Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ko Hyung-Jin Γήπεδο
Anyang Stadium (17.143) Απόσταση
211 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Γκιμτσέον Σανγκμού - Ανιάνγκ 1-1
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Chang-Yong Lee | Α | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jung-Taek Lee | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ανιάνγκ - Γκιμτσέον Σανγκμού Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
8η
71.4%
71.4%
28.6%
10η
71.4%
92.9%
42.9%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ανιάνγκ - Γκιμτσέον Σανγκμού
1
2.17
X
3.30
2
3.40
1
2.17
Ανιάνγκ
X
3.30
Ισοπαλία
2
3.40
Γκιμτσέον Σα.
Ανιάνγκ - Γκιμτσέον Σανγκμού Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.17 | 3.30 | 3.40 | 5.48% | 1.75 | 2.06 | 5.38% | 1.84 | 1.92 | 6.04% |
|
|
2.13 | 3.30 | 3.40 | 6.25% | 1.75 | 2.02 | 6.23% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
2.16 | 3.25 | 3.33 | 6.63% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | 1.80 | 1.90 | 7.57% |
|
|
2.15 | 3.25 | 3.35 | 6.66% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | 1.78 | 1.93 | 7.40% |
|
|
2.15 | 3.20 | 3.35 | 7.07% | 1.77 | 2.00 | 6.10% | 1.77 | 1.97 | 6.77% |
|
|
2.10 | 3.10 | 3.25 | 9.62% | 1.73 | 2.08 | 5.55% | 1.80 | 1.91 | 7.33% |
Betting facts
Η ομάδα Ανιάνγκ έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ανιάνγκ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Γκιμτσέον Σανγκμού έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ