Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Shin Yong-Jun Γήπεδο
Gimcheon Stadium (25.000) Απόσταση
234 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Ιντσεόν - Γκιμτσέον Σανγκμού 2-1
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Tae-Hui Lee | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Seung-Won Yeo | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Stefan Mugosa | Ε | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Γκιμτσέον Σανγκμού - Ιντσεόν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
10η
71.4%
92.9%
42.9%
6η
57.1%
64.3%
57.1%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Γκιμτσέον Σανγκμού - Ιντσεόν
1
2.28
X
3.25
2
3.40
1
2.28
Γκιμτσέον Σα.
X
3.25
Ισοπαλία
2
3.40
Ιντσεόν
Γκιμτσέον Σανγκμού - Ιντσεόν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.25 | 3.25 | 3.30 | 5.23% | 1.70 | 2.14 | 5.26% | 1.87 | 1.89 | 6.00% |
|
|
2.25 | 3.10 | 3.40 | 5.76% | 1.63 | 2.20 | 6.37% | 1.88 | 1.88 | 6.00% |
|
|
2.25 | 3.10 | 3.30 | 6.55% | 1.71 | 2.09 | 5.95% | 1.80 | 1.93 | 6.86% |
|
|
2.22 | 3.10 | 3.35 | 6.68% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | 1.80 | 1.91 | 7.33% |
|
|
2.28 | 3.00 | 3.33 | 6.74% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | 1.90 | 1.80 | 7.57% |
|
|
2.10 | 3.20 | 3.25 | 8.79% | 1.75 | 2.05 | 5.59% | 1.80 | 1.91 | 7.33% |
Betting facts
Η ομάδα Γκιμτσέον Σανγκμού έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκιμτσέον Σανγκμού, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ