Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Αλεξάντρ Περό Νιέλ Γήπεδο
Stade Geoffroy-Guichard (41.965) Απόσταση
518 χλμ. Καιρός
Ζέστη
Α΄ Γύρος: Αμιάν - Σεντ Ετιέν 0-1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Gautier Larsonneur | Τ | 30/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Ebenezer Annan | Α | 17/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Julien Le Cardinal | Α | 10/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Chico Lamba | Α | 14/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Kevin Pedro | Α | 18/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| N. El Jamali | Μ | 15/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
| Florian Tardieu | Μ | 23/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Mahmoud Jaber | Μ | 19/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Aimen Moueffek | Μ | 28/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Zuriko Davitashvili | Ε | 25/13 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Arvin Appiah | Α | 14/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
24 | |
| Yoan Kore | Α | 8/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Victor Lobry | Μ | 13/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
23 | |
| Jerome Roussillon | Μ | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Jan Mlakar | Ε | 14/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| I. Sané | Ε | 9/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σεντ Ετιέν - Αμιάν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
2η
44.1%
73.5%
58.8%
18η
55.9%
70.6%
55.9%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σεντ Ετιέν - Αμιάν
1
1.19
X
7.50
2
15.00
1
1.19
Σεντ Ετιέν
X
7.50
Ισοπαλία
2
15.00
Αμιάν
Σεντ Ετιέν - Αμιάν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.17 | 7.50 | 15.00 | 5.19% | 3.10 | 1.36 | 5.47% | 2.00 | 1.73 | 7.24% |
|
|
1.17 | 7.50 | 13.00 | 6.10% | 2.90 | 1.35 | 7.88% | 2.08 | 1.70 | 6.46% |
|
|
1.19 | 6.50 | 14.00 | 6.16% | 3.25 | 1.35 | 4.62% | 1.83 | 1.91 | 6.54% |
|
|
1.18 | 7.00 | 12.00 | 6.86% | 3.10 | 1.32 | 7.42% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
1.19 | 6.30 | 12.00 | 7.61% | 3.05 | 1.36 | 5.94% | 1.85 | 1.88 | 6.76% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεντ Ετιέν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ