien (0-0) 0-0
18/09/2022 St-Hadelin-Haversin Condruzien (0-0) 0-0
02/10/2022 Meux II Condruzien (0-0) 0-0
16/10/2022 Grand-Leez Condruzien (0-0) 0-0
30/10/2022 Fernelmont-Hemptinne Condruzien (0-0) 0-0
13/11/2022 US Dinantaise Condruzien (0-0) 0-0
04/12/2022 Spy Condruzien (0-0) 0-0
18/12/2022 Biesme Condruzien (0-0) 0-0
22/01/2023 Beauraing Condruzien (0-0) 0-0
Συνολικά
Ρεκόρ 2Ν-0Ι-3Η N H H H N 40%-0%-60%
O/U 1,5 4O-1U O O O O U 80%-20%
O/U 2,5 3O-2U O O U O U 60%-40%
O/U 3,5 2O-3U O U U O U 40%-60%
GG/NG 2G-3N N G N G N 40%-60%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 2.4 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.4
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 5 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 2 (40%) 0 (0%) 3 (60%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 2 2 3 1 1
Ακριβές σκορ
0-1 0-2 1-3 2-1 9-0
1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-5Ι-0Η I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-5N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
5 5 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
5 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 2Ν-0Ι-3Η N H H H N 40%-0%-60%
O/U 0,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 4O-1U O O O O U 80%-20%
O/U 2,5 3O-2U O O U O U 60%-40%
GG/NG 2G-3N N G N G N 40%-60%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 2.4 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.4
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 2 2 3 1 1
Ακριβές σκορ
0-1 0-2 1-3 2-1 9-0
1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%)
Συνολικά
Ρεκόρ 1Ν-1Ι-3Η N H H I H 20%-20%-60%
O/U 1,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 2,5 2O-3U O U O U U 40%-60%
O/U 3,5 2O-3U O U O U U 40%-60%
GG/NG 2G-3N N N G G N 40%-60%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 2.2 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.6
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 5 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 1 (20%) 1 (20%) 3 (60%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
0 3 3 4 1 1
Ακριβές σκορ
0-2 1-1 1-3 9-0
2 (40%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-5Ι-0Η I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-5N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
5 5 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
5 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 1Ν-1Ι-3Η N H H I H 20%-20%-60%
O/U 0,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 2,5 2O-3U O U O U U 40%-60%
GG/NG 2G-3N N N G G N 40%-60%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 2.2 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.6
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
0 3 3 4 1 1
Ακριβές σκορ
0-2 1-1 1-3 9-0
2 (40%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%)
Συνολικά
Ρεκόρ 1Ν-1Ι-3Η H N H H I 20%-20%-60%
O/U 1,5 4O-1U O U O O O 80%-20%
O/U 2,5 3O-2U O U O O U 60%-40%
O/U 3,5 1O-4U U U U O U 20%-80%
GG/NG 4G-1N G N G G G 80%-20%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.6
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 5 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 3 (60%) 1 (20%) 1 (20%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 2 3 4 1 0
Ακριβές σκορ
0-1 1-1 2-1 3-1
1 (20%) 1 (20%) 2 (40%) 1 (20%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-5Ι-0Η I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-5N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
5 5 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
5 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 1Ν-1Ι-3Η H N H H I 20%-20%-60%
O/U 0,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 4O-1U O U O O O 80%-20%
O/U 2,5 3O-2U O U O O U 60%-40%
GG/NG 4G-1N G N G G G 80%-20%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.6
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 2 3 4 1 0
Ακριβές σκορ
0-1 1-1 2-1 3-1
1 (20%) 1 (20%) 2 (40%) 1 (20%)
Συνολικά
Ρεκόρ 2Ν-2Ι-6Η N H H H N I H H H I 20%-20%-60%
O/U 1,5 9O-1U O O O O U O O O O O 90%-10%
O/U 2,5 5O-5U O O U O U U O U O U 50%-50%
O/U 3,5 3O-7U O U U O U U U U O U 30%-70%
GG/NG 6G-4N N G N G N G G N G G 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.6 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.6
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 10 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 4 (40%) 2 (20%) 4 (40%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 5 6 8 2 1
Ακριβές σκορ
0-1 0-2 1-1 1-3 2-1 3-1 9-0
1 (10%) 2 (20%) 2 (20%) 1 (10%) 2 (20%) 1 (10%) 1 (10%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-10Ι-0Η I I I I I I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-10N N N N N N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
10 10 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
10 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 2Ν-2Ι-6Η N H H H N I H H H I 20%-20%-60%
O/U 0,5 10O-0U O O O O O O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 9O-1U O O O O U O O O O O 90%-10%
O/U 2,5 5O-5U O O U O U U O U O U 50%-50%
GG/NG 6G-4N N G N G N G G N G G 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.6 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.6
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 5 6 8 2 1
Ακριβές σκορ
0-1 0-2 1-1 1-3 2-1 3-1 9-0
1 (10%) 2 (20%) 2 (20%) 1 (10%) 2 (20%) 1 (10%) 1 (10%)
Συνολικά
Ρεκόρ 2Ν-4Ι-4Η N H H I H I I I N H 20%-40%-40%
O/U 1,5 9O-1U O O O O O O O O O U 90%-10%
O/U 2,5 3O-7U O U O U U U U U O U 30%-70%
O/U 3,5 3O-7U O U O U U U U U O U 30%-70%
GG/NG 6G-4N N N G G N G G G G N 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.8 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.3
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 10 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 2 (20%) 4 (40%) 4 (40%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 7 6 7 2 1
Ακριβές σκορ
0-1 0-2 1-1 1-3 4-1 9-0
1 (10%) 2 (20%) 4 (40%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-10Ι-0Η I I I I I I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-10N N N N N N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
10 10 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
10 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 2Ν-4Ι-4Η N H H I H I I I N H 20%-40%-40%
O/U 0,5 10O-0U O O O O O O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 9O-1U O O O O O O O O O U 90%-10%
O/U 2,5 3O-7U O U O U U U U U O U 30%-70%
GG/NG 6G-4N N N G G N G G G G N 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.8 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.3
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 7 6 7 2 1
Ακριβές σκορ
0-1 0-2 1-1 1-3 4-1 9-0
1 (10%) 2 (20%) 4 (40%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%)
Συνολικά
Ρεκόρ 3Ν-1Ι-6Η H N H H I N H H N H 30%-10%-60%
O/U 1,5 7O-3U O U O O O U O O O U 70%-30%
O/U 2,5 5O-5U O U O O U U U O O U 50%-50%
O/U 3,5 1O-9U U U U O U U U U U U 10%-90%
GG/NG 6G-4N G N G G G N N G G N 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.9 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.4
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 10 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 6 (60%) 1 (10%) 3 (30%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
3 5 6 7 1 0
Ακριβές σκορ
0-1 1-0 1-1 1-2 2-0 2-1 3-1
2 (20%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 3 (30%) 1 (10%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-10Ι-0Η I I I I I I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-10N N N N N N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
10 10 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
10 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 3Ν-1Ι-6Η H N H H I N H H N H 30%-10%-60%
O/U 0,5 10O-0U O O O O O O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 7O-3U O U O O O U O O O U 70%-30%
O/U 2,5 5O-5U O U O O U U U O O U 50%-50%
GG/NG 6G-4N G N G G G N N G G N 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.9 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.4
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
3 5 6 7 1 0
Ακριβές σκορ
0-1 1-0 1-1 1-2 2-0 2-1 3-1
2 (20%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 3 (30%) 1 (10%)
Συνολικά
Ρεκόρ 3Ν-0Ι-2Η H N H N N 60%-0%-40%
O/U 1,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 2,5 4O-1U O O U O O 80%-20%
O/U 3,5 2O-3U O U U O U 40%-60%
GG/NG 3G-2N N G N G G 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.4 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 3.0
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 5 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 2 (40%) 0 (0%) 3 (60%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
0 1 3 3 1 1
Ακριβές σκορ
0-2 1-2 2-1 2-3 9-0
1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-5Ι-0Η I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-5N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
5 5 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
5 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 3Ν-0Ι-2Η H N H N N 60%-0%-40%
O/U 0,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 2,5 4O-1U O O U O O 80%-20%
GG/NG 3G-2N N G N G G 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.4 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 3.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
0 1 3 3 1 1
Ακριβές σκορ
0-2 1-2 2-1 2-3 9-0
1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%)
Συνολικά
Ρεκόρ 2Ν-0Ι-3Η H N H N H 40%-0%-60%
O/U 1,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 2,5 3O-2U U O O O U 60%-40%
O/U 3,5 2O-3U U U O O U 40%-60%
GG/NG 2G-3N N G G N N 40%-60%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.6 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.6
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 5 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 2 (40%) 0 (0%) 3 (60%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
0 2 3 4 2 0
Ακριβές σκορ
0-2 2-1 2-3 4-0
2 (40%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-5Ι-0Η I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-5N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
5 5 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
5 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 2Ν-0Ι-3Η H N H N H 40%-0%-60%
O/U 0,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 2,5 3O-2U U O O O U 60%-40%
GG/NG 2G-3N N G G N N 40%-60%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.6 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.6
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
0 2 3 4 2 0
Ακριβές σκορ
0-2 2-1 2-3 4-0
2 (40%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%)
Συνολικά
Ρεκόρ 4Ν-0Ι-1Η H N N N N 80%-0%-20%
O/U 1,5 4O-1U O O O O U 80%-20%
O/U 2,5 4O-1U O O O O U 80%-20%
O/U 3,5 3O-2U O U O O U 60%-40%
GG/NG 3G-2N N G G G N 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.8 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 2.6
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 5 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 1 (20%) 0 (0%) 4 (80%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 1 1 2 2 1
Ακριβές σκορ
0-1 1-2 1-3 2-3 9-0
1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-5Ι-0Η I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-5U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-5N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
5 5 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
5 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 4Ν-0Ι-1Η H N N N N 80%-0%-20%
O/U 0,5 5O-0U O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 4O-1U O O O O U 80%-20%
O/U 2,5 4O-1U O O O O U 80%-20%
GG/NG 3G-2N N G G G N 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.8 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 2.6
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 1 1 2 2 1
Ακριβές σκορ
0-1 1-2 1-3 2-3 9-0
1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%) 1 (20%)
Συνολικά
Ρεκόρ 6Ν-1Ι-3Η H N H N N N H N N I 60%-10%-30%
O/U 1,5 9O-1U O O O O O O O U O O 90%-10%
O/U 2,5 7O-3U O O U O O O O U O U 70%-30%
O/U 3,5 5O-5U O U U O U O O U O U 50%-50%
GG/NG 6G-4N N G N G G G G N N G 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.8 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 2.0
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 10 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 3 (30%) 1 (10%) 6 (60%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 3 4 6 4 1
Ακριβές σκορ
0-1 0-2 1-1 1-2 1-3 2-1 2-3 4-0 9-0
1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 2 (20%) 1 (10%) 1 (10%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-10Ι-0Η I I I I I I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-10N N N N N N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
10 10 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
10 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 6Ν-1Ι-3Η H N H N N N H N N I 60%-10%-30%
O/U 0,5 10O-0U O O O O O O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 9O-1U O O O O O O O U O O 90%-10%
O/U 2,5 7O-3U O O U O O O O U O U 70%-30%
GG/NG 6G-4N N G N G G G G N N G 60%-40%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.8 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 2.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
1 3 4 6 4 1
Ακριβές σκορ
0-1 0-2 1-1 1-2 1-3 2-1 2-3 4-0 9-0
1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 2 (20%) 1 (10%) 1 (10%)
Συνολικά
Ρεκόρ 4Ν-1Ι-5Η H N H N H H H I N N 40%-10%-50%
O/U 1,5 10O-0U O O O O O O O O O O 100%-0%
O/U 2,5 8O-2U U O O O U O O O O O 80%-20%
O/U 3,5 5O-5U U U O O U U O O O U 50%-50%
GG/NG 7G-3N N G G N N G G G G G 70%-30%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.7 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.9
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 10 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 4 (40%) 1 (10%) 5 (50%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
0 2 5 7 5 0
Ακριβές σκορ
0-2 1-2 1-4 2-1 2-2 2-3 3-2 4-0
2 (20%) 1 (10%) 1 (10%) 2 (20%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-10Ι-0Η I I I I I I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-10N N N N N N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
10 10 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
10 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 4Ν-1Ι-5Η H N H N H H H I N N 40%-10%-50%
O/U 0,5 10O-0U O O O O O O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 10O-0U O O O O O O O O O O 100%-0%
O/U 2,5 8O-2U U O O O U O O O O O 80%-20%
GG/NG 7G-3N N G G N N G G G G G 70%-30%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.7 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 1.9
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
0 2 5 7 5 0
Ακριβές σκορ
0-2 1-2 1-4 2-1 2-2 2-3 3-2 4-0
2 (20%) 1 (10%) 1 (10%) 2 (20%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%)
Συνολικά
Ρεκόρ 6Ν-1Ι-3Η H N N N N I H N H N 60%-10%-30%
O/U 1,5 8O-2U O O O O U O O O U O 80%-20%
O/U 2,5 7O-3U O O O O U U O O U O 70%-30%
O/U 3,5 5O-5U O U O O U U O U U O 50%-50%
GG/NG 7G-3N N G G G N G G G N G 70%-30%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.7 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 2.2
Ημ. με περ. γκολ 1ο ημ.: 0 2ο ημ.: 10 Ισοπ.: 0
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 (0%) 0 (0%) 0 (0%) 3 (30%) 1 (10%) 6 (60%) 0 (0%) 0 (0%) 0 (0%)
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
2 3 3 5 3 2
Ακριβές σκορ
0-1 1-0 1-1 1-2 1-3 2-3 5-2 9-0
1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 2 (20%) 2 (20%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%)
1ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 0Ν-10Ι-0Η I I I I I I I I I I 0%-100%-0%
O/U 0,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 1,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
O/U 2,5 0O-10U U U U U U U U U U U 0%-100%
GG/NG 0G-10N N N N N N N N N N N 0%-100%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 0.0 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 0.0
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
10 10 0 0 0 0
Ακριβές σκορ
0-0
10 (100%)
2ο Ημίχρονο
Ρεκόρ 6Ν-1Ι-3Η H N N N N I H N H N 60%-10%-30%
O/U 0,5 10O-0U O O O O O O O O O O 100%-0%
O/U 1,5 8O-2U O O O O U O O O U O 80%-20%
O/U 2,5 7O-3U O O O O U U O O U O 70%-30%
GG/NG 7G-3N N G G G N G G G N G 70%-30%
Μ.Ο. Γκολ Υπέρ: 1.7 Μ.Ο. Γκολ Κατά: 2.2
Σύνολο γκολ
0-1 0-2 2-3 2-4 4-6 7+
2 3 3 5 3 2
Ακριβές σκορ
0-1 1-0 1-1 1-2 1-3 2-3 5-2 9-0
1 (10%) 1 (10%) 1 (10%) 2 (20%) 2 (20%) 1 (10%) 1 (10%) 1 (10%)

General statistics

Στατιστικά πρωταθλήματος
Σύνολο αγώνων 78
Άσοι 44 56.41%
Ισοπαλίες 15 19.23%
Διπλά 19 24.36%
Άσοι ημίχρονο 0 0.00%
Ισοπαλία ημίχρονο 78 100.00%
Διπλά ημίχρονο 0 0.00%
Σύνολο τερμάτων 272
Μ.Ο. Γκολ εντός 2.23
Μ.Ο. Γκολ εκτός 1.26
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνα 3.49
Under 1,5 γκολ 12 15.38%
Over 1,5 γκολ 66 84.62%
Under 2,5 γκολ 26 33.33%
Over 2,5 γκολ 52 66.67%
Under 3,5 γκολ 46 58.97%
Over 3,5 γκολ 32 41.03%
Γκολ/Γκολ 47 60.26%
No Γκολ 31 39.74%
Ημίχρονα/Τελικά
1/1 0 0.00%
1/X 0 0.00%
1/2 0 0.00%
X/1 44 56.41%
X/X 15 19.23%
X/2 19 24.36%
2/1 0 0.00%
2/X 0 0.00%
2/2 0 0.00%
     
Σύνολο γκολ
Γκολ Εμφανίσεις Ποσοστά
0-1 12 15.38%
2-3 34 43.59%
4-6 25 32.05%
7+ 7 8.97%

# ΟΜΑΔΑ Ν Ι Η ΓΥ-ΓΚ Β ΦΟΡΜΑ
1 Rebecq 1 0 0 4-0 3 N
2 Καπέλεν 1 0 0 1-0 3 N
3 Άαλστ 1 0 0 5-1 3 N
4 Verlaine 1 0 0 4-1 3 N
5 Onhaye 1 0 0 4-1 3 N
6 Londerzeel 1 0 0 9-0 3 N
7 Gullegem 1 0 0 2-1 3 N
8 Dikkelvenne 1 0 0 1-0 3 N
9 Union Namur 1 0 0 1-0 3 N
10 RFC Wetteren 1 0 0 6-0 3 N
11 Olympia Wijgmaal 1 0 0 2-1 3 N
12 Meux 1 0 0 3-1 3 N
13 Tubize 1 0 0 2-0 3 N
14 Lyra-Lierse Berlaar 1 0 0 2-1 3 N
15 Couvin-Mariembourg 1 0 0 4-0 3 N
16 Zelzate 1 0 0 2-0 3 N
17 Bocholt 1 0 0 6-0 3 N
18 Olsa Brakel 1 0 0 5-0 3 N
19 Λιλ 1 0 0 3-1 3 N
20 Harelbeke 1 0 0 2-1 3 N
21 Weerstand Koersel 1 0 0 2-0 3 N
22 Westhoek 1 0 0 2-1 3 N
23 Belisia Bilzen 1 0 0 4-1 3 N
24 Berchem Sport 1 0 0 3-0 3 N
25 Zwarte Leeuw 1 0 0 2-1 3 N
26 Raeren-Eynatten 1 0 0 7-1 3 N
27 Sporting Hasselt 1 0 0 1-0 3 N
28 Hades 1 0 0 4-1 3 N
29 Acren-Lessines 1 0 0 4-1 3 N
30 Gosselies Sports 1 0 0 6-3 3 N
31 Drongen 1 0 0 2-1 3 N
32 Herstal 1 0 0 3-2 3 N
33 Merelbeke 1 0 0 2-1 3 N
34 Waremme 1 0 0 2-1 3 N
35 Sint-Lenaarts 1 0 0 1-0 3 N
36 Sprimont 1 0 0 9-1 3 N
37 Mormont 1 0 0 2-1 3 N
38 Houtvenne 1 0 0 3-1 3 N
39 Wellen 1 0 0 3-0 3 N
40 Entité Manageoise 1 0 0 2-1 3 N
41 Biesme 1 0 0 1-0 3 N
42 Μέχελεν 1 0 0 4-0 3 N
43 Jette 1 0 0 2-1 3 N
44 City Pirates Antwerpen 1 0 0 3-1 3 N
45 Beringen 1 0 0 1-0 3 N
46 Ganshoren 1 0 0 2-1 3 N
47 Ostiches 1 0 0 4-3 3 N
48 Sparta Petegem 1 0 0 3-0 3 N
49 Achel 1 0 0 5-2 3 N
50 Berlare 1 0 0 2-0 3 N
51 Wezel 1 0 0 2-1 3 N
52 Binche 1 0 0 2-0 3 N
53 JS Fizoise 1 0 0 2-1 3 N
54 Arquet 1 0 0 2-1 3 N
55 Ranst 1 0 0 5-3 3 N
56 Deerlijk Sport 1 0 0 2-0 3 N
57 Lokeren-Temse 1 0 0 2-1 3 N
58 Erpe-Mere United 1 0 0 2-0 3 N
59 Tongeren 1 0 0 3-2 3 N
60 Perwez 1 0 0 2-0 3 N
61 Trois-Ponts 1 0 0 3-1 3 N
62 Union Bossière Gembloux 1 0 0 1-0 3 N
63 Fenixx BeigHum 1 0 0 2-0 3 N
64 La Louvière Centre 0 1 0 1-1 1 I
65 Torhout 0 1 0 0-0 1 I
66 Oostkamp 0 1 0 1-1 1 I
67 Oudenaarde 0 1 0 2-2 1 I
68 Mariekerke Branst 0 1 0 1-1 1 I
69 VW Hamme 0 1 0 1-1 1 I
70 Avanti 0 1 0 1-1 1 I
71 Pepingen-Halle 0 1 0 0-0 1 I
72 Tempo Overijse 0 1 0 3-3 1 I
73 Eendracht Aalter 0 1 0 1-1 1 I
74 Witgoor Sport 0 1 0 0-0 1 I
75 Habay-la-Neuve 0 1 0 0-0 1 I
76 Aische 0 1 0 2-2 1 I
77 Hamoir 0 1 0 2-2 1 I
78 Geel 0 1 0 1-1 1 I
79 RAEC Mons 0 1 0 0-0 1 I
80 Jong Lede 0 1 0 2-2 1 I
81 Diegem Sport 0 1 0 0-0 1 I
82 Wielsbeke 0 1 0 3-3 1 I
83 Linden 0 1 0 2-2 1 I
84 HO Kalken 0 1 0 3-3 1 I
85 Warnant 0 1 0 0-0 1 I
86 Wevelgem City 0 1 0 3-3 1 I
87 Stade Disonais 0 1 0 1-1 1 I
88 La Calamine 0 1 0 2-2 1 I
89 Jeunesse Tamines 0 1 0 2-2 1 I
90 Longlier 0 1 0 0-0 1 I
91 Hombourg 0 1 0 2-2 1 I
92 Diksmuide 0 1 0 1-1 1 I
93 Roeselare Daisel 0 1 0 1-1 1 I
94 Rhodienne-De Hoek 0 0 1 1-2 0 H
95 RES Durbuy 0 0 1 0-3 0 H
96 Nijlen 0 0 1 1-2 0 H
97 Aywaille 0 0 1 1-2 0 H
98 Svelta Melsele 0 0 1 1-2 0 H
99 Stade Everois 0 0 1 1-4 0 H
100 Solières Sport 0 0 1 1-2 0 H
101 Rochefort 0 0 1 1-3 0 H
102 Belœil 0 0 1 1-3 0 H
103 Γάνδη 0 0 1 3-4 0 H
104 FC Lebbeke 0 0 1 0-2 0 H
105 Wallonne Ciney 0 0 1 0-2 0 H
106 Stockay-Warfusee 0 0 1 2-5 0 H
107 SG-Tertre-Hautrage 0 0 1 0-2 0 H
108 Grand-Leez 0 0 1 1-2 0 H
109 Léopold 0 0 1 1-2 0 H
110 Racing Waregem 0 0 1 0-2 0 H
111 Eendracht Termien 0 0 1 2-3 0 H
112 Sporting Kampenhout 0 0 1 1-4 0 H
113 Jodoigne 0 0 1 2-3 0 H
114 Elene-Grotenberge 0 0 1 0-1 0 H
115 Huy 0 0 1 0-2 0 H
116 Malmundaria 0 0 1 1-4 0 H
117 Vaux-Noville 0 0 1 1-2 0 H
118 Richelle United 0 0 1 1-2 0 H
119 Betekom 0 0 1 0-4 0 H
120 Torpedo Hasselt 0 0 1 0-1 0 H
121 Schriek 0 0 1 0-1 0 H
122 KFC Turnhout 0 0 1 1-2 0 H
123 Anderlues 0 0 1 3-6 0 H
124 US d'Ophain 0 0 1 0-2 0 H
125 Union Lasne-Ohain 0 0 1 1-4 0 H
126 Ardennen 0 0 1 0-2 0 H
127 Sporting Club Jemappes 0 0 1 0-5 0 H
128 Excelsior Mariakerke 0 0 1 1-9 0 H
129 Sassport Boezinge 0 0 1 1-2 0 H
130 Stade Bierbeek 0 0 1 1-2 0 H
131 Crossing Schaerbeek 0 0 1 0-1 0 H
132 Zepperen-Brustem 0 0 1 1-2 0 H
133 Arlon 0 0 1 1-3 0 H
134 Jeunesse Freylangeoise 0 0 1 0-4 0 H
135 Marloie Sport 0 0 1 0-1 0 H
136 Latem 0 0 1 1-3 0 H
137 Denderhoutem 0 0 1 0-1 0 H
138 Eendracht Wervik 0 0 1 0-1 0 H
139 Anzegem 0 0 1 1-5 0 H
140 Berlaar-Heikant 0 0 1 1-2 0 H
141 RAS Monceau 0 0 1 1-2 0 H
142 Condruzien 0 0 1 0-9 0 H
143 Rumbeke 0 0 1 0-3 0 H
144 Elsautoise 0 0 1 0-3 0 H
145 Sart-Lez-Spa 0 0 1 1-4 0 H
146 Kleit Maldegem 0 0 1 0-6 0 H
147 Grez-Doiceau 0 0 1 1-7 0 H
148 Sparta Heestert 0 0 1 1-2 0 H
149 Standaard Meerbeek 0 0 1 0-1 0 H
150 JSM Roselies 0 0 1 0-2 0 H
151 Kalfort Puursica 0 0 1 0-6 0 H
152 Geraardsbergen 0 0 1 3-5 0 H
153 Destelbergen 0 0 1 1-2 0 H
154 RAEC Mons II 0 0 1 1-3 0 H
155 Heide Hasselt 0 0 1 0-4 0 H
156 KBSK Retie 0 0 1 0-2 0 H
# ΟΜΑΔΑ Ν Ι Η ΓΥ-ΓΚ Β ΦΟΡΜΑ
1 Rebecq 1 0 0 4-0 3 N
2 Καπέλεν 1 0 0 1-0 3 N
3 Άαλστ 1 0 0 5-1 3 N
4 Verlaine 1 0 0 4-1 3 N
5 Onhaye 1 0 0 4-1 3 N
6 Londerzeel 1 0 0 9-0 3 N
7 Gullegem 1 0 0 2-1 3 N
8 Dikkelvenne 1 0 0 1-0 3 N
9 Union Namur 1 0 0 1-0 3 N
10 RFC Wetteren 1 0 0 6-0 3 N
11 Olympia Wijgmaal 1 0 0 2-1 3 N
12 Meux 1 0 0 3-1 3 N
13 Tubize 1 0 0 2-0 3 N
14 Lyra-Lierse Berlaar 1 0 0 2-1 3 N
15 Zelzate 1 0 0 2-0 3 N
16 Olsa Brakel 1 0 0 5-0 3 N
17 Λιλ 1 0 0 3-1 3 N
18 Weerstand Koersel 1 0 0 2-0 3 N
19 Berchem Sport 1 0 0 3-0 3 N
20 Zwarte Leeuw 1 0 0 2-1 3 N
21 Raeren-Eynatten 1 0 0 7-1 3 N
22 Hades 1 0 0 4-1 3 N
23 Acren-Lessines 1 0 0 4-1 3 N
24 Gosselies Sports 1 0 0 6-3 3 N
25 Waremme 1 0 0 2-1 3 N
26 Sint-Lenaarts 1 0 0 1-0 3 N
27 Sprimont 1 0 0 9-1 3 N
28 Mormont 1 0 0 2-1 3 N
29 Wellen 1 0 0 3-0 3 N
30 Entité Manageoise 1 0 0 2-1 3 N
31 Μέχελεν 1 0 0 4-0 3 N
32 Jette 1 0 0 2-1 3 N
33 City Pirates Antwerpen 1 0 0 3-1 3 N
34 Beringen 1 0 0 1-0 3 N
35 Ganshoren 1 0 0 2-1 3 N
36 Achel 1 0 0 5-2 3 N
37 Berlare 1 0 0 2-0 3 N
38 Binche 1 0 0 2-0 3 N
39 JS Fizoise 1 0 0 2-1 3 N
40 Lokeren-Temse 1 0 0 2-1 3 N
41 Erpe-Mere United 1 0 0 2-0 3 N
42 Perwez 1 0 0 2-0 3 N
43 Trois-Ponts 1 0 0 3-1 3 N
44 Fenixx BeigHum 1 0 0 2-0 3 N
45 La Louvière Centre 0 1 0 1-1 1 I
46 Torhout 0 1 0 0-0 1 I
47 Oostkamp 0 1 0 1-1 1 I
48 Oudenaarde 0 1 0 2-2 1 I
49 Pepingen-Halle 0 1 0 0-0 1 I
50 Aische 0 1 0 2-2 1 I
51 Geel 0 1 0 1-1 1 I
52 Diegem Sport 0 1 0 0-0 1 I
53 Linden 0 1 0 2-2 1 I
54 HO Kalken 0 1 0 3-3 1 I
55 Warnant 0 1 0 0-0 1 I
56 Wevelgem City 0 1 0 3-3 1 I
57 Stade Disonais 0 1 0 1-1 1 I
58 Hombourg 0 1 0 2-2 1 I
59 Diksmuide 0 1 0 1-1 1 I
60 Aywaille 0 0 1 1-2 0 H
61 Stade Everois 0 0 1 1-4 0 H
62 Γάνδη 0 0 1 3-4 0 H
63 Grand-Leez 0 0 1 1-2 0 H
64 Eendracht Termien 0 0 1 2-3 0 H
65 Jodoigne 0 0 1 2-3 0 H
66 Richelle United 0 0 1 1-2 0 H
67 Schriek 0 0 1 0-1 0 H
68 Sassport Boezinge 0 0 1 1-2 0 H
69 Zepperen-Brustem 0 0 1 1-2 0 H
70 Marloie Sport 0 0 1 0-1 0 H
71 Latem 0 0 1 1-3 0 H
72 Rumbeke 0 0 1 0-3 0 H
73 Standaard Meerbeek 0 0 1 0-1 0 H
74 Kalfort Puursica 0 0 1 0-6 0 H
75 Geraardsbergen 0 0 1 3-5 0 H
76 Destelbergen 0 0 1 1-2 0 H
77 Heide Hasselt 0 0 1 0-4 0 H
78 KBSK Retie 0 0 1 0-2 0 H
# ΟΜΑΔΑ Ν Ι Η ΓΥ-ΓΚ Β ΦΟΡΜΑ
1 Couvin-Mariembourg 1 0 0 4-0 3 N
2 Bocholt 1 0 0 6-0 3 N
3 Harelbeke 1 0 0 2-1 3 N
4 Westhoek 1 0 0 2-1 3 N
5 Belisia Bilzen 1 0 0 4-1 3 N
6 Sporting Hasselt 1 0 0 1-0 3 N
7 Drongen 1 0 0 2-1 3 N
8 Herstal 1 0 0 3-2 3 N
9 Merelbeke 1 0 0 2-1 3 N
10 Houtvenne 1 0 0 3-1 3 N
11 Biesme 1 0 0 1-0 3 N
12 Ostiches 1 0 0 4-3 3 N
13 Sparta Petegem 1 0 0 3-0 3 N
14 Wezel 1 0 0 2-1 3 N
15 Arquet 1 0 0 2-1 3 N
16 Ranst 1 0 0 5-3 3 N
17 Deerlijk Sport 1 0 0 2-0 3 N
18 Tongeren 1 0 0 3-2 3 N
19 Union Bossière Gembloux 1 0 0 1-0 3 N
20 Mariekerke Branst 0 1 0 1-1 1 I
21 VW Hamme 0 1 0 1-1 1 I
22 Avanti 0 1 0 1-1 1 I
23 Tempo Overijse 0 1 0 3-3 1 I
24 Eendracht Aalter 0 1 0 1-1 1 I
25 Witgoor Sport 0 1 0 0-0 1 I
26 Habay-la-Neuve 0 1 0 0-0 1 I
27 Hamoir 0 1 0 2-2 1 I
28 RAEC Mons 0 1 0 0-0 1 I
29 Jong Lede 0 1 0 2-2 1 I
30 Wielsbeke 0 1 0 3-3 1 I
31 La Calamine 0 1 0 2-2 1 I
32 Jeunesse Tamines 0 1 0 2-2 1 I
33 Longlier 0 1 0 0-0 1 I
34 Roeselare Daisel 0 1 0 1-1 1 I
35 Rhodienne-De Hoek 0 0 1 1-2 0 H
36 RES Durbuy 0 0 1 0-3 0 H
37 Nijlen 0 0 1 1-2 0 H
38 Svelta Melsele 0 0 1 1-2 0 H
39 Solières Sport 0 0 1 1-2 0 H
40 Rochefort 0 0 1 1-3 0 H
41 Belœil 0 0 1 1-3 0 H
42 FC Lebbeke 0 0 1 0-2 0 H
43 Wallonne Ciney 0 0 1 0-2 0 H
44 Stockay-Warfusee 0 0 1 2-5 0 H
45 SG-Tertre-Hautrage 0 0 1 0-2 0 H
46 Léopold 0 0 1 1-2 0 H
47 Racing Waregem 0 0 1 0-2 0 H
48 Sporting Kampenhout 0 0 1 1-4 0 H
49 Elene-Grotenberge 0 0 1 0-1 0 H
50 Huy 0 0 1 0-2 0 H
51 Malmundaria 0 0 1 1-4 0 H
52 Vaux-Noville 0 0 1 1-2 0 H
53 Betekom 0 0 1 0-4 0 H
54 Torpedo Hasselt 0 0 1 0-1 0 H
55 KFC Turnhout 0 0 1 1-2 0 H
56 Anderlues 0 0 1 3-6 0 H
57 US d'Ophain 0 0 1 0-2 0 H
58 Union Lasne-Ohain 0 0 1 1-4 0 H
59 Ardennen 0 0 1 0-2 0 H
60 Sporting Club Jemappes 0 0 1 0-5 0 H
61 Excelsior Mariakerke 0 0 1 1-9 0 H
62 Stade Bierbeek 0 0 1 1-2 0 H
63 Crossing Schaerbeek 0 0 1 0-1 0 H
64 Arlon 0 0 1 1-3 0 H
65 Jeunesse Freylangeoise 0 0 1 0-4 0 H
66 Denderhoutem 0 0 1 0-1 0 H
67 Eendracht Wervik 0 0 1 0-1 0 H
68 Anzegem 0 0 1 1-5 0 H
69 Berlaar-Heikant 0 0 1 1-2 0 H
70 RAS Monceau 0 0 1 1-2 0 H
71 Condruzien 0 0 1 0-9 0 H
72 Elsautoise 0 0 1 0-3 0 H
73 Sart-Lez-Spa 0 0 1 1-4 0 H
74 Kleit Maldegem 0 0 1 0-6 0 H
75 Grez-Doiceau 0 0 1 1-7 0 H
76 Sparta Heestert 0 0 1 1-2 0 H
77 JSM Roselies 0 0 1 0-2 0 H
78 RAEC Mons II 0 0 1 1-3 0 H
Ομάδα ΜΟΓ ΑΓ OV 2,5 UN 2,5
1 Sprimont 10.00 1 1 0
2 Excelsior Mariakerke 10.00 1 1 0
3 Londerzeel 9.00 1 1 0
4 Gosselies Sports 9.00 1 1 0
5 Anderlues 9.00 1 1 0
6 Condruzien 9.00 1 1 0
7 Raeren-Eynatten 8.00 1 1 0
8 Ranst 8.00 1 1 0
9 Grez-Doiceau 8.00 1 1 0
10 Geraardsbergen 8.00 1 1 0
11 Γάνδη 7.00 1 1 0
12 Stockay-Warfusee 7.00 1 1 0
13 Ostiches 7.00 1 1 0
14 Achel 7.00 1 1 0
15 Άαλστ 6.00 1 1 0
16 RFC Wetteren 6.00 1 1 0
17 Tempo Overijse 6.00 1 1 0
18 Bocholt 6.00 1 1 0
19 Wielsbeke 6.00 1 1 0
20 HO Kalken 6.00 1 1 0
21 Anzegem 6.00 1 1 0
22 Wevelgem City 6.00 1 1 0
23 Kleit Maldegem 6.00 1 1 0
24 Kalfort Puursica 6.00 1 1 0
25 Verlaine 5.00 1 1 0
26 Onhaye 5.00 1 1 0
27 Stade Everois 5.00 1 1 0
28 Olsa Brakel 5.00 1 1 0
29 Belisia Bilzen 5.00 1 1 0
30 Hades 5.00 1 1 0
31 Acren-Lessines 5.00 1 1 0
32 Herstal 5.00 1 1 0
33 Eendracht Termien 5.00 1 1 0
34 Sporting Kampenhout 5.00 1 1 0
35 Jodoigne 5.00 1 1 0
36 Malmundaria 5.00 1 1 0
37 Union Lasne-Ohain 5.00 1 1 0
38 Sporting Club Jemappes 5.00 1 1 0
39 Sart-Lez-Spa 5.00 1 1 0
40 Tongeren 5.00 1 1 0
41 Rebecq 4.00 1 1 0
42 Oudenaarde 4.00 1 1 0
43 Meux 4.00 1 1 0
44 Couvin-Mariembourg 4.00 1 1 0
45 Λιλ 4.00 1 1 0
46 Rochefort 4.00 1 1 0
47 Belœil 4.00 1 1 0
48 Aische 4.00 1 1 0
49 Hamoir 4.00 1 1 0
50 Jong Lede 4.00 1 1 0
51 Houtvenne 4.00 1 1 0
52 Betekom 4.00 1 1 0
53 Linden 4.00 1 1 0
54 Μέχελεν 4.00 1 1 0
55 City Pirates Antwerpen 4.00 1 1 0
56 Arlon 4.00 1 1 0
57 Jeunesse Freylangeoise 4.00 1 1 0
58 Latem 4.00 1 1 0
59 La Calamine 4.00 1 1 0
60 Jeunesse Tamines 4.00 1 1 0
61 Hombourg 4.00 1 1 0
62 RAEC Mons II 4.00 1 1 0
63 Trois-Ponts 4.00 1 1 0
64 Heide Hasselt 4.00 1 1 0
65 Rhodienne-De Hoek 3.00 1 1 0
66 Gullegem 3.00 1 1 0
67 RES Durbuy 3.00 1 1 0
68 Olympia Wijgmaal 3.00 1 1 0
69 Nijlen 3.00 1 1 0
70 Lyra-Lierse Berlaar 3.00 1 1 0
71 Aywaille 3.00 1 1 0
72 Svelta Melsele 3.00 1 1 0
73 Solières Sport 3.00 1 1 0
74 Harelbeke 3.00 1 1 0
75 Westhoek 3.00 1 1 0
76 Grand-Leez 3.00 1 1 0
77 Berchem Sport 3.00 1 1 0
78 Zwarte Leeuw 3.00 1 1 0
79 Léopold 3.00 1 1 0
80 Drongen 3.00 1 1 0
81 Merelbeke 3.00 1 1 0
82 Waremme 3.00 1 1 0
83 Mormont 3.00 1 1 0
84 Vaux-Noville 3.00 1 1 0
85 Richelle United 3.00 1 1 0
86 Wellen 3.00 1 1 0
87 KFC Turnhout 3.00 1 1 0
88 Entité Manageoise 3.00 1 1 0
89 Sassport Boezinge 3.00 1 1 0
90 Jette 3.00 1 1 0
91 Ganshoren 3.00 1 1 0
92 Sparta Petegem 3.00 1 1 0
93 Stade Bierbeek 3.00 1 1 0
94 Zepperen-Brustem 3.00 1 1 0
95 Wezel 3.00 1 1 0
96 Berlaar-Heikant 3.00 1 1 0
97 RAS Monceau 3.00 1 1 0
98 JS Fizoise 3.00 1 1 0
99 Rumbeke 3.00 1 1 0
100 Arquet 3.00 1 1 0
101 Elsautoise 3.00 1 1 0
102 Lokeren-Temse 3.00 1 1 0
103 Sparta Heestert 3.00 1 1 0
104 Destelbergen 3.00 1 1 0
105 La Louvière Centre 2.00 1 0 1
106 Oostkamp 2.00 1 0 1
107 Mariekerke Branst 2.00 1 0 1
108 VW Hamme 2.00 1 0 1
109 Tubize 2.00 1 0 1
110 Avanti 2.00 1 0 1
111 Zelzate 2.00 1 0 1
112 Eendracht Aalter 2.00 1 0 1
113 Weerstand Koersel 2.00 1 0 1
114 FC Lebbeke 2.00 1 0 1
115 Wallonne Ciney 2.00 1 0 1
116 SG-Tertre-Hautrage 2.00 1 0 1
117 Geel 2.00 1 0 1
118 Racing Waregem 2.00 1 0 1
119 Huy 2.00 1 0 1
120 US d'Ophain 2.00 1 0 1
121 Ardennen 2.00 1 0 1
122 Berlare 2.00 1 0 1
123 Binche 2.00 1 0 1
124 Stade Disonais 2.00 1 0 1
125 Deerlijk Sport 2.00 1 0 1
126 Diksmuide 2.00 1 0 1
127 Roeselare Daisel 2.00 1 0 1
128 Erpe-Mere United 2.00 1 0 1
129 JSM Roselies 2.00 1 0 1
130 Perwez 2.00 1 0 1
131 Fenixx BeigHum 2.00 1 0 1
132 KBSK Retie 2.00 1 0 1
133 Καπέλεν 1.00 1 0 1
134 Dikkelvenne 1.00 1 0 1
135 Union Namur 1.00 1 0 1
136 Sporting Hasselt 1.00 1 0 1
137 Sint-Lenaarts 1.00 1 0 1
138 Elene-Grotenberge 1.00 1 0 1
139 Torpedo Hasselt 1.00 1 0 1
140 Schriek 1.00 1 0 1
141 Biesme 1.00 1 0 1
142 Beringen 1.00 1 0 1
143 Crossing Schaerbeek 1.00 1 0 1
144 Marloie Sport 1.00 1 0 1
145 Denderhoutem 1.00 1 0 1
146 Eendracht Wervik 1.00 1 0 1
147 Standaard Meerbeek 1.00 1 0 1
148 Union Bossière Gembloux 1.00 1 0 1
149 Torhout 0.00 1 0 1
150 Pepingen-Halle 0.00 1 0 1
151 Witgoor Sport 0.00 1 0 1
152 Habay-la-Neuve 0.00 1 0 1
153 RAEC Mons 0.00 1 0 1
154 Diegem Sport 0.00 1 0 1
155 Warnant 0.00 1 0 1
156 Longlier 0.00 1 0 1
Ομάδα ΜΟΓ ΑΓ OV 2,5 UN 2,5
1 Sprimont 10.00 1 1 0
2 Londerzeel 9.00 1 1 0
3 Gosselies Sports 9.00 1 1 0
4 Raeren-Eynatten 8.00 1 1 0
5 Geraardsbergen 8.00 1 1 0
6 Γάνδη 7.00 1 1 0
7 Achel 7.00 1 1 0
8 Άαλστ 6.00 1 1 0
9 RFC Wetteren 6.00 1 1 0
10 HO Kalken 6.00 1 1 0
11 Wevelgem City 6.00 1 1 0
12 Kalfort Puursica 6.00 1 1 0
13 Verlaine 5.00 1 1 0
14 Onhaye 5.00 1 1 0
15 Stade Everois 5.00 1 1 0
16 Olsa Brakel 5.00 1 1 0
17 Hades 5.00 1 1 0
18 Acren-Lessines 5.00 1 1 0
19 Eendracht Termien 5.00 1 1 0
20 Jodoigne 5.00 1 1 0
21 Rebecq 4.00 1 1 0
22 Oudenaarde 4.00 1 1 0
23 Meux 4.00 1 1 0
24 Λιλ 4.00 1 1 0
25 Aische 4.00 1 1 0
26 Linden 4.00 1 1 0
27 Μέχελεν 4.00 1 1 0
28 City Pirates Antwerpen 4.00 1 1 0
29 Latem 4.00 1 1 0
30 Hombourg 4.00 1 1 0
31 Trois-Ponts 4.00 1 1 0
32 Heide Hasselt 4.00 1 1 0
33 Gullegem 3.00 1 1 0
34 Olympia Wijgmaal 3.00 1 1 0
35 Lyra-Lierse Berlaar 3.00 1 1 0
36 Aywaille 3.00 1 1 0
37 Grand-Leez 3.00 1 1 0
38 Berchem Sport 3.00 1 1 0
39 Zwarte Leeuw 3.00 1 1 0
40 Waremme 3.00 1 1 0
41 Mormont 3.00 1 1 0
42 Richelle United 3.00 1 1 0
43 Wellen 3.00 1 1 0
44 Entité Manageoise 3.00 1 1 0
45 Sassport Boezinge 3.00 1 1 0
46 Jette 3.00 1 1 0
47 Ganshoren 3.00 1 1 0
48 Zepperen-Brustem 3.00 1 1 0
49 JS Fizoise 3.00 1 1 0
50 Rumbeke 3.00 1 1 0
51 Lokeren-Temse 3.00 1 1 0
52 Destelbergen 3.00 1 1 0
53 La Louvière Centre 2.00 1 0 1
54 Oostkamp 2.00 1 0 1
55 Tubize 2.00 1 0 1
56 Zelzate 2.00 1 0 1
57 Weerstand Koersel 2.00 1 0 1
58 Geel 2.00 1 0 1
59 Berlare 2.00 1 0 1
60 Binche 2.00 1 0 1
61 Stade Disonais 2.00 1 0 1
62 Diksmuide 2.00 1 0 1
63 Erpe-Mere United 2.00 1 0 1
64 Perwez 2.00 1 0 1
65 Fenixx BeigHum 2.00 1 0 1
66 KBSK Retie 2.00 1 0 1
67 Καπέλεν 1.00 1 0 1
68 Dikkelvenne 1.00 1 0 1
69 Union Namur 1.00 1 0 1
70 Sint-Lenaarts 1.00 1 0 1
71 Schriek 1.00 1 0 1
72 Beringen 1.00 1 0 1
73 Marloie Sport 1.00 1 0 1
74 Standaard Meerbeek 1.00 1 0 1
75 Torhout 0.00 1 0 1
76 Pepingen-Halle 0.00 1 0 1
77 Diegem Sport 0.00 1 0 1
78 Warnant 0.00 1 0 1
Ομάδα ΜΟΓ ΑΓ OV 2,5 UN 2,5
1 Excelsior Mariakerke 10.00 1 1 0
2 Anderlues 9.00 1 1 0
3 Condruzien 9.00 1 1 0
4 Ranst 8.00 1 1 0
5 Grez-Doiceau 8.00 1 1 0
6 Stockay-Warfusee 7.00 1 1 0
7 Ostiches 7.00 1 1 0
8 Tempo Overijse 6.00 1 1 0
9 Bocholt 6.00 1 1 0
10 Wielsbeke 6.00 1 1 0
11 Anzegem 6.00 1 1 0
12 Kleit Maldegem 6.00 1 1 0
13 Belisia Bilzen 5.00 1 1 0
14 Herstal 5.00 1 1 0
15 Sporting Kampenhout 5.00 1 1 0
16 Malmundaria 5.00 1 1 0
17 Union Lasne-Ohain 5.00 1 1 0
18 Sporting Club Jemappes 5.00 1 1 0
19 Sart-Lez-Spa 5.00 1 1 0
20 Tongeren 5.00 1 1 0
21 Couvin-Mariembourg 4.00 1 1 0
22 Rochefort 4.00 1 1 0
23 Belœil 4.00 1 1 0
24 Hamoir 4.00 1 1 0
25 Jong Lede 4.00 1 1 0
26 Houtvenne 4.00 1 1 0
27 Betekom 4.00 1 1 0
28 Arlon 4.00 1 1 0
29 Jeunesse Freylangeoise 4.00 1 1 0
30 La Calamine 4.00 1 1 0
31 Jeunesse Tamines 4.00 1 1 0
32 RAEC Mons II 4.00 1 1 0
33 Rhodienne-De Hoek 3.00 1 1 0
34 RES Durbuy 3.00 1 1 0
35 Nijlen 3.00 1 1 0
36 Svelta Melsele 3.00 1 1 0
37 Solières Sport 3.00 1 1 0
38 Harelbeke 3.00 1 1 0
39 Westhoek 3.00 1 1 0
40 Léopold 3.00 1 1 0
41 Drongen 3.00 1 1 0
42 Merelbeke 3.00 1 1 0
43 Vaux-Noville 3.00 1 1 0
44 KFC Turnhout 3.00 1 1 0
45 Sparta Petegem 3.00 1 1 0
46 Stade Bierbeek 3.00 1 1 0
47 Wezel 3.00 1 1 0
48 Berlaar-Heikant 3.00 1 1 0
49 RAS Monceau 3.00 1 1 0
50 Arquet 3.00 1 1 0
51 Elsautoise 3.00 1 1 0
52 Sparta Heestert 3.00 1 1 0
53 Mariekerke Branst 2.00 1 0 1
54 VW Hamme 2.00 1 0 1
55 Avanti 2.00 1 0 1
56 Eendracht Aalter 2.00 1 0 1
57 FC Lebbeke 2.00 1 0 1
58 Wallonne Ciney 2.00 1 0 1
59 SG-Tertre-Hautrage 2.00 1 0 1
60 Racing Waregem 2.00 1 0 1
61 Huy 2.00 1 0 1
62 US d'Ophain 2.00 1 0 1
63 Ardennen 2.00 1 0 1
64 Deerlijk Sport 2.00 1 0 1
65 Roeselare Daisel 2.00 1 0 1
66 JSM Roselies 2.00 1 0 1
67 Sporting Hasselt 1.00 1 0 1
68 Elene-Grotenberge 1.00 1 0 1
69 Torpedo Hasselt 1.00 1 0 1
70 Biesme 1.00 1 0 1
71 Crossing Schaerbeek 1.00 1 0 1
72 Denderhoutem 1.00 1 0 1
73 Eendracht Wervik 1.00 1 0 1
74 Union Bossière Gembloux 1.00 1 0 1
75 Witgoor Sport 0.00 1 0 1
76 Habay-la-Neuve 0.00 1 0 1
77 RAEC Mons 0.00 1 0 1
78 Longlier 0.00 1 0 1
Ομάδα ΜΟΓ ΑΓ OV 1,5 UN 1,5
1 Sprimont 10.00 1 1 0
2 Excelsior Mariakerke 10.00 1 1 0
3 Londerzeel 9.00 1 1 0
4 Gosselies Sports 9.00 1 1 0
5 Anderlues 9.00 1 1 0
6 Condruzien 9.00 1 1 0
7 Raeren-Eynatten 8.00 1 1 0
8 Ranst 8.00 1 1 0
9 Grez-Doiceau 8.00 1 1 0
10 Geraardsbergen 8.00 1 1 0
11 Γάνδη 7.00 1 1 0
12 Stockay-Warfusee 7.00 1 1 0
13 Ostiches 7.00 1 1 0
14 Achel 7.00 1 1 0
15 Άαλστ 6.00 1 1 0
16 RFC Wetteren 6.00 1 1 0
17 Tempo Overijse 6.00 1 1 0
18 Bocholt 6.00 1 1 0
19 Wielsbeke 6.00 1 1 0
20 HO Kalken 6.00 1 1 0
21 Anzegem 6.00 1 1 0
22 Wevelgem City 6.00 1 1 0
23 Kleit Maldegem 6.00 1 1 0
24 Kalfort Puursica 6.00 1 1 0
25 Verlaine 5.00 1 1 0
26 Onhaye 5.00 1 1 0
27 Stade Everois 5.00 1 1 0
28 Olsa Brakel 5.00 1 1 0
29 Belisia Bilzen 5.00 1 1 0
30 Hades 5.00 1 1 0
31 Acren-Lessines 5.00 1 1 0
32 Herstal 5.00 1 1 0
33 Eendracht Termien 5.00 1 1 0
34 Sporting Kampenhout 5.00 1 1 0
35 Jodoigne 5.00 1 1 0
36 Malmundaria 5.00 1 1 0
37 Union Lasne-Ohain 5.00 1 1 0
38 Sporting Club Jemappes 5.00 1 1 0
39 Sart-Lez-Spa 5.00 1 1 0
40 Tongeren 5.00 1 1 0
41 Rebecq 4.00 1 1 0
42 Oudenaarde 4.00 1 1 0
43 Meux 4.00 1 1 0
44 Couvin-Mariembourg 4.00 1 1 0
45 Λιλ 4.00 1 1 0
46 Rochefort 4.00 1 1 0
47 Belœil 4.00 1 1 0
48 Aische 4.00 1 1 0
49 Hamoir 4.00 1 1 0
50 Jong Lede 4.00 1 1 0
51 Houtvenne 4.00 1 1 0
52 Betekom 4.00 1 1 0
53 Linden 4.00 1 1 0
54 Μέχελεν 4.00 1 1 0
55 City Pirates Antwerpen 4.00 1 1 0
56 Arlon 4.00 1 1 0
57 Jeunesse Freylangeoise 4.00 1 1 0
58 Latem 4.00 1 1 0
59 La Calamine 4.00 1 1 0
60 Jeunesse Tamines 4.00 1 1 0
61 Hombourg 4.00 1 1 0
62 RAEC Mons II 4.00 1 1 0
63 Trois-Ponts 4.00 1 1 0
64 Heide Hasselt 4.00 1 1 0
65 Rhodienne-De Hoek 3.00 1 1 0
66 Gullegem 3.00 1 1 0
67 RES Durbuy 3.00 1 1 0
68 Olympia Wijgmaal 3.00 1 1 0
69 Nijlen 3.00 1 1 0
70 Lyra-Lierse Berlaar 3.00 1 1 0
71 Aywaille 3.00 1 1 0
72 Svelta Melsele 3.00 1 1 0
73 Solières Sport 3.00 1 1 0
74 Harelbeke 3.00 1 1 0
75 Westhoek 3.00 1 1 0
76 Grand-Leez 3.00 1 1 0
77 Berchem Sport 3.00 1 1 0
78 Zwarte Leeuw 3.00 1 1 0
79 Léopold 3.00 1 1 0
80 Drongen 3.00 1 1 0
81 Merelbeke 3.00 1 1 0
82 Waremme 3.00 1 1 0
83 Mormont 3.00 1 1 0
84 Vaux-Noville 3.00 1 1 0
85 Richelle United 3.00 1 1 0
86 Wellen 3.00 1 1 0
87 KFC Turnhout 3.00 1 1 0
88 Entité Manageoise 3.00 1 1 0
89 Sassport Boezinge 3.00 1 1 0
90 Jette 3.00 1 1 0
91 Ganshoren 3.00 1 1 0
92 Sparta Petegem 3.00 1 1 0
93 Stade Bierbeek 3.00 1 1 0
94 Zepperen-Brustem 3.00 1 1 0
95 Wezel 3.00 1 1 0
96 Berlaar-Heikant 3.00 1 1 0
97 RAS Monceau 3.00 1 1 0
98 JS Fizoise 3.00 1 1 0
99 Rumbeke 3.00 1 1 0
100 Arquet 3.00 1 1 0
101 Elsautoise 3.00 1 1 0
102 Lokeren-Temse 3.00 1 1 0
103 Sparta Heestert 3.00 1 1 0
104 Destelbergen 3.00 1 1 0
105 La Louvière Centre 2.00 1 1 0
106 Oostkamp 2.00 1 1 0
107 Mariekerke Branst 2.00 1 1 0
108 VW Hamme 2.00 1 1 0
109 Tubize 2.00 1 1 0
110 Avanti 2.00 1 1 0
111 Zelzate 2.00 1 1 0
112 Eendracht Aalter 2.00 1 1 0
113 Weerstand Koersel 2.00 1 1 0
114 FC Lebbeke 2.00 1 1 0
115 Wallonne Ciney 2.00 1 1 0
116 SG-Tertre-Hautrage 2.00 1 1 0
117 Geel 2.00 1 1 0
118 Racing Waregem 2.00 1 1 0
119 Huy 2.00 1 1 0
120 US d'Ophain 2.00 1 1 0
121 Ardennen 2.00 1 1 0
122 Berlare 2.00 1 1 0
123 Binche 2.00 1 1 0
124 Stade Disonais 2.00 1 1 0
125 Deerlijk Sport 2.00 1 1 0
126 Diksmuide 2.00 1 1 0
127 Roeselare Daisel 2.00 1 1 0
128 Erpe-Mere United 2.00 1 1 0
129 JSM Roselies 2.00 1 1 0
130 Perwez 2.00 1 1 0
131 Fenixx BeigHum 2.00 1 1 0
132 KBSK Retie 2.00 1 1 0
133 Καπέλεν 1.00 1 0 1
134 Dikkelvenne 1.00 1 0 1
135 Union Namur 1.00 1 0 1
136 Sporting Hasselt 1.00 1 0 1
137 Sint-Lenaarts 1.00 1 0 1
138 Elene-Grotenberge 1.00 1 0 1
139 Torpedo Hasselt 1.00 1 0 1
140 Schriek 1.00 1 0 1
141 Biesme 1.00 1 0 1
142 Beringen 1.00 1 0 1
143 Crossing Schaerbeek 1.00 1 0 1
144 Marloie Sport 1.00 1 0 1
145 Denderhoutem 1.00 1 0 1
146 Eendracht Wervik 1.00 1 0 1
147 Standaard Meerbeek 1.00 1 0 1
148 Union Bossière Gembloux 1.00 1 0 1
149 Torhout 0.00 1 0 1
150 Pepingen-Halle 0.00 1 0 1
151 Witgoor Sport 0.00 1 0 1
152 Habay-la-Neuve 0.00 1 0 1
153 RAEC Mons 0.00 1 0 1
154 Diegem Sport 0.00 1 0 1
155 Warnant 0.00 1 0 1
156 Longlier 0.00 1 0 1
Ομάδα ΜΟΓ ΑΓ OV 1,5 UN 1,5
1 Sprimont 10.00 1 1 0
2 Londerzeel 9.00 1 1 0
3 Gosselies Sports 9.00 1 1 0
4 Raeren-Eynatten 8.00 1 1 0
5 Geraardsbergen 8.00 1 1 0
6 Γάνδη 7.00 1 1 0
7 Achel 7.00 1 1 0
8 Άαλστ 6.00 1 1 0
9 RFC Wetteren 6.00 1 1 0
10 HO Kalken 6.00 1 1 0
11 Wevelgem City 6.00 1 1 0
12 Kalfort Puursica 6.00 1 1 0
13 Verlaine 5.00 1 1 0
14 Onhaye 5.00 1 1 0
15 Stade Everois 5.00 1 1 0
16 Olsa Brakel 5.00 1 1 0
17 Hades 5.00 1 1 0
18 Acren-Lessines 5.00 1 1 0
19 Eendracht Termien 5.00 1 1 0
20 Jodoigne 5.00 1 1 0
21 Rebecq 4.00 1 1 0
22 Oudenaarde 4.00 1 1 0
23 Meux 4.00 1 1 0
24 Λιλ 4.00 1 1 0
25 Aische 4.00 1 1 0
26 Linden 4.00 1 1 0
27 Μέχελεν 4.00 1 1 0
28 City Pirates Antwerpen 4.00 1 1 0
29 Latem 4.00 1 1 0
30 Hombourg 4.00 1 1 0
31 Trois-Ponts 4.00 1 1 0
32 Heide Hasselt 4.00 1 1 0
33 Gullegem 3.00 1 1 0
34 Olympia Wijgmaal 3.00 1 1 0
35 Lyra-Lierse Berlaar 3.00 1 1 0
36 Aywaille 3.00 1 1 0
37 Grand-Leez 3.00 1 1 0
38 Berchem Sport 3.00 1 1 0
39 Zwarte Leeuw 3.00 1 1 0
40 Waremme 3.00 1 1 0
41 Mormont 3.00 1 1 0
42 Richelle United 3.00 1 1 0
43 Wellen 3.00 1 1 0
44 Entité Manageoise 3.00 1 1 0
45 Sassport Boezinge 3.00 1 1 0
46 Jette 3.00 1 1 0
47 Ganshoren 3.00 1 1 0
48 Zepperen-Brustem 3.00 1 1 0
49 JS Fizoise 3.00 1 1 0
50 Rumbeke 3.00 1 1 0
51 Lokeren-Temse 3.00 1 1 0
52 Destelbergen 3.00 1 1 0
53 La Louvière Centre 2.00 1 1 0
54 Oostkamp 2.00 1 1 0
55 Tubize 2.00 1 1 0
56 Zelzate 2.00 1 1 0
57 Weerstand Koersel 2.00 1 1 0
58 Geel 2.00 1 1 0
59 Berlare 2.00 1 1 0
60 Binche 2.00 1 1 0
61 Stade Disonais 2.00 1 1 0
62 Diksmuide 2.00 1 1 0
63 Erpe-Mere United 2.00 1 1 0
64 Perwez 2.00 1 1 0
65 Fenixx BeigHum 2.00 1 1 0
66 KBSK Retie 2.00 1 1 0
67 Καπέλεν 1.00 1 0 1
68 Dikkelvenne 1.00 1 0 1
69 Union Namur 1.00 1 0 1
70 Sint-Lenaarts 1.00 1 0 1
71 Schriek 1.00 1 0 1
72 Beringen 1.00 1 0 1
73 Marloie Sport 1.00 1 0 1
74 Standaard Meerbeek 1.00 1 0 1
75 Torhout 0.00 1 0 1
76 Pepingen-Halle 0.00 1 0 1
77 Diegem Sport 0.00 1 0 1
78 Warnant 0.00 1 0 1
Ομάδα ΜΟΓ ΑΓ OV 1,5 UN 1,5
1 Excelsior Mariakerke 10.00 1 1 0
2 Anderlues 9.00 1 1 0
3 Condruzien 9.00 1 1 0
4 Ranst 8.00 1 1 0
5 Grez-Doiceau 8.00 1 1 0
6 Stockay-Warfusee 7.00 1 1 0
7 Ostiches 7.00 1 1 0
8 Tempo Overijse 6.00 1 1 0
9 Bocholt 6.00 1 1 0
10 Wielsbeke 6.00 1 1 0
11 Anzegem 6.00 1 1 0
12 Kleit Maldegem 6.00 1 1 0
13 Belisia Bilzen 5.00 1 1 0
14 Herstal 5.00 1 1 0
15 Sporting Kampenhout 5.00 1 1 0
16 Malmundaria 5.00 1 1 0
17 Union Lasne-Ohain 5.00 1 1 0
18 Sporting Club Jemappes 5.00 1 1 0
19 Sart-Lez-Spa 5.00 1 1 0
20 Tongeren 5.00 1 1 0
21 Couvin-Mariembourg 4.00 1 1 0
22 Rochefort 4.00 1 1 0
23 Belœil 4.00 1 1 0
24 Hamoir 4.00 1 1 0
25 Jong Lede 4.00 1 1 0
26 Houtvenne 4.00 1 1 0
27 Betekom 4.00 1 1 0
28 Arlon 4.00 1 1 0
29 Jeunesse Freylangeoise 4.00 1 1 0
30 La Calamine 4.00 1 1 0
31 Jeunesse Tamines 4.00 1 1 0
32 RAEC Mons II 4.00 1 1 0
33 Rhodienne-De Hoek 3.00 1 1 0
34 RES Durbuy 3.00 1 1 0
35 Nijlen 3.00 1 1 0
36 Svelta Melsele 3.00 1 1 0
37 Solières Sport 3.00 1 1 0
38 Harelbeke 3.00 1 1 0
39 Westhoek 3.00 1 1 0
40 Léopold 3.00 1 1 0
41 Drongen 3.00 1 1 0
42 Merelbeke 3.00 1 1 0
43 Vaux-Noville 3.00 1 1 0
44 KFC Turnhout 3.00 1 1 0
45 Sparta Petegem 3.00 1 1 0
46 Stade Bierbeek 3.00 1 1 0
47 Wezel 3.00 1 1 0
48 Berlaar-Heikant 3.00 1 1 0
49 RAS Monceau 3.00 1 1 0
50 Arquet 3.00 1 1 0
51 Elsautoise 3.00 1 1 0
52 Sparta Heestert 3.00 1 1 0
53 Mariekerke Branst 2.00 1 1 0
54 VW Hamme 2.00 1 1 0
55 Avanti 2.00 1 1 0
56 Eendracht Aalter 2.00 1 1 0
57 FC Lebbeke 2.00 1 1 0
58 Wallonne Ciney 2.00 1 1 0
59 SG-Tertre-Hautrage 2.00 1 1 0
60 Racing Waregem 2.00 1 1 0
61 Huy 2.00 1 1 0
62 US d'Ophain 2.00 1 1 0
63 Ardennen 2.00 1 1 0
64 Deerlijk Sport 2.00 1 1 0
65 Roeselare Daisel 2.00 1 1 0
66 JSM Roselies 2.00 1 1 0
67 Sporting Hasselt 1.00 1 0 1
68 Elene-Grotenberge 1.00 1 0 1
69 Torpedo Hasselt 1.00 1 0 1
70 Biesme 1.00 1 0 1
71 Crossing Schaerbeek 1.00 1 0 1
72 Denderhoutem 1.00 1 0 1
73 Eendracht Wervik 1.00 1 0 1
74 Union Bossière Gembloux 1.00 1 0 1
75 Witgoor Sport 0.00 1 0 1
76 Habay-la-Neuve 0.00 1 0 1
77 RAEC Mons 0.00 1 0 1
78 Longlier 0.00 1 0 1
Ομάδα ΜΟΓ ΑΓ OV 3,5 UN 3,5
1 Sprimont 10.00 1 1 0
2 Excelsior Mariakerke 10.00 1 1 0
3 Londerzeel 9.00 1 1 0
4 Gosselies Sports 9.00 1 1 0
5 Anderlues 9.00 1 1 0
6 Condruzien 9.00 1 1 0
7 Raeren-Eynatten 8.00 1 1 0
8 Ranst 8.00 1 1 0
9 Grez-Doiceau 8.00 1 1 0
10 Geraardsbergen 8.00 1 1 0
11 Γάνδη 7.00 1 1 0
12 Stockay-Warfusee 7.00 1 1 0
13 Ostiches 7.00 1 1 0
14 Achel 7.00 1 1 0
15 Άαλστ 6.00 1 1 0
16 RFC Wetteren 6.00 1 1 0
17 Tempo Overijse 6.00 1 1 0
18 Bocholt 6.00 1 1 0
19 Wielsbeke 6.00 1 1 0
20 HO Kalken 6.00 1 1 0
21 Anzegem 6.00 1 1 0
22 Wevelgem City 6.00 1 1 0
23 Kleit Maldegem 6.00 1 1 0
24 Kalfort Puursica 6.00 1 1 0
25 Verlaine 5.00 1 1 0
26 Onhaye 5.00 1 1 0
27 Stade Everois 5.00 1 1 0
28 Olsa Brakel 5.00 1 1 0
29 Belisia Bilzen 5.00 1 1 0
30 Hades 5.00 1 1 0
31 Acren-Lessines 5.00 1 1 0
32 Herstal 5.00 1 1 0
33 Eendracht Termien 5.00 1 1 0
34 Sporting Kampenhout 5.00 1 1 0
35 Jodoigne 5.00 1 1 0
36 Malmundaria 5.00 1 1 0
37 Union Lasne-Ohain 5.00 1 1 0
38 Sporting Club Jemappes 5.00 1 1 0
39 Sart-Lez-Spa 5.00 1 1 0
40 Tongeren 5.00 1 1 0
41 Rebecq 4.00 1 1 0
42 Oudenaarde 4.00 1 1 0
43 Meux 4.00 1 1 0
44 Couvin-Mariembourg 4.00 1 1 0
45 Λιλ 4.00 1 1 0
46 Rochefort 4.00 1 1 0
47 Belœil 4.00 1 1 0
48 Aische 4.00 1 1 0
49 Hamoir 4.00 1 1 0
50 Jong Lede 4.00 1 1 0
51 Houtvenne 4.00 1 1 0
52 Betekom 4.00 1 1 0
53 Linden 4.00 1 1 0
54 Μέχελεν 4.00 1 1 0
55 City Pirates Antwerpen 4.00 1 1 0
56 Arlon 4.00 1 1 0
57 Jeunesse Freylangeoise 4.00 1 1 0
58 Latem 4.00 1 1 0
59 La Calamine 4.00 1 1 0
60 Jeunesse Tamines 4.00 1 1 0
61 Hombourg 4.00 1 1 0
62 RAEC Mons II 4.00 1 1 0
63 Trois-Ponts 4.00 1 1 0
64 Heide Hasselt 4.00 1 1 0
65 Rhodienne-De Hoek 3.00 1 0 1
66 Gullegem 3.00 1 0 1
67 RES Durbuy 3.00 1 0 1
68 Olympia Wijgmaal 3.00 1 0 1
69 Nijlen 3.00 1 0 1
70 Lyra-Lierse Berlaar 3.00 1 0 1
71 Aywaille 3.00 1 0 1
72 Svelta Melsele 3.00 1 0 1
73 Solières Sport 3.00 1 0 1
74 Harelbeke 3.00 1 0 1
75 Westhoek 3.00 1 0 1
76 Grand-Leez 3.00 1 0 1
77 Berchem Sport 3.00 1 0 1
78 Zwarte Leeuw 3.00 1 0 1
79 Léopold 3.00 1 0 1
80 Drongen 3.00 1 0 1
81 Merelbeke 3.00 1 0 1
82 Waremme 3.00 1 0 1
83 Mormont 3.00 1 0 1
84 Vaux-Noville 3.00 1 0 1
85 Richelle United 3.00 1 0 1
86 Wellen 3.00 1 0 1
87 KFC Turnhout 3.00 1 0 1
88 Entité Manageoise 3.00 1 0 1
89 Sassport Boezinge 3.00 1 0 1
90 Jette 3.00 1 0 1
91 Ganshoren 3.00 1 0 1
92 Sparta Petegem 3.00 1 0 1
93 Stade Bierbeek 3.00 1 0 1
94 Zepperen-Brustem 3.00 1 0 1
95 Wezel 3.00 1 0 1
96 Berlaar-Heikant 3.00 1 0 1
97 RAS Monceau 3.00 1 0 1
98 JS Fizoise 3.00 1 0 1
99 Rumbeke 3.00 1 0 1
100 Arquet 3.00 1 0 1
101 Elsautoise 3.00 1 0 1
102 Lokeren-Temse 3.00 1 0 1
103 Sparta Heestert 3.00 1 0 1
104 Destelbergen 3.00 1 0 1
105 La Louvière Centre 2.00 1 0 1
106 Oostkamp 2.00 1 0 1
107 Mariekerke Branst 2.00 1 0 1
108 VW Hamme 2.00 1 0 1
109 Tubize 2.00 1 0 1
110 Avanti 2.00 1 0 1
111 Zelzate 2.00 1 0 1
112 Eendracht Aalter 2.00 1 0 1
113 Weerstand Koersel 2.00 1 0 1
114 FC Lebbeke 2.00 1 0 1
115 Wallonne Ciney 2.00 1 0 1
116 SG-Tertre-Hautrage 2.00 1 0 1
117 Geel 2.00 1 0 1
118 Racing Waregem 2.00 1 0 1
119 Huy 2.00 1 0 1
120 US d'Ophain 2.00 1 0 1
121 Ardennen 2.00 1 0 1
122 Berlare 2.00 1 0 1
123 Binche 2.00 1 0 1
124 Stade Disonais 2.00 1 0 1
125 Deerlijk Sport 2.00 1 0 1
126 Diksmuide 2.00 1 0 1
127 Roeselare Daisel 2.00 1 0 1
128 Erpe-Mere United 2.00 1 0 1
129 JSM Roselies 2.00 1 0 1
130 Perwez 2.00 1 0 1
131 Fenixx BeigHum 2.00 1 0 1
132 KBSK Retie 2.00 1 0 1
133 Καπέλεν 1.00 1 0 1
134 Dikkelvenne 1.00 1 0 1
135 Union Namur 1.00 1 0 1
136 Sporting Hasselt 1.00 1 0 1
137 Sint-Lenaarts 1.00 1 0 1
138 Elene-Grotenberge 1.00 1 0 1
139 Torpedo Hasselt 1.00 1 0 1
140 Schriek 1.00 1 0 1
141 Biesme 1.00 1 0 1
142 Beringen 1.00 1 0 1
143 Crossing Schaerbeek 1.00 1 0 1
144 Marloie Sport 1.00 1 0 1
145 Denderhoutem 1.00 1 0 1
146 Eendracht Wervik 1.00 1 0 1
147 Standaard Meerbeek 1.00 1 0 1
148 Union Bossière Gembloux 1.00 1 0 1
149 Torhout 0.00 1 0 1
150 Pepingen-Halle 0.00 1 0 1
151 Witgoor Sport 0.00 1 0 1
152 Habay-la-Neuve 0.00 1 0 1
153 RAEC Mons 0.00 1 0 1
154 Diegem Sport 0.00 1 0 1
155 Warnant 0.00 1 0 1
156 Longlier 0.00 1 0 1
Ομάδα ΜΟΓ ΑΓ OV 3,5 UN 3,5
1 Sprimont 10.00 1 1 0
2 Londerzeel 9.00 1 1 0
3 Gosselies Sports 9.00 1 1 0
4 Raeren-Eynatten 8.00 1 1 0
5 Geraardsbergen 8.00 1 1 0
6 Γάνδη 7.00 1 1 0
7 Achel 7.00 1 1 0
8 Άαλστ 6.00 1 1 0
9 RFC Wetteren 6.00 1 1 0
10 HO Kalken 6.00 1 1 0
11 Wevelgem City 6.00 1 1 0
12 Kalfort Puursica 6.00 1 1 0
13 Verlaine 5.00 1 1 0
14 Onhaye 5.00 1 1 0
15 Stade Everois 5.00 1 1 0
16 Olsa Brakel 5.00 1 1 0
17 Hades 5.00 1 1 0
18 Acren-Lessines 5.00 1 1 0
19 Eendracht Termien 5.00 1 1 0
20 Jodoigne 5.00 1 1 0
21 Rebecq 4.00 1 1 0
22 Oudenaarde 4.00 1 1 0
23 Meux 4.00 1 1 0
24 Λιλ 4.00 1 1 0
25 Aische 4.00 1 1 0
26 Linden 4.00 1 1 0
27 Μέχελεν 4.00 1 1 0
28 City Pirates Antwerpen 4.00 1 1 0
29 Latem 4.00 1 1 0
30 Hombourg 4.00 1 1 0
31 Trois-Ponts 4.00 1 1 0
32 Heide Hasselt 4.00 1 1 0
33 Gullegem 3.00 1 0 1
34 Olympia Wijgmaal 3.00 1 0 1
35 Lyra-Lierse Berlaar 3.00 1 0 1
36 Aywaille 3.00 1 0 1
37 Grand-Leez 3.00 1 0 1
38 Berchem Sport 3.00 1 0 1
39 Zwarte Leeuw 3.00 1 0 1
40 Waremme 3.00 1 0 1
41 Mormont 3.00 1 0 1
42 Richelle United 3.00 1 0 1
43 Wellen 3.00 1 0 1
44 Entité Manageoise 3.00 1 0 1
45 Sassport Boezinge 3.00 1 0 1
46 Jette 3.00 1 0 1
47 Ganshoren 3.00 1 0 1
48 Zepperen-Brustem 3.00 1 0 1
49 JS Fizoise 3.00 1 0 1
50 Rumbeke 3.00 1 0 1
51 Lokeren-Temse 3.00 1 0 1
52 Destelbergen 3.00 1 0 1
53 La Louvière Centre 2.00 1 0 1
54 Oostkamp 2.00 1 0 1
55 Tubize 2.00 1 0 1
56 Zelzate 2.00 1 0 1
57 Weerstand Koersel 2.00 1 0 1
58 Geel 2.00 1 0 1
59 Berlare 2.00 1 0 1
60 Binche 2.00 1 0 1
61 Stade Disonais 2.00 1 0 1
62 Diksmuide 2.00 1 0 1
63 Erpe-Mere United 2.00 1 0 1
64 Perwez 2.00 1 0 1
65 Fenixx BeigHum 2.00 1 0 1
66 KBSK Retie 2.00 1 0 1
67 Καπέλεν 1.00 1 0 1
68 Dikkelvenne 1.00 1 0 1
69 Union Namur 1.00 1 0 1
70 Sint-Lenaarts 1.00 1 0 1
71 Schriek 1.00 1 0 1
72 Beringen 1.00 1 0 1
73 Marloie Sport 1.00 1 0 1
74 Standaard Meerbeek 1.00 1 0 1
75 Torhout 0.00 1 0 1
76 Pepingen-Halle 0.00 1 0 1
77 Diegem Sport 0.00 1 0 1
78 Warnant 0.00 1 0 1
Ομάδα ΜΟΓ ΑΓ OV 3,5 UN 3,5
1 Excelsior Mariakerke 10.00 1 1 0
2 Anderlues 9.00 1 1 0
3 Condruzien 9.00 1 1 0
4 Ranst 8.00 1 1 0
5 Grez-Doiceau 8.00 1 1 0
6 Stockay-Warfusee 7.00 1 1 0
7 Ostiches 7.00 1 1 0
8 Tempo Overijse 6.00 1 1 0
9 Bocholt 6.00 1 1 0
10 Wielsbeke 6.00 1 1 0
11 Anzegem 6.00 1 1 0
12 Kleit Maldegem 6.00 1 1 0
13 Belisia Bilzen 5.00 1 1 0
14 Herstal 5.00 1 1 0
15 Sporting Kampenhout 5.00 1 1 0
16 Malmundaria 5.00 1 1 0
17 Union Lasne-Ohain 5.00 1 1 0
18 Sporting Club Jemappes 5.00 1 1 0
19 Sart-Lez-Spa 5.00 1 1 0
20 Tongeren 5.00 1 1 0
21 Couvin-Mariembourg 4.00 1 1 0
22 Rochefort 4.00 1 1 0
23 Belœil 4.00 1 1 0
24 Hamoir 4.00 1 1 0
25 Jong Lede 4.00 1 1 0
26 Houtvenne 4.00 1 1 0
27 Betekom 4.00 1 1 0
28 Arlon 4.00 1 1 0
29 Jeunesse Freylangeoise 4.00 1 1 0
30 La Calamine 4.00 1 1 0
31 Jeunesse Tamines 4.00 1 1 0
32 RAEC Mons II 4.00 1 1 0
33 Rhodienne-De Hoek 3.00 1 0 1
34 RES Durbuy 3.00 1 0 1
35 Nijlen 3.00 1 0 1
36 Svelta Melsele 3.00 1 0 1
37 Solières Sport 3.00 1 0 1
38 Harelbeke 3.00 1 0 1
39 Westhoek 3.00 1 0 1
40 Léopold 3.00 1 0 1
41 Drongen 3.00 1 0 1
42 Merelbeke 3.00 1 0 1
43 Vaux-Noville 3.00 1 0 1
44 KFC Turnhout 3.00 1 0 1
45 Sparta Petegem 3.00 1 0 1
46 Stade Bierbeek 3.00 1 0 1
47 Wezel 3.00 1 0 1
48 Berlaar-Heikant 3.00 1 0 1
49 RAS Monceau 3.00 1 0 1
50 Arquet 3.00 1 0 1
51 Elsautoise 3.00 1 0 1
52 Sparta Heestert 3.00 1 0 1
53 Mariekerke Branst 2.00 1 0 1
54 VW Hamme 2.00 1 0 1
55 Avanti 2.00 1 0 1
56 Eendracht Aalter 2.00 1 0 1
57 FC Lebbeke 2.00 1 0 1
58 Wallonne Ciney 2.00 1 0 1
59 SG-Tertre-Hautrage 2.00 1 0 1
60 Racing Waregem 2.00 1 0 1
61 Huy 2.00 1 0 1
62 US d'Ophain 2.00 1 0 1
63 Ardennen 2.00 1 0 1
64 Deerlijk Sport 2.00 1 0 1
65 Roeselare Daisel 2.00 1 0 1
66 JSM Roselies 2.00 1 0 1
67 Sporting Hasselt 1.00 1 0 1
68 Elene-Grotenberge 1.00 1 0 1
69 Torpedo Hasselt 1.00 1 0 1
70 Biesme 1.00 1 0 1
71 Crossing Schaerbeek 1.00 1 0 1
72 Denderhoutem 1.00 1 0 1
73 Eendracht Wervik 1.00 1 0 1
74 Union Bossière Gembloux 1.00 1 0 1
75 Witgoor Sport 0.00 1 0 1
76 Habay-la-Neuve 0.00 1 0 1
77 RAEC Mons 0.00 1 0 1
78 Longlier 0.00 1 0 1

1 Rebecq 1
2 Καπέλεν 1
3 Άαλστ 1
4 Verlaine 1
5 Onhaye 1
6 Londerzeel 1
7 Gullegem 1
8 Dikkelvenne 1
9 Union Namur 1
10 RFC Wetteren 1
11 Olympia Wijgmaal 1
12 Meux 1
13 Tubize 1
14 Lyra-Lierse Berlaar 1
15 Couvin-Mariembourg 1
16 Zelzate 1
17 Bocholt 1
18 Olsa Brakel 1
19 Λιλ 1
20 Harelbeke 1
21 Weerstand Koersel 1
22 Westhoek 1
23 Belisia Bilzen 1
24 Berchem Sport 1
25 Zwarte Leeuw 1
26 Raeren-Eynatten 1
27 Sporting Hasselt 1
28 Hades 1
29 Acren-Lessines 1
30 Gosselies Sports 1
31 Drongen 1
32 Herstal 1
33 Merelbeke 1
34 Waremme 1
35 Sint-Lenaarts 1
36 Sprimont 1
37 Mormont 1
38 Houtvenne 1
39 Wellen 1
40 Entité Manageoise 1
41 Biesme 1
42 Μέχελεν 1
43 Jette 1
44 City Pirates Antwerpen 1
45 Beringen 1
46 Ganshoren 1
47 Ostiches 1
48 Sparta Petegem 1
49 Achel 1
50 Berlare 1
51 Wezel 1
52 Binche 1
53 JS Fizoise 1
54 Arquet 1
55 Ranst 1
56 Deerlijk Sport 1
57 Lokeren-Temse 1
58 Erpe-Mere United 1
59 Tongeren 1
60 Perwez 1
61 Trois-Ponts 1
62 Union Bossière Gembloux 1
63 Fenixx BeigHum 1
64 La Louvière Centre 0
65 Torhout 0
66 Rhodienne-De Hoek 0
67 Oostkamp 0
68 Oudenaarde 0
69 RES Durbuy 0
70 Mariekerke Branst 0
71 Nijlen 0
72 VW Hamme 0
73 Aywaille 0
74 Svelta Melsele 0
75 Avanti 0
76 Pepingen-Halle 0
77 Tempo Overijse 0
78 Stade Everois 0
79 Eendracht Aalter 0
80 Solières Sport 0
81 Rochefort 0
82 Belœil 0
83 Γάνδη 0
84 FC Lebbeke 0
85 Wallonne Ciney 0
86 Stockay-Warfusee 0
87 Witgoor Sport 0
88 SG-Tertre-Hautrage 0
89 Grand-Leez 0
90 Habay-la-Neuve 0
91 Aische 0
92 Hamoir 0
93 Geel 0
94 Léopold 0
95 Racing Waregem 0
96 RAEC Mons 0
97 Eendracht Termien 0
98 Jong Lede 0
99 Sporting Kampenhout 0
100 Diegem Sport 0
101 Jodoigne 0
102 Elene-Grotenberge 0
103 Wielsbeke 0
104 Huy 0
105 Malmundaria 0
106 Vaux-Noville 0
107 Richelle United 0
108 Betekom 0
109 Torpedo Hasselt 0
110 Schriek 0
111 KFC Turnhout 0
112 Linden 0
113 Anderlues 0
114 US d'Ophain 0
115 Union Lasne-Ohain 0
116 Ardennen 0
117 Sporting Club Jemappes 0
118 Excelsior Mariakerke 0
119 Sassport Boezinge 0
120 HO Kalken 0
121 Warnant 0
122 Stade Bierbeek 0
123 Crossing Schaerbeek 0
124 Zepperen-Brustem 0
125 Arlon 0
126 Jeunesse Freylangeoise 0
127 Marloie Sport 0
128 Latem 0
129 Denderhoutem 0
130 Eendracht Wervik 0
131 Anzegem 0
132 Wevelgem City 0
133 Berlaar-Heikant 0
134 RAS Monceau 0
135 Stade Disonais 0
136 La Calamine 0
137 Condruzien 0
138 Jeunesse Tamines 0
139 Rumbeke 0
140 Longlier 0
141 Elsautoise 0
142 Hombourg 0
143 Sart-Lez-Spa 0
144 Kleit Maldegem 0
145 Grez-Doiceau 0
146 Sparta Heestert 0
147 Diksmuide 0
148 Standaard Meerbeek 0
149 Roeselare Daisel 0
150 JSM Roselies 0
151 Kalfort Puursica 0
152 Geraardsbergen 0
153 Destelbergen 0
154 RAEC Mons II 0
155 Heide Hasselt 0
156 KBSK Retie 0
1 Rebecq 1
2 Καπέλεν 1
3 Άαλστ 1
4 Verlaine 1
5 Onhaye 1
6 Londerzeel 1
7 Gullegem 1
8 Dikkelvenne 1
9 Union Namur 1
10 RFC Wetteren 1
11 Olympia Wijgmaal 1
12 Meux 1
13 Tubize 1
14 Lyra-Lierse Berlaar 1
15 Zelzate 1
16 Olsa Brakel 1
17 Λιλ 1
18 Weerstand Koersel 1
19 Berchem Sport 1
20 Zwarte Leeuw 1
21 Raeren-Eynatten 1
22 Hades 1
23 Acren-Lessines 1
24 Gosselies Sports 1
25 Waremme 1
26 Sint-Lenaarts 1
27 Sprimont 1
28 Mormont 1
29 Wellen 1
30 Entité Manageoise 1
31 Μέχελεν 1
32 Jette 1
33 City Pirates Antwerpen 1
34 Beringen 1
35 Ganshoren 1
36 Achel 1
37 Berlare 1
38 Binche 1
39 JS Fizoise 1
40 Lokeren-Temse 1
41 Erpe-Mere United 1
42 Perwez 1
43 Trois-Ponts 1
44 Fenixx BeigHum 1
45 La Louvière Centre 0
46 Torhout 0
47 Oostkamp 0
48 Oudenaarde 0
49 Aywaille 0
50 Pepingen-Halle 0
51 Stade Everois 0
52 Γάνδη 0
53 Grand-Leez 0
54 Aische 0
55 Geel 0
56 Eendracht Termien 0
57 Diegem Sport 0
58 Jodoigne 0
59 Richelle United 0
60 Schriek 0
61 Linden 0
62 Sassport Boezinge 0
63 HO Kalken 0
64 Warnant 0
65 Zepperen-Brustem 0
66 Marloie Sport 0
67 Latem 0
68 Wevelgem City 0
69 Stade Disonais 0
70 Rumbeke 0
71 Hombourg 0
72 Diksmuide 0
73 Standaard Meerbeek 0
74 Kalfort Puursica 0
75 Geraardsbergen 0
76 Destelbergen 0
77 Heide Hasselt 0
78 KBSK Retie 0
1 Couvin-Mariembourg 1
2 Bocholt 1
3 Harelbeke 1
4 Westhoek 1
5 Belisia Bilzen 1
6 Sporting Hasselt 1
7 Drongen 1
8 Herstal 1
9 Merelbeke 1
10 Houtvenne 1
11 Biesme 1
12 Ostiches 1
13 Sparta Petegem 1
14 Wezel 1
15 Arquet 1
16 Ranst 1
17 Deerlijk Sport 1
18 Tongeren 1
19 Union Bossière Gembloux 1
20 Rhodienne-De Hoek 0
21 RES Durbuy 0
22 Mariekerke Branst 0
23 Nijlen 0
24 VW Hamme 0
25 Svelta Melsele 0
26 Avanti 0
27 Tempo Overijse 0
28 Eendracht Aalter 0
29 Solières Sport 0
30 Rochefort 0
31 Belœil 0
32 FC Lebbeke 0
33 Wallonne Ciney 0
34 Stockay-Warfusee 0
35 Witgoor Sport 0
36 SG-Tertre-Hautrage 0
37 Habay-la-Neuve 0
38 Hamoir 0
39 Léopold 0
40 Racing Waregem 0
41 RAEC Mons 0
42 Jong Lede 0
43 Sporting Kampenhout 0
44 Elene-Grotenberge 0
45 Wielsbeke 0
46 Huy 0
47 Malmundaria 0
48 Vaux-Noville 0
49 Betekom 0
50 Torpedo Hasselt 0
51 KFC Turnhout 0
52 Anderlues 0
53 US d'Ophain 0
54 Union Lasne-Ohain 0
55 Ardennen 0
56 Sporting Club Jemappes 0
57 Excelsior Mariakerke 0
58 Stade Bierbeek 0
59 Crossing Schaerbeek 0
60 Arlon 0
61 Jeunesse Freylangeoise 0
62 Denderhoutem 0
63 Eendracht Wervik 0
64 Anzegem 0
65 Berlaar-Heikant 0
66 RAS Monceau 0
67 La Calamine 0
68 Condruzien 0
69 Jeunesse Tamines 0
70 Longlier 0
71 Elsautoise 0
72 Sart-Lez-Spa 0
73 Kleit Maldegem 0
74 Grez-Doiceau 0
75 Sparta Heestert 0
76 Roeselare Daisel 0
77 JSM Roselies 0
78 RAEC Mons II 0
1 Rhodienne-De Hoek 1
2 RES Durbuy 1
3 Nijlen 1
4 Aywaille 1
5 Svelta Melsele 1
6 Stade Everois 1
7 Solières Sport 1
8 Rochefort 1
9 Belœil 1
10 Γάνδη 1
11 FC Lebbeke 1
12 Wallonne Ciney 1
13 Stockay-Warfusee 1
14 SG-Tertre-Hautrage 1
15 Grand-Leez 1
16 Léopold 1
17 Racing Waregem 1
18 Eendracht Termien 1
19 Sporting Kampenhout 1
20 Jodoigne 1
21 Elene-Grotenberge 1
22 Huy 1
23 Malmundaria 1
24 Vaux-Noville 1
25 Richelle United 1
26 Betekom 1
27 Torpedo Hasselt 1
28 Schriek 1
29 KFC Turnhout 1
30 Anderlues 1
31 US d'Ophain 1
32 Union Lasne-Ohain 1
33 Ardennen 1
34 Sporting Club Jemappes 1
35 Excelsior Mariakerke 1
36 Sassport Boezinge 1
37 Stade Bierbeek 1
38 Crossing Schaerbeek 1
39 Zepperen-Brustem 1
40 Arlon 1
41 Jeunesse Freylangeoise 1
42 Marloie Sport 1
43 Latem 1
44 Denderhoutem 1
45 Eendracht Wervik 1
46 Anzegem 1
47 Berlaar-Heikant 1
48 RAS Monceau 1
49 Condruzien 1
50 Rumbeke 1
51 Elsautoise 1
52 Sart-Lez-Spa 1
53 Kleit Maldegem 1
54 Grez-Doiceau 1
55 Sparta Heestert 1
56 Standaard Meerbeek 1
57 JSM Roselies 1
58 Kalfort Puursica 1
59 Geraardsbergen 1
60 Destelbergen 1
61 RAEC Mons II 1
62 Heide Hasselt 1
63 KBSK Retie 1
64 Rebecq 0
65 Καπέλεν 0
66 Άαλστ 0
67 Verlaine 0
68 Onhaye 0
69 La Louvière Centre 0
70 Torhout 0
71 Londerzeel 0
72 Gullegem 0
73 Oostkamp 0
74 Oudenaarde 0
75 Dikkelvenne 0
76 Union Namur 0
77 RFC Wetteren 0
78 Mariekerke Branst 0
79 Olympia Wijgmaal 0
80 Meux 0
81 VW Hamme 0
82 Tubize 0
83 Lyra-Lierse Berlaar 0
84 Couvin-Mariembourg 0
85 Avanti 0
86 Pepingen-Halle 0
87 Tempo Overijse 0
88 Zelzate 0
89 Eendracht Aalter 0
90 Bocholt 0
91 Olsa Brakel 0
92 Λιλ 0
93 Harelbeke 0
94 Weerstand Koersel 0
95 Westhoek 0
96 Belisia Bilzen 0
97 Witgoor Sport 0
98 Habay-la-Neuve 0
99 Berchem Sport 0
100 Zwarte Leeuw 0
101 Raeren-Eynatten 0
102 Aische 0
103 Hamoir 0
104 Sporting Hasselt 0
105 Hades 0
106 Acren-Lessines 0
107 Geel 0
108 Gosselies Sports 0
109 Drongen 0
110 Herstal 0
111 Merelbeke 0
112 RAEC Mons 0
113 Jong Lede 0
114 Diegem Sport 0
115 Waremme 0
116 Sint-Lenaarts 0
117 Sprimont 0
118 Mormont 0
119 Houtvenne 0
120 Wielsbeke 0
121 Wellen 0
122 Linden 0
123 Entité Manageoise 0
124 Biesme 0
125 Μέχελεν 0
126 Jette 0
127 City Pirates Antwerpen 0
128 HO Kalken 0
129 Beringen 0
130 Ganshoren 0
131 Ostiches 0
132 Warnant 0
133 Sparta Petegem 0
134 Achel 0
135 Berlare 0
136 Wevelgem City 0
137 Wezel 0
138 Binche 0
139 Stade Disonais 0
140 La Calamine 0
141 JS Fizoise 0
142 Jeunesse Tamines 0
143 Longlier 0
144 Arquet 0
145 Hombourg 0
146 Ranst 0
147 Deerlijk Sport 0
148 Lokeren-Temse 0
149 Diksmuide 0
150 Roeselare Daisel 0
151 Erpe-Mere United 0
152 Tongeren 0
153 Perwez 0
154 Trois-Ponts 0
155 Union Bossière Gembloux 0
156 Fenixx BeigHum 0
1 Aywaille 1
2 Stade Everois 1
3 Γάνδη 1
4 Grand-Leez 1
5 Eendracht Termien 1
6 Jodoigne 1
7 Richelle United 1
8 Schriek 1
9 Sassport Boezinge 1
10 Zepperen-Brustem 1
11 Marloie Sport 1
12 Latem 1
13 Rumbeke 1
14 Standaard Meerbeek 1
15 Kalfort Puursica 1
16 Geraardsbergen 1
17 Destelbergen 1
18 Heide Hasselt 1
19 KBSK Retie 1
20 Rebecq 0
21 Καπέλεν 0
22 Άαλστ 0
23 Verlaine 0
24 Onhaye 0
25 La Louvière Centre 0
26 Torhout 0
27 Londerzeel 0
28 Gullegem 0
29 Oostkamp 0
30 Oudenaarde 0
31 Dikkelvenne 0
32 Union Namur 0
33 RFC Wetteren 0
34 Olympia Wijgmaal 0
35 Meux 0
36 Tubize 0
37 Lyra-Lierse Berlaar 0
38 Pepingen-Halle 0
39 Zelzate 0
40 Olsa Brakel 0
41 Λιλ 0
42 Weerstand Koersel 0
43 Berchem Sport 0
44 Zwarte Leeuw 0
45 Raeren-Eynatten 0
46 Aische 0
47 Hades 0
48 Acren-Lessines 0
49 Geel 0
50 Gosselies Sports 0
51 Diegem Sport 0
52 Waremme 0
53 Sint-Lenaarts 0
54 Sprimont 0
55 Mormont 0
56 Wellen 0
57 Linden 0
58 Entité Manageoise 0
59 Μέχελεν 0
60 Jette 0
61 City Pirates Antwerpen 0
62 HO Kalken 0
63 Beringen 0
64 Ganshoren 0
65 Warnant 0
66 Achel 0
67 Berlare 0
68 Wevelgem City 0
69 Binche 0
70 Stade Disonais 0
71 JS Fizoise 0
72 Hombourg 0
73 Lokeren-Temse 0
74 Diksmuide 0
75 Erpe-Mere United 0
76 Perwez 0
77 Trois-Ponts 0
78 Fenixx BeigHum 0
1 Rhodienne-De Hoek 1
2 RES Durbuy 1
3 Nijlen 1
4 Svelta Melsele 1
5 Solières Sport 1
6 Rochefort 1
7 Belœil 1
8 FC Lebbeke 1
9 Wallonne Ciney 1
10 Stockay-Warfusee 1
11 SG-Tertre-Hautrage 1
12 Léopold 1
13 Racing Waregem 1
14 Sporting Kampenhout 1
15 Elene-Grotenberge 1
16 Huy 1
17 Malmundaria 1
18 Vaux-Noville 1
19 Betekom 1
20 Torpedo Hasselt 1
21 KFC Turnhout 1
22 Anderlues 1
23 US d'Ophain 1
24 Union Lasne-Ohain 1
25 Ardennen 1
26 Sporting Club Jemappes 1
27 Excelsior Mariakerke 1
28 Stade Bierbeek 1
29 Crossing Schaerbeek 1
30 Arlon 1
31 Jeunesse Freylangeoise 1
32 Denderhoutem 1
33 Eendracht Wervik 1
34 Anzegem 1
35 Berlaar-Heikant 1
36 RAS Monceau 1
37 Condruzien 1
38 Elsautoise 1
39 Sart-Lez-Spa 1
40 Kleit Maldegem 1
41 Grez-Doiceau 1
42 Sparta Heestert 1
43 JSM Roselies 1
44 RAEC Mons II 1
45 Mariekerke Branst 0
46 VW Hamme 0
47 Couvin-Mariembourg 0
48 Avanti 0
49 Tempo Overijse 0
50 Eendracht Aalter 0
51 Bocholt 0
52 Harelbeke 0
53 Westhoek 0
54 Belisia Bilzen 0
55 Witgoor Sport 0
56 Habay-la-Neuve 0
57 Hamoir 0
58 Sporting Hasselt 0
59 Drongen 0
60 Herstal 0
61 Merelbeke 0
62 RAEC Mons 0
63 Jong Lede 0
64 Houtvenne 0
65 Wielsbeke 0
66 Biesme 0
67 Ostiches 0
68 Sparta Petegem 0
69 Wezel 0
70 La Calamine 0
71 Jeunesse Tamines 0
72 Longlier 0
73 Arquet 0
74 Ranst 0
75 Deerlijk Sport 0
76 Roeselare Daisel 0
77 Tongeren 0
78 Union Bossière Gembloux 0
1 La Louvière Centre 1
2 Torhout 1
3 Oostkamp 1
4 Oudenaarde 1
5 Mariekerke Branst 1
6 VW Hamme 1
7 Avanti 1
8 Pepingen-Halle 1
9 Tempo Overijse 1
10 Eendracht Aalter 1
11 Witgoor Sport 1
12 Habay-la-Neuve 1
13 Aische 1
14 Hamoir 1
15 Geel 1
16 RAEC Mons 1
17 Jong Lede 1
18 Diegem Sport 1
19 Wielsbeke 1
20 Linden 1
21 HO Kalken 1
22 Warnant 1
23 Wevelgem City 1
24 Stade Disonais 1
25 La Calamine 1
26 Jeunesse Tamines 1
27 Longlier 1
28 Hombourg 1
29 Diksmuide 1
30 Roeselare Daisel 1
31 Rebecq 0
32 Καπέλεν 0
33 Άαλστ 0
34 Verlaine 0
35 Onhaye 0
36 Londerzeel 0
37 Rhodienne-De Hoek 0
38 Gullegem 0
39 Dikkelvenne 0
40 Union Namur 0
41 RFC Wetteren 0
42 RES Durbuy 0
43 Olympia Wijgmaal 0
44 Nijlen 0
45 Meux 0
46 Tubize 0
47 Lyra-Lierse Berlaar 0
48 Aywaille 0
49 Couvin-Mariembourg 0
50 Svelta Melsele 0
51 Stade Everois 0
52 Zelzate 0
53 Bocholt 0
54 Solières Sport 0
55 Olsa Brakel 0
56 Λιλ 0
57 Rochefort 0
58 Harelbeke 0
59 Weerstand Koersel 0
60 Belœil 0
61 Γάνδη 0
62 FC Lebbeke 0
63 Wallonne Ciney 0
64 Stockay-Warfusee 0
65 Westhoek 0
66 Belisia Bilzen 0
67 SG-Tertre-Hautrage 0
68 Grand-Leez 0
69 Berchem Sport 0
70 Zwarte Leeuw 0
71 Raeren-Eynatten 0
72 Sporting Hasselt 0
73 Hades 0
74 Acren-Lessines 0
75 Léopold 0
76 Racing Waregem 0
77 Gosselies Sports 0
78 Drongen 0
79 Herstal 0
80 Merelbeke 0
81 Eendracht Termien 0
82 Sporting Kampenhout 0
83 Jodoigne 0
84 Waremme 0
85 Sint-Lenaarts 0
86 Elene-Grotenberge 0
87 Sprimont 0
88 Mormont 0
89 Houtvenne 0
90 Huy 0
91 Malmundaria 0
92 Vaux-Noville 0
93 Richelle United 0
94 Wellen 0
95 Betekom 0
96 Torpedo Hasselt 0
97 Schriek 0
98 KFC Turnhout 0
99 Anderlues 0
100 Entité Manageoise 0
101 Biesme 0
102 US d'Ophain 0
103 Union Lasne-Ohain 0
104 Ardennen 0
105 Sporting Club Jemappes 0
106 Excelsior Mariakerke 0
107 Sassport Boezinge 0
108 Μέχελεν 0
109 Jette 0
110 City Pirates Antwerpen 0
111 Beringen 0
112 Ganshoren 0
113 Ostiches 0
114 Sparta Petegem 0
115 Stade Bierbeek 0
116 Crossing Schaerbeek 0
117 Zepperen-Brustem 0
118 Achel 0
119 Arlon 0
120 Jeunesse Freylangeoise 0
121 Marloie Sport 0
122 Berlare 0
123 Latem 0
124 Denderhoutem 0
125 Eendracht Wervik 0
126 Anzegem 0
127 Wezel 0
128 Berlaar-Heikant 0
129 RAS Monceau 0
130 Binche 0
131 JS Fizoise 0
132 Condruzien 0
133 Rumbeke 0
134 Arquet 0
135 Elsautoise 0
136 Ranst 0
137 Sart-Lez-Spa 0
138 Deerlijk Sport 0
139 Kleit Maldegem 0
140 Lokeren-Temse 0
141 Grez-Doiceau 0
142 Sparta Heestert 0
143 Standaard Meerbeek 0
144 Erpe-Mere United 0
145 Tongeren 0
146 JSM Roselies 0
147 Kalfort Puursica 0
148 Geraardsbergen 0
149 Destelbergen 0
150 RAEC Mons II 0
151 Perwez 0
152 Trois-Ponts 0
153 Heide Hasselt 0
154 Union Bossière Gembloux 0
155 Fenixx BeigHum 0
156 KBSK Retie 0
1 La Louvière Centre 1
2 Torhout 1
3 Oostkamp 1
4 Oudenaarde 1
5 Pepingen-Halle 1
6 Aische 1
7 Geel 1
8 Diegem Sport 1
9 Linden 1
10 HO Kalken 1
11 Warnant 1
12 Wevelgem City 1
13 Stade Disonais 1
14 Hombourg 1
15 Diksmuide 1
16 Rebecq 0
17 Καπέλεν 0
18 Άαλστ 0
19 Verlaine 0
20 Onhaye 0
21 Londerzeel 0
22 Gullegem 0
23 Dikkelvenne 0
24 Union Namur 0
25 RFC Wetteren 0
26 Olympia Wijgmaal 0
27 Meux 0
28 Tubize 0
29 Lyra-Lierse Berlaar 0
30 Aywaille 0
31 Stade Everois 0
32 Zelzate 0
33 Olsa Brakel 0
34 Λιλ 0
35 Weerstand Koersel 0
36 Γάνδη 0
37 Grand-Leez 0
38 Berchem Sport 0
39 Zwarte Leeuw 0
40 Raeren-Eynatten 0
41 Hades 0
42 Acren-Lessines 0
43 Gosselies Sports 0
44 Eendracht Termien 0
45 Jodoigne 0
46 Waremme 0
47 Sint-Lenaarts 0
48 Sprimont 0
49 Mormont 0
50 Richelle United 0
51 Wellen 0
52 Schriek 0
53 Entité Manageoise 0
54 Sassport Boezinge 0
55 Μέχελεν 0
56 Jette 0
57 City Pirates Antwerpen 0
58 Beringen 0
59 Ganshoren 0
60 Zepperen-Brustem 0
61 Achel 0
62 Marloie Sport 0
63 Berlare 0
64 Latem 0
65 Binche 0
66 JS Fizoise 0
67 Rumbeke 0
68 Lokeren-Temse 0
69 Standaard Meerbeek 0
70 Erpe-Mere United 0
71 Kalfort Puursica 0
72 Geraardsbergen 0
73 Destelbergen 0
74 Perwez 0
75 Trois-Ponts 0
76 Heide Hasselt 0
77 Fenixx BeigHum 0
78 KBSK Retie 0
1 Mariekerke Branst 1
2 VW Hamme 1
3 Avanti 1
4 Tempo Overijse 1
5 Eendracht Aalter 1
6 Witgoor Sport 1
7 Habay-la-Neuve 1
8 Hamoir 1
9 RAEC Mons 1
10 Jong Lede 1
11 Wielsbeke 1
12 La Calamine 1
13 Jeunesse Tamines 1
14 Longlier 1
15 Roeselare Daisel 1
16 Rhodienne-De Hoek 0
17 RES Durbuy 0
18 Nijlen 0
19 Couvin-Mariembourg 0
20 Svelta Melsele 0
21 Bocholt 0
22 Solières Sport 0
23 Rochefort 0
24 Harelbeke 0
25 Belœil 0
26 FC Lebbeke 0
27 Wallonne Ciney 0
28 Stockay-Warfusee 0
29 Westhoek 0
30 Belisia Bilzen 0
31 SG-Tertre-Hautrage 0
32 Sporting Hasselt 0
33 Léopold 0
34 Racing Waregem 0
35 Drongen 0
36 Herstal 0
37 Merelbeke 0
38 Sporting Kampenhout 0
39 Elene-Grotenberge 0
40 Houtvenne 0
41 Huy 0
42 Malmundaria 0
43 Vaux-Noville 0
44 Betekom 0
45 Torpedo Hasselt 0
46 KFC Turnhout 0
47 Anderlues 0
48 Biesme 0
49 US d'Ophain 0
50 Union Lasne-Ohain 0
51 Ardennen 0
52 Sporting Club Jemappes 0
53 Excelsior Mariakerke 0
54 Ostiches 0
55 Sparta Petegem 0
56 Stade Bierbeek 0
57 Crossing Schaerbeek 0
58 Arlon 0
59 Jeunesse Freylangeoise 0
60 Denderhoutem 0
61 Eendracht Wervik 0
62 Anzegem 0
63 Wezel 0
64 Berlaar-Heikant 0
65 RAS Monceau 0
66 Condruzien 0
67 Arquet 0
68 Elsautoise 0
69 Ranst 0
70 Sart-Lez-Spa 0
71 Deerlijk Sport 0
72 Kleit Maldegem 0
73 Grez-Doiceau 0
74 Sparta Heestert 0
75 Tongeren 0
76 JSM Roselies 0
77 RAEC Mons II 0
78 Union Bossière Gembloux 0
1 Rebecq 1
2 Άαλστ 1
3 Verlaine 1
4 Onhaye 1
5 Londerzeel 1
6 Rhodienne-De Hoek 1
7 Gullegem 1
8 Oudenaarde 1
9 RFC Wetteren 1
10 RES Durbuy 1
11 Olympia Wijgmaal 1
12 Nijlen 1
13 Meux 1
14 Lyra-Lierse Berlaar 1
15 Aywaille 1
16 Couvin-Mariembourg 1
17 Svelta Melsele 1
18 Tempo Overijse 1
19 Stade Everois 1
20 Bocholt 1
21 Solières Sport 1
22 Olsa Brakel 1
23 Λιλ 1
24 Rochefort 1
25 Harelbeke 1
26 Belœil 1
27 Γάνδη 1
28 Stockay-Warfusee 1
29 Westhoek 1
30 Belisia Bilzen 1
31 Grand-Leez 1
32 Berchem Sport 1
33 Zwarte Leeuw 1
34 Raeren-Eynatten 1
35 Aische 1
36 Hamoir 1
37 Hades 1
38 Acren-Lessines 1
39 Léopold 1
40 Gosselies Sports 1
41 Drongen 1
42 Herstal 1
43 Merelbeke 1
44 Eendracht Termien 1
45 Jong Lede 1
46 Sporting Kampenhout 1
47 Jodoigne 1
48 Waremme 1
49 Sprimont 1
50 Mormont 1
51 Houtvenne 1
52 Wielsbeke 1
53 Malmundaria 1
54 Vaux-Noville 1
55 Richelle United 1
56 Wellen 1
57 Betekom 1
58 KFC Turnhout 1
59 Linden 1
60 Anderlues 1
61 Entité Manageoise 1
62 Union Lasne-Ohain 1
63 Sporting Club Jemappes 1
64 Excelsior Mariakerke 1
65 Sassport Boezinge 1
66 Μέχελεν 1
67 Jette 1
68 City Pirates Antwerpen 1
69 HO Kalken 1
70 Ganshoren 1
71 Ostiches 1
72 Sparta Petegem 1
73 Stade Bierbeek 1
74 Zepperen-Brustem 1
75 Achel 1
76 Arlon 1
77 Jeunesse Freylangeoise 1
78 Latem 1
79 Anzegem 1
80 Wevelgem City 1
81 Wezel 1
82 Berlaar-Heikant 1
83 RAS Monceau 1
84 La Calamine 1
85 JS Fizoise 1
86 Condruzien 1
87 Jeunesse Tamines 1
88 Rumbeke 1
89 Arquet 1
90 Elsautoise 1
91 Hombourg 1
92 Ranst 1
93 Sart-Lez-Spa 1
94 Kleit Maldegem 1
95 Lokeren-Temse 1
96 Grez-Doiceau 1
97 Sparta Heestert 1
98 Tongeren 1
99 Kalfort Puursica 1
100 Geraardsbergen 1
101 Destelbergen 1
102 RAEC Mons II 1
103 Trois-Ponts 1
104 Heide Hasselt 1
105 Καπέλεν 0
106 La Louvière Centre 0
107 Torhout 0
108 Oostkamp 0
109 Dikkelvenne 0
110 Union Namur 0
111 Mariekerke Branst 0
112 VW Hamme 0
113 Tubize 0
114 Avanti 0
115 Pepingen-Halle 0
116 Zelzate 0
117 Eendracht Aalter 0
118 Weerstand Koersel 0
119 FC Lebbeke 0
120 Wallonne Ciney 0
121 Witgoor Sport 0
122 SG-Tertre-Hautrage 0
123 Habay-la-Neuve 0
124 Sporting Hasselt 0
125 Geel 0
126 Racing Waregem 0
127 RAEC Mons 0
128 Diegem Sport 0
129 Sint-Lenaarts 0
130 Elene-Grotenberge 0
131 Huy 0
132 Torpedo Hasselt 0
133 Schriek 0
134 Biesme 0
135 US d'Ophain 0
136 Ardennen 0
137 Beringen 0
138 Warnant 0
139 Crossing Schaerbeek 0
140 Marloie Sport 0
141 Berlare 0
142 Denderhoutem 0
143 Eendracht Wervik 0
144 Binche 0
145 Stade Disonais 0
146 Longlier 0
147 Deerlijk Sport 0
148 Diksmuide 0
149 Standaard Meerbeek 0
150 Roeselare Daisel 0
151 Erpe-Mere United 0
152 JSM Roselies 0
153 Perwez 0
154 Union Bossière Gembloux 0
155 Fenixx BeigHum 0
156 KBSK Retie 0
1 Rebecq 1
2 Άαλστ 1
3 Verlaine 1
4 Onhaye 1
5 Londerzeel 1
6 Gullegem 1
7 Oudenaarde 1
8 RFC Wetteren 1
9 Olympia Wijgmaal 1
10 Meux 1
11 Lyra-Lierse Berlaar 1
12 Aywaille 1
13 Stade Everois 1
14 Olsa Brakel 1
15 Λιλ 1
16 Γάνδη 1
17 Grand-Leez 1
18 Berchem Sport 1
19 Zwarte Leeuw 1
20 Raeren-Eynatten 1
21 Aische 1
22 Hades 1
23 Acren-Lessines 1
24 Gosselies Sports 1
25 Eendracht Termien 1
26 Jodoigne 1
27 Waremme 1
28 Sprimont 1
29 Mormont 1
30 Richelle United 1
31 Wellen 1
32 Linden 1
33 Entité Manageoise 1
34 Sassport Boezinge 1
35 Μέχελεν 1
36 Jette 1
37 City Pirates Antwerpen 1
38 HO Kalken 1
39 Ganshoren 1
40 Zepperen-Brustem 1
41 Achel 1
42 Latem 1
43 Wevelgem City 1
44 JS Fizoise 1
45 Rumbeke 1
46 Hombourg 1
47 Lokeren-Temse 1
48 Kalfort Puursica 1
49 Geraardsbergen 1
50 Destelbergen 1
51 Trois-Ponts 1
52 Heide Hasselt 1
53 Καπέλεν 0
54 La Louvière Centre 0
55 Torhout 0
56 Oostkamp 0
57 Dikkelvenne 0
58 Union Namur 0
59 Tubize 0
60 Pepingen-Halle 0
61 Zelzate 0
62 Weerstand Koersel 0
63 Geel 0
64 Diegem Sport 0
65 Sint-Lenaarts 0
66 Schriek 0
67 Beringen 0
68 Warnant 0
69 Marloie Sport 0
70 Berlare 0
71 Binche 0
72 Stade Disonais 0
73 Diksmuide 0
74 Standaard Meerbeek 0
75 Erpe-Mere United 0
76 Perwez 0
77 Fenixx BeigHum 0
78 KBSK Retie 0
1 Rhodienne-De Hoek 1
2 RES Durbuy 1
3 Nijlen 1
4 Couvin-Mariembourg 1
5 Svelta Melsele 1
6 Tempo Overijse 1
7 Bocholt 1
8 Solières Sport 1
9 Rochefort 1
10 Harelbeke 1
11 Belœil 1
12 Stockay-Warfusee 1
13 Westhoek 1
14 Belisia Bilzen 1
15 Hamoir 1
16 Léopold 1
17 Drongen 1
18 Herstal 1
19 Merelbeke 1
20 Jong Lede 1
21 Sporting Kampenhout 1
22 Houtvenne 1
23 Wielsbeke 1
24 Malmundaria 1
25 Vaux-Noville 1
26 Betekom 1
27 KFC Turnhout 1
28 Anderlues 1
29 Union Lasne-Ohain 1
30 Sporting Club Jemappes 1
31 Excelsior Mariakerke 1
32 Ostiches 1
33 Sparta Petegem 1
34 Stade Bierbeek 1
35 Arlon 1
36 Jeunesse Freylangeoise 1
37 Anzegem 1
38 Wezel 1
39 Berlaar-Heikant 1
40 RAS Monceau 1
41 La Calamine 1
42 Condruzien 1
43 Jeunesse Tamines 1
44 Arquet 1
45 Elsautoise 1
46 Ranst 1
47 Sart-Lez-Spa 1
48 Kleit Maldegem 1
49 Grez-Doiceau 1
50 Sparta Heestert 1
51 Tongeren 1
52 RAEC Mons II 1
53 Mariekerke Branst 0
54 VW Hamme 0
55 Avanti 0
56 Eendracht Aalter 0
57 FC Lebbeke 0
58 Wallonne Ciney 0
59 Witgoor Sport 0
60 SG-Tertre-Hautrage 0
61 Habay-la-Neuve 0
62 Sporting Hasselt 0
63 Racing Waregem 0
64 RAEC Mons 0
65 Elene-Grotenberge 0
66 Huy 0
67 Torpedo Hasselt 0
68 Biesme 0
69 US d'Ophain 0
70 Ardennen 0
71 Crossing Schaerbeek 0
72 Denderhoutem 0
73 Eendracht Wervik 0
74 Longlier 0
75 Deerlijk Sport 0
76 Roeselare Daisel 0
77 JSM Roselies 0
78 Union Bossière Gembloux 0
1 Καπέλεν 1
2 La Louvière Centre 1
3 Torhout 1
4 Oostkamp 1
5 Dikkelvenne 1
6 Union Namur 1
7 Mariekerke Branst 1
8 VW Hamme 1
9 Tubize 1
10 Avanti 1
11 Pepingen-Halle 1
12 Zelzate 1
13 Eendracht Aalter 1
14 Weerstand Koersel 1
15 FC Lebbeke 1
16 Wallonne Ciney 1
17 Witgoor Sport 1
18 SG-Tertre-Hautrage 1
19 Habay-la-Neuve 1
20 Sporting Hasselt 1
21 Geel 1
22 Racing Waregem 1
23 RAEC Mons 1
24 Diegem Sport 1
25 Sint-Lenaarts 1
26 Elene-Grotenberge 1
27 Huy 1
28 Torpedo Hasselt 1
29 Schriek 1
30 Biesme 1
31 US d'Ophain 1
32 Ardennen 1
33 Beringen 1
34 Warnant 1
35 Crossing Schaerbeek 1
36 Marloie Sport 1
37 Berlare 1
38 Denderhoutem 1
39 Eendracht Wervik 1
40 Binche 1
41 Stade Disonais 1
42 Longlier 1
43 Deerlijk Sport 1
44 Diksmuide 1
45 Standaard Meerbeek 1
46 Roeselare Daisel 1
47 Erpe-Mere United 1
48 JSM Roselies 1
49 Perwez 1
50 Union Bossière Gembloux 1
51 Fenixx BeigHum 1
52 KBSK Retie 1
53 Rebecq 0
54 Άαλστ 0
55 Verlaine 0
56 Onhaye 0
57 Londerzeel 0
58 Rhodienne-De Hoek 0
59 Gullegem 0
60 Oudenaarde 0
61 RFC Wetteren 0
62 RES Durbuy 0
63 Olympia Wijgmaal 0
64 Nijlen 0
65 Meux 0
66 Lyra-Lierse Berlaar 0
67 Aywaille 0
68 Couvin-Mariembourg 0
69 Svelta Melsele 0
70 Tempo Overijse 0
71 Stade Everois 0
72 Bocholt 0
73 Solières Sport 0
74 Olsa Brakel 0
75 Λιλ 0
76 Rochefort 0
77 Harelbeke 0
78 Belœil 0
79 Γάνδη 0
80 Stockay-Warfusee 0
81 Westhoek 0
82 Belisia Bilzen 0
83 Grand-Leez 0
84 Berchem Sport 0
85 Zwarte Leeuw 0
86 Raeren-Eynatten 0
87 Aische 0
88 Hamoir 0
89 Hades 0
90 Acren-Lessines 0
91 Léopold 0
92 Gosselies Sports 0
93 Drongen 0
94 Herstal 0
95 Merelbeke 0
96 Eendracht Termien 0
97 Jong Lede 0
98 Sporting Kampenhout 0
99 Jodoigne 0
100 Waremme 0
101 Sprimont 0
102 Mormont 0
103 Houtvenne 0
104 Wielsbeke 0
105 Malmundaria 0
106 Vaux-Noville 0
107 Richelle United 0
108 Wellen 0
109 Betekom 0
110 KFC Turnhout 0
111 Linden 0
112 Anderlues 0
113 Entité Manageoise 0
114 Union Lasne-Ohain 0
115 Sporting Club Jemappes 0
116 Excelsior Mariakerke 0
117 Sassport Boezinge 0
118 Μέχελεν 0
119 Jette 0
120 City Pirates Antwerpen 0
121 HO Kalken 0
122 Ganshoren 0
123 Ostiches 0
124 Sparta Petegem 0
125 Stade Bierbeek 0
126 Zepperen-Brustem 0
127 Achel 0
128 Arlon 0
129 Jeunesse Freylangeoise 0
130 Latem 0
131 Anzegem 0
132 Wevelgem City 0
133 Wezel 0
134 Berlaar-Heikant 0
135 RAS Monceau 0
136 La Calamine 0
137 JS Fizoise 0
138 Condruzien 0
139 Jeunesse Tamines 0
140 Rumbeke 0
141 Arquet 0
142 Elsautoise 0
143 Hombourg 0
144 Ranst 0
145 Sart-Lez-Spa 0
146 Kleit Maldegem 0
147 Lokeren-Temse 0
148 Grez-Doiceau 0
149 Sparta Heestert 0
150 Tongeren 0
151 Kalfort Puursica 0
152 Geraardsbergen 0
153 Destelbergen 0
154 RAEC Mons II 0
155 Trois-Ponts 0
156 Heide Hasselt 0
1 Καπέλεν 1
2 La Louvière Centre 1
3 Torhout 1
4 Oostkamp 1
5 Dikkelvenne 1
6 Union Namur 1
7 Tubize 1
8 Pepingen-Halle 1
9 Zelzate 1
10 Weerstand Koersel 1
11 Geel 1
12 Diegem Sport 1
13 Sint-Lenaarts 1
14 Schriek 1
15 Beringen 1
16 Warnant 1
17 Marloie Sport 1
18 Berlare 1
19 Binche 1
20 Stade Disonais 1
21 Diksmuide 1
22 Standaard Meerbeek 1
23 Erpe-Mere United 1
24 Perwez 1
25 Fenixx BeigHum 1
26 KBSK Retie 1
27 Rebecq 0
28 Άαλστ 0
29 Verlaine 0
30 Onhaye 0
31 Londerzeel 0
32 Gullegem 0
33 Oudenaarde 0
34 RFC Wetteren 0
35 Olympia Wijgmaal 0
36 Meux 0
37 Lyra-Lierse Berlaar 0
38 Aywaille 0
39 Stade Everois 0
40 Olsa Brakel 0
41 Λιλ 0
42 Γάνδη 0
43 Grand-Leez 0
44 Berchem Sport 0
45 Zwarte Leeuw 0
46 Raeren-Eynatten 0
47 Aische 0
48 Hades 0
49 Acren-Lessines 0
50 Gosselies Sports 0
51 Eendracht Termien 0
52 Jodoigne 0
53 Waremme 0
54 Sprimont 0
55 Mormont 0
56 Richelle United 0
57 Wellen 0
58 Linden 0
59 Entité Manageoise 0
60 Sassport Boezinge 0
61 Μέχελεν 0
62 Jette 0
63 City Pirates Antwerpen 0
64 HO Kalken 0
65 Ganshoren 0
66 Zepperen-Brustem 0
67 Achel 0
68 Latem 0
69 Wevelgem City 0
70 JS Fizoise 0
71 Rumbeke 0
72 Hombourg 0
73 Lokeren-Temse 0
74 Kalfort Puursica 0
75 Geraardsbergen 0
76 Destelbergen 0
77 Trois-Ponts 0
78 Heide Hasselt 0
1 Mariekerke Branst 1
2 VW Hamme 1
3 Avanti 1
4 Eendracht Aalter 1
5 FC Lebbeke 1
6 Wallonne Ciney 1
7 Witgoor Sport 1
8 SG-Tertre-Hautrage 1
9 Habay-la-Neuve 1
10 Sporting Hasselt 1
11 Racing Waregem 1
12 RAEC Mons 1
13 Elene-Grotenberge 1
14 Huy 1
15 Torpedo Hasselt 1
16 Biesme 1
17 US d'Ophain 1
18 Ardennen 1
19 Crossing Schaerbeek 1
20 Denderhoutem 1
21 Eendracht Wervik 1
22 Longlier 1
23 Deerlijk Sport 1
24 Roeselare Daisel 1
25 JSM Roselies 1
26 Union Bossière Gembloux 1
27 Rhodienne-De Hoek 0
28 RES Durbuy 0
29 Nijlen 0
30 Couvin-Mariembourg 0
31 Svelta Melsele 0
32 Tempo Overijse 0
33 Bocholt 0
34 Solières Sport 0
35 Rochefort 0
36 Harelbeke 0
37 Belœil 0
38 Stockay-Warfusee 0
39 Westhoek 0
40 Belisia Bilzen 0
41 Hamoir 0
42 Léopold 0
43 Drongen 0
44 Herstal 0
45 Merelbeke 0
46 Jong Lede 0
47 Sporting Kampenhout 0
48 Houtvenne 0
49 Wielsbeke 0
50 Malmundaria 0
51 Vaux-Noville 0
52 Betekom 0
53 KFC Turnhout 0
54 Anderlues 0
55 Union Lasne-Ohain 0
56 Sporting Club Jemappes 0
57 Excelsior Mariakerke 0
58 Ostiches 0
59 Sparta Petegem 0
60 Stade Bierbeek 0
61 Arlon 0
62 Jeunesse Freylangeoise 0
63 Anzegem 0
64 Wezel 0
65 Berlaar-Heikant 0
66 RAS Monceau 0
67 La Calamine 0
68 Condruzien 0
69 Jeunesse Tamines 0
70 Arquet 0
71 Elsautoise 0
72 Ranst 0
73 Sart-Lez-Spa 0
74 Kleit Maldegem 0
75 Grez-Doiceau 0
76 Sparta Heestert 0
77 Tongeren 0
78 RAEC Mons II 0
1 Άαλστ 1
2 Verlaine 1
3 Onhaye 1
4 La Louvière Centre 1
5 Rhodienne-De Hoek 1
6 Gullegem 1
7 Oostkamp 1
8 Oudenaarde 1
9 Mariekerke Branst 1
10 Olympia Wijgmaal 1
11 Nijlen 1
12 Meux 1
13 VW Hamme 1
14 Lyra-Lierse Berlaar 1
15 Aywaille 1
16 Svelta Melsele 1
17 Avanti 1
18 Tempo Overijse 1
19 Stade Everois 1
20 Eendracht Aalter 1
21 Solières Sport 1
22 Λιλ 1
23 Rochefort 1
24 Harelbeke 1
25 Belœil 1
26 Γάνδη 1
27 Stockay-Warfusee 1
28 Westhoek 1
29 Belisia Bilzen 1
30 Grand-Leez 1
31 Zwarte Leeuw 1
32 Raeren-Eynatten 1
33 Aische 1
34 Hamoir 1
35 Hades 1
36 Acren-Lessines 1
37 Geel 1
38 Léopold 1
39 Gosselies Sports 1
40 Drongen 1
41 Herstal 1
42 Merelbeke 1
43 Eendracht Termien 1
44 Jong Lede 1
45 Sporting Kampenhout 1
46 Jodoigne 1
47 Waremme 1
48 Sprimont 1
49 Mormont 1
50 Houtvenne 1
51 Wielsbeke 1
52 Malmundaria 1
53 Vaux-Noville 1
54 Richelle United 1
55 KFC Turnhout 1
56 Linden 1
57 Anderlues 1
58 Entité Manageoise 1
59 Union Lasne-Ohain 1
60 Excelsior Mariakerke 1
61 Sassport Boezinge 1
62 Jette 1
63 City Pirates Antwerpen 1
64 HO Kalken 1
65 Ganshoren 1
66 Ostiches 1
67 Stade Bierbeek 1
68 Zepperen-Brustem 1
69 Achel 1
70 Arlon 1
71 Latem 1
72 Anzegem 1
73 Wevelgem City 1
74 Wezel 1
75 Berlaar-Heikant 1
76 RAS Monceau 1
77 Stade Disonais 1
78 La Calamine 1
79 JS Fizoise 1
80 Jeunesse Tamines 1
81 Arquet 1
82 Hombourg 1
83 Ranst 1
84 Sart-Lez-Spa 1
85 Lokeren-Temse 1
86 Grez-Doiceau 1
87 Sparta Heestert 1
88 Diksmuide 1
89 Roeselare Daisel 1
90 Tongeren 1
91 Geraardsbergen 1
92 Destelbergen 1
93 RAEC Mons II 1
94 Trois-Ponts 1
95 Rebecq 0
96 Καπέλεν 0
97 Torhout 0
98 Londerzeel 0
99 Dikkelvenne 0
100 Union Namur 0
101 RFC Wetteren 0
102 RES Durbuy 0
103 Tubize 0
104 Couvin-Mariembourg 0
105 Pepingen-Halle 0
106 Zelzate 0
107 Bocholt 0
108 Olsa Brakel 0
109 Weerstand Koersel 0
110 FC Lebbeke 0
111 Wallonne Ciney 0
112 Witgoor Sport 0
113 SG-Tertre-Hautrage 0
114 Habay-la-Neuve 0
115 Berchem Sport 0
116 Sporting Hasselt 0
117 Racing Waregem 0
118 RAEC Mons 0
119 Diegem Sport 0
120 Sint-Lenaarts 0
121 Elene-Grotenberge 0
122 Huy 0
123 Wellen 0
124 Betekom 0
125 Torpedo Hasselt 0
126 Schriek 0
127 Biesme 0
128 US d'Ophain 0
129 Ardennen 0
130 Sporting Club Jemappes 0
131 Μέχελεν 0
132 Beringen 0
133 Warnant 0
134 Sparta Petegem 0
135 Crossing Schaerbeek 0
136 Jeunesse Freylangeoise 0
137 Marloie Sport 0
138 Berlare 0
139 Denderhoutem 0
140 Eendracht Wervik 0
141 Binche 0
142 Condruzien 0
143 Rumbeke 0
144 Longlier 0
145 Elsautoise 0
146 Deerlijk Sport 0
147 Kleit Maldegem 0
148 Standaard Meerbeek 0
149 Erpe-Mere United 0
150 JSM Roselies 0
151 Kalfort Puursica 0
152 Perwez 0
153 Heide Hasselt 0
154 Union Bossière Gembloux 0
155 Fenixx BeigHum 0
156 KBSK Retie 0
1 Άαλστ 1
2 Verlaine 1
3 Onhaye 1
4 La Louvière Centre 1
5 Gullegem 1
6 Oostkamp 1
7 Oudenaarde 1
8 Olympia Wijgmaal 1
9 Meux 1
10 Lyra-Lierse Berlaar 1
11 Aywaille 1
12 Stade Everois 1
13 Λιλ 1
14 Γάνδη 1
15 Grand-Leez 1
16 Zwarte Leeuw 1
17 Raeren-Eynatten 1
18 Aische 1
19 Hades 1
20 Acren-Lessines 1
21 Geel 1
22 Gosselies Sports 1
23 Eendracht Termien 1
24 Jodoigne 1
25 Waremme 1
26 Sprimont 1
27 Mormont 1
28 Richelle United 1
29 Linden 1
30 Entité Manageoise 1
31 Sassport Boezinge 1
32 Jette 1
33 City Pirates Antwerpen 1
34 HO Kalken 1
35 Ganshoren 1
36 Zepperen-Brustem 1
37 Achel 1
38 Latem 1
39 Wevelgem City 1
40 Stade Disonais 1
41 JS Fizoise 1
42 Hombourg 1
43 Lokeren-Temse 1
44 Diksmuide 1
45 Geraardsbergen 1
46 Destelbergen 1
47 Trois-Ponts 1
48 Rebecq 0
49 Καπέλεν 0
50 Torhout 0
51 Londerzeel 0
52 Dikkelvenne 0
53 Union Namur 0
54 RFC Wetteren 0
55 Tubize 0
56 Pepingen-Halle 0
57 Zelzate 0
58 Olsa Brakel 0
59 Weerstand Koersel 0
60 Berchem Sport 0
61 Diegem Sport 0
62 Sint-Lenaarts 0
63 Wellen 0
64 Schriek 0
65 Μέχελεν 0
66 Beringen 0
67 Warnant 0
68 Marloie Sport 0
69 Berlare 0
70 Binche 0
71 Rumbeke 0
72 Standaard Meerbeek 0
73 Erpe-Mere United 0
74 Kalfort Puursica 0
75 Perwez 0
76 Heide Hasselt 0
77 Fenixx BeigHum 0
78 KBSK Retie 0
1 Rhodienne-De Hoek 1
2 Mariekerke Branst 1
3 Nijlen 1
4 VW Hamme 1
5 Svelta Melsele 1
6 Avanti 1
7 Tempo Overijse 1
8 Eendracht Aalter 1
9 Solières Sport 1
10 Rochefort 1
11 Harelbeke 1
12 Belœil 1
13 Stockay-Warfusee 1
14 Westhoek 1
15 Belisia Bilzen 1
16 Hamoir 1
17 Léopold 1
18 Drongen 1
19 Herstal 1
20 Merelbeke 1
21 Jong Lede 1
22 Sporting Kampenhout 1
23 Houtvenne 1
24 Wielsbeke 1
25 Malmundaria 1
26 Vaux-Noville 1
27 KFC Turnhout 1
28 Anderlues 1
29 Union Lasne-Ohain 1
30 Excelsior Mariakerke 1
31 Ostiches 1
32 Stade Bierbeek 1
33 Arlon 1
34 Anzegem 1
35 Wezel 1
36 Berlaar-Heikant 1
37 RAS Monceau 1
38 La Calamine 1
39 Jeunesse Tamines 1
40 Arquet 1
41 Ranst 1
42 Sart-Lez-Spa 1
43 Grez-Doiceau 1
44 Sparta Heestert 1
45 Roeselare Daisel 1
46 Tongeren 1
47 RAEC Mons II 1
48 RES Durbuy 0
49 Couvin-Mariembourg 0
50 Bocholt 0
51 FC Lebbeke 0
52 Wallonne Ciney 0
53 Witgoor Sport 0
54 SG-Tertre-Hautrage 0
55 Habay-la-Neuve 0
56 Sporting Hasselt 0
57 Racing Waregem 0
58 RAEC Mons 0
59 Elene-Grotenberge 0
60 Huy 0
61 Betekom 0
62 Torpedo Hasselt 0
63 Biesme 0
64 US d'Ophain 0
65 Ardennen 0
66 Sporting Club Jemappes 0
67 Sparta Petegem 0
68 Crossing Schaerbeek 0
69 Jeunesse Freylangeoise 0
70 Denderhoutem 0
71 Eendracht Wervik 0
72 Condruzien 0
73 Longlier 0
74 Elsautoise 0
75 Deerlijk Sport 0
76 Kleit Maldegem 0
77 JSM Roselies 0
78 Union Bossière Gembloux 0
1 Rebecq 1
2 Καπέλεν 1
3 Torhout 1
4 Londerzeel 1
5 Dikkelvenne 1
6 Union Namur 1
7 RFC Wetteren 1
8 RES Durbuy 1
9 Tubize 1
10 Couvin-Mariembourg 1
11 Pepingen-Halle 1
12 Zelzate 1
13 Bocholt 1
14 Olsa Brakel 1
15 Weerstand Koersel 1
16 FC Lebbeke 1
17 Wallonne Ciney 1
18 Witgoor Sport 1
19 SG-Tertre-Hautrage 1
20 Habay-la-Neuve 1
21 Berchem Sport 1
22 Sporting Hasselt 1
23 Racing Waregem 1
24 RAEC Mons 1
25 Diegem Sport 1
26 Sint-Lenaarts 1
27 Elene-Grotenberge 1
28 Huy 1
29 Wellen 1
30 Betekom 1
31 Torpedo Hasselt 1
32 Schriek 1
33 Biesme 1
34 US d'Ophain 1
35 Ardennen 1
36 Sporting Club Jemappes 1
37 Μέχελεν 1
38 Beringen 1
39 Warnant 1
40 Sparta Petegem 1
41 Crossing Schaerbeek 1
42 Jeunesse Freylangeoise 1
43 Marloie Sport 1
44 Berlare 1
45 Denderhoutem 1
46 Eendracht Wervik 1
47 Binche 1
48 Condruzien 1
49 Rumbeke 1
50 Longlier 1
51 Elsautoise 1
52 Deerlijk Sport 1
53 Kleit Maldegem 1
54 Standaard Meerbeek 1
55 Erpe-Mere United 1
56 JSM Roselies 1
57 Kalfort Puursica 1
58 Perwez 1
59 Heide Hasselt 1
60 Union Bossière Gembloux 1
61 Fenixx BeigHum 1
62 KBSK Retie 1
63 Άαλστ 0
64 Verlaine 0
65 Onhaye 0
66 La Louvière Centre 0
67 Rhodienne-De Hoek 0
68 Gullegem 0
69 Oostkamp 0
70 Oudenaarde 0
71 Mariekerke Branst 0
72 Olympia Wijgmaal 0
73 Nijlen 0
74 Meux 0
75 VW Hamme 0
76 Lyra-Lierse Berlaar 0
77 Aywaille 0
78 Svelta Melsele 0
79 Avanti 0
80 Tempo Overijse 0
81 Stade Everois 0
82 Eendracht Aalter 0
83 Solières Sport 0
84 Λιλ 0
85 Rochefort 0
86 Harelbeke 0
87 Belœil 0
88 Γάνδη 0
89 Stockay-Warfusee 0
90 Westhoek 0
91 Belisia Bilzen 0
92 Grand-Leez 0
93 Zwarte Leeuw 0
94 Raeren-Eynatten 0
95 Aische 0
96 Hamoir 0
97 Hades 0
98 Acren-Lessines 0
99 Geel 0
100 Léopold 0
101 Gosselies Sports 0
102 Drongen 0
103 Herstal 0
104 Merelbeke 0
105 Eendracht Termien 0
106 Jong Lede 0
107 Sporting Kampenhout 0
108 Jodoigne 0
109 Waremme 0
110 Sprimont 0
111 Mormont 0
112 Houtvenne 0
113 Wielsbeke 0
114 Malmundaria 0
115 Vaux-Noville 0
116 Richelle United 0
117 KFC Turnhout 0
118 Linden 0
119 Anderlues 0
120 Entité Manageoise 0
121 Union Lasne-Ohain 0
122 Excelsior Mariakerke 0
123 Sassport Boezinge 0
124 Jette 0
125 City Pirates Antwerpen 0
126 HO Kalken 0
127 Ganshoren 0
128 Ostiches 0
129 Stade Bierbeek 0
130 Zepperen-Brustem 0
131 Achel 0
132 Arlon 0
133 Latem 0
134 Anzegem 0
135 Wevelgem City 0
136 Wezel 0
137 Berlaar-Heikant 0
138 RAS Monceau 0
139 Stade Disonais 0
140 La Calamine 0
141 JS Fizoise 0
142 Jeunesse Tamines 0
143 Arquet 0
144 Hombourg 0
145 Ranst 0
146 Sart-Lez-Spa 0
147 Lokeren-Temse 0
148 Grez-Doiceau 0
149 Sparta Heestert 0
150 Diksmuide 0
151 Roeselare Daisel 0
152 Tongeren 0
153 Geraardsbergen 0
154 Destelbergen 0
155 RAEC Mons II 0
156 Trois-Ponts 0
1 Rebecq 1
2 Καπέλεν 1
3 Torhout 1
4 Londerzeel 1
5 Dikkelvenne 1
6 Union Namur 1
7 RFC Wetteren 1
8 Tubize 1
9 Pepingen-Halle 1
10 Zelzate 1
11 Olsa Brakel 1
12 Weerstand Koersel 1
13 Berchem Sport 1
14 Diegem Sport 1
15 Sint-Lenaarts 1
16 Wellen 1
17 Schriek 1
18 Μέχελεν 1
19 Beringen 1
20 Warnant 1
21 Marloie Sport 1
22 Berlare 1
23 Binche 1
24 Rumbeke 1
25 Standaard Meerbeek 1
26 Erpe-Mere United 1
27 Kalfort Puursica 1
28 Perwez 1
29 Heide Hasselt 1
30 Fenixx BeigHum 1
31 KBSK Retie 1
32 Άαλστ 0
33 Verlaine 0
34 Onhaye 0
35 La Louvière Centre 0
36 Gullegem 0
37 Oostkamp 0
38 Oudenaarde 0
39 Olympia Wijgmaal 0
40 Meux 0
41 Lyra-Lierse Berlaar 0
42 Aywaille 0
43 Stade Everois 0
44 Λιλ 0
45 Γάνδη 0
46 Grand-Leez 0
47 Zwarte Leeuw 0
48 Raeren-Eynatten 0
49 Aische 0
50 Hades 0
51 Acren-Lessines 0
52 Geel 0
53 Gosselies Sports 0
54 Eendracht Termien 0
55 Jodoigne 0
56 Waremme 0
57 Sprimont 0
58 Mormont 0
59 Richelle United 0
60 Linden 0
61 Entité Manageoise 0
62 Sassport Boezinge 0
63 Jette 0
64 City Pirates Antwerpen 0
65 HO Kalken 0
66 Ganshoren 0
67 Zepperen-Brustem 0
68 Achel 0
69 Latem 0
70 Wevelgem City 0
71 Stade Disonais 0
72 JS Fizoise 0
73 Hombourg 0
74 Lokeren-Temse 0
75 Diksmuide 0
76 Geraardsbergen 0
77 Destelbergen 0
78 Trois-Ponts 0
1 RES Durbuy 1
2 Couvin-Mariembourg 1
3 Bocholt 1
4 FC Lebbeke 1
5 Wallonne Ciney 1
6 Witgoor Sport 1
7 SG-Tertre-Hautrage 1
8 Habay-la-Neuve 1
9 Sporting Hasselt 1
10 Racing Waregem 1
11 RAEC Mons 1
12 Elene-Grotenberge 1
13 Huy 1
14 Betekom 1
15 Torpedo Hasselt 1
16 Biesme 1
17 US d'Ophain 1
18 Ardennen 1
19 Sporting Club Jemappes 1
20 Sparta Petegem 1
21 Crossing Schaerbeek 1
22 Jeunesse Freylangeoise 1
23 Denderhoutem 1
24 Eendracht Wervik 1
25 Condruzien 1
26 Longlier 1
27 Elsautoise 1
28 Deerlijk Sport 1
29 Kleit Maldegem 1
30 JSM Roselies 1
31 Union Bossière Gembloux 1
32 Rhodienne-De Hoek 0
33 Mariekerke Branst 0
34 Nijlen 0
35 VW Hamme 0
36 Svelta Melsele 0
37 Avanti 0
38 Tempo Overijse 0
39 Eendracht Aalter 0
40 Solières Sport 0
41 Rochefort 0
42 Harelbeke 0
43 Belœil 0
44 Stockay-Warfusee 0
45 Westhoek 0
46 Belisia Bilzen 0
47 Hamoir 0
48 Léopold 0
49 Drongen 0
50 Herstal 0
51 Merelbeke 0
52 Jong Lede 0
53 Sporting Kampenhout 0
54 Houtvenne 0
55 Wielsbeke 0
56 Malmundaria 0
57 Vaux-Noville 0
58 KFC Turnhout 0
59 Anderlues 0
60 Union Lasne-Ohain 0
61 Excelsior Mariakerke 0
62 Ostiches 0
63 Stade Bierbeek 0
64 Arlon 0
65 Anzegem 0
66 Wezel 0
67 Berlaar-Heikant 0
68 RAS Monceau 0
69 La Calamine 0
70 Jeunesse Tamines 0
71 Arquet 0
72 Ranst 0
73 Sart-Lez-Spa 0
74 Grez-Doiceau 0
75 Sparta Heestert 0
76 Roeselare Daisel 0
77 Tongeren 0
78 RAEC Mons II 0

Ακριβή σκορ

Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό
0-0 4 5.13% 0-1 3 3.85%
0-2 1 1.28% 0-3 1 1.28%
0-4 1 1.28% 0-6 1 1.28%
1-0 5 6.41% 1-1 5 6.41%
1-2 6 7.69% 1-3 1 1.28%
1-4 1 1.28% 2-0 8 10.26%
2-1 11 14.10% 2-2 4 5.13%
2-3 2 2.56% 3-0 2 2.56%
3-1 4 5.13% 3-3 2 2.56%
3-4 1 1.28% 3-5 1 1.28%
4-0 2 2.56% 4-1 4 5.13%
5-0 1 1.28% 5-1 1 1.28%
5-2 1 1.28% 6-0 1 1.28%
6-3 1 1.28% 7-1 1 1.28%
9-0 1 1.28% 9-1 1 1.28%

Εκτός από τις αναλύσεις αγώνων του κουπόνι στοιχήματος, το Betonarme προσφέρει προγνωστικά για κάθε τύπο παίκτη. Στο παρακάτω πινακάκι μπορείτε να επιλέξετε ανάμεσα σε 12 διαφορετικές κατηγορίες προγνωστικών. Το δυνατό σημείο της ημέρας, over, goal goal, τριάδες, ισοπαλίες, συστήματα, μπόμπες στοιχήματος, ασιατικά χάντικαπ, ημίχρονα-τελικά, προγνωστικά για μπάσκετ, μακροχρόνια και πολλά ειδικά στοιχήματα (κόρνερ, κάρτες). Σημειώστε όπου έχει την επισήμανση "ΝΕΟ", σημαίνει ότι υπάρχει ενεργό προγνωστικό ημέρας.

Εγγραφή στο newsletter μας

Γραφτείτε στο Newsletter μας για λαμβάνετε όλα τα τελευταία προγνωστικά στοιχήματος, νέα της αγοράς, καινούριες προσφορές* και εξιδεικευμένα άρθρα που θα σας κάνουν καλύτερους παίκτες.

ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΚΟΥΠΟΝΙ