Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
D. Ureta Γήπεδο
Estadio Héroes de San Ramón (18.000) Απόσταση
Κοινή έδρα Καιρός
Άστατος Καχαμάρκα - FC Cajamarca Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
64.3%
85.7%
57.1%
57.1%
71.4%
57.1%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Καχαμάρκα - FC Cajamarca
1
1.85
X
3.70
2
5.00
1
1.85
Καχαμάρκα
X
3.70
Ισοπαλία
2
5.00
FC Cajamarca
Καχαμάρκα - FC Cajamarca Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.70 | 3.70 | 5.00 | 5.53% | 1.82 | 1.97 | 5.40% | 1.94 | 1.82 | 6.10% |
|
|
1.70 | 3.60 | 5.00 | 6.19% | 1.78 | 1.96 | 6.72% | 1.90 | 1.76 | 8.63% |
|
|
1.71 | 3.60 | 4.55 | 7.61% | 1.82 | 1.95 | 5.86% | 1.88 | 1.84 | 7.01% |
|
|
1.85 | 3.50 | 3.90 | 7.64% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
1.70 | 3.45 | 4.70 | 8.33% | 1.78 | 1.93 | 7.40% | 1.88 | 1.83 | 7.27% |
|
|
1.60 | 3.55 | 4.80 | 10.32% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.85 | 1.85 | 7.50% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καχαμάρκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ