Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Αλεχάντρο Μορίγια (Ισπανία) Γήπεδο
Εστάντιο Κάρλος Μπελμόντε (17.524) Απόσταση
509 χλμ. Καιρός
Άστατος
Α΄ Γύρος: Κουλτουράλ Λεονέσα - Αλμπαθέτε 0-0
Αλμπαθέτε - Κουλτουράλ Λεονέσα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Κουλτουράλ Λεονέσα
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Raul Lizoain | Τ | 19/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Pepe | Α | 17/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Jesus Vallejo | Α | 27/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Medina Agus | Μ | 25/7 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Javi Villar | Μ | 22/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Jose Lazo | Μ | 31/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Higinio Marin | Ε | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
28 | |
| Victor Valverde | Ε | 24/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Antonio Puertas | Ε | 10/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Matia Barzic | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Quique Fornos | Α | 10/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Thiago Ojeda | Μ | 31/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Manu Justo | Ε | 28/5 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Αλμπαθέτε - Κουλτουράλ Λεονέσα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
12η
57.5%
70%
50%
22η
50%
67.5%
52.5%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Αλμπαθέτε - Κουλτουράλ Λεονέσα
1
2.32
X
3.30
2
3.40
1
2.32
Αλμπαθέτε
X
3.30
Ισοπαλία
2
3.40
Κουλτουράλ Λ.
Αλμπαθέτε - Κουλτουράλ Λεονέσα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.32 | 3.30 | 3.20 | 4.45% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.62 | 2.20 | 6.70% |
|
|
2.29 | 3.10 | 3.40 | 5.07% | 1.94 | 1.86 | 5.04% | 1.63 | 2.20 | 6.37% |
|
|
2.30 | 3.10 | 3.30 | 5.70% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.62 | 2.20 | 6.70% |
|
|
2.25 | 3.20 | 3.25 | 6.07% | 1.92 | 1.82 | 6.57% | 1.63 | 2.20 | 6.37% |
|
|
2.30 | 3.20 | 3.15 | 6.08% | 1.90 | 1.85 | 6.27% | 1.66 | 2.10 | 7.29% |
|
|
2.30 | 3.00 | 3.30 | 6.64% | 1.85 | 1.97 | 4.59% | 1.69 | 2.03 | 7.78% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλμπαθέτε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κουλτουράλ Λεονέσα έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ