Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ζοφρέ Κιουμπλέρ Γήπεδο
Stade de la Mosson (22.000) Απόσταση
248 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Κλερμόν - Μονπελιέ 1-1
Α’ Γύρος: Κλερμόν – Μονπελιέ 1-1.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Naoufel El Hannach | Α | 18/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Ayanda Sishuba | Μ | 11/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| K. Boto | Α | 10/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
| Mathys Tourraine | Α | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Vital Nsimba | Α | 15/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Maximiliano Caufriez | Α | 19/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Yuliwes Bellache | Μ | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Julien Astic | Μ | 10/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Allan Ackra | Μ | 19/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Amine Said | Ε | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Mohammed Guindo | Ε | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Kader Bamba | Ε | 28/8 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μονπελιέ - Κλερμόν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
8η
41.2%
64.7%
29.4%
13η
58.8%
61.8%
47.1%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μονπελιέ - Κλερμόν
1
1.65
X
4.30
2
5.00
1
1.65
Μονπελιέ
X
4.30
Ισοπαλία
2
5.00
Κλερμόν
Μονπελιέ - Κλερμόν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.64 | 4.30 | 4.95 | 4.25% | 2.28 | 1.64 | 4.61% | 1.66 | 2.20 | 5.39% |
|
|
1.62 | 4.25 | 5.00 | 5.00% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 1.67 | 2.12 | 6.59% |
|
|
1.62 | 4.20 | 4.85 | 5.80% | 2.25 | 1.62 | 5.81% | 1.66 | 2.15 | 6.33% |
|
|
1.58 | 4.30 | 5.00 | 6.14% | 2.25 | 1.60 | 6.49% | 1.67 | 2.13 | 6.39% |
|
|
1.60 | 4.25 | 4.75 | 6.61% | 2.20 | 1.60 | 7.37% | 1.66 | 2.10 | 7.29% |
|
|
1.65 | 3.70 | 4.20 | 10.27% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μονπελιέ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ