Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
H. Qovanaj Γήπεδο
Stade de Tourbillon (15.000) Απόσταση
193 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σιόν - Βαντούζ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
3η
70%
100%
90%
10η
90%
100%
100%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σιόν - Βαντούζ
1
1.53
X
4.75
2
5.50
1
1.53
Σιόν
X
4.75
Ισοπαλία
2
5.50
Βαντούζ
Σιόν - Βαντούζ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.52 | 4.70 | 5.40 | 5.29% | 2.62 | 1.48 | 5.42% | 1.58 | 2.30 | 6.34% |
|
|
1.53 | 4.50 | 5.50 | 5.45% | 2.70 | 1.44 | 6.09% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
|
|
1.53 | 4.50 | 5.30 | 6.06% | 2.50 | 1.47 | 7.43% | 1.65 | 2.20 | 5.71% |
|
|
1.52 | 4.75 | 5.00 | 6.40% | 2.54 | 1.48 | 6.49% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
1.51 | 4.50 | 5.35 | 6.66% | 2.55 | 1.49 | 5.95% | 1.60 | 2.25 | 6.49% |
|
|
1.50 | 4.65 | 5.20 | 6.89% | 2.57 | 1.47 | 6.49% | 1.60 | 2.22 | 7.02% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σιόν, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ