Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ντάβι Λακέρδα (Βραζιλία) Γήπεδο
Arena Castelão (63.900) Απόσταση
882 χλμ. Καιρός
Ζέστη
Α΄ Γύρος: Κλαμπ ντε Ρεγκάτας - Φορταλέζα 1-1
Φορταλέζα - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Gabriel Fuentes | Α | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
| Baya Paulo | Μ |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | ||
| Pierre | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Campos Leo | Α | 5/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Kevin | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Lucca De | Μ | 13/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Φορταλέζα - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
4η
43.8%
59.4%
34.4%
7η
56.3%
78.1%
62.5%
Φορταλέζα και Ρεγκάτας παλεύουν για την άνοδο στην κορυφαία κατηγορία της χώρας, η γηπεδούχος σαφώς έχει απόψε το πάνω χέρι ενώ με προϋποθέσεις μπορεί να βρεθεί στα χέρια της και το εισιτήριο για απευθείας άνοδο. Παρέμεινε αήττητη στο προηγούμενο, θα πάμε στον άσο.
12/10
22:00
Αγώνας
Φορταλέζα - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας
Σημείο
1
Stake
10.00
Result
2-2
Profit
-10.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Φορταλέζα - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας
1
2.20
X
3.60
2
3.80
1
2.20
Φορταλέζα
X
3.60
Ισοπαλία
2
3.80
Κλαμπ ντε Ρε.
Φορταλέζα - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.20 | 3.55 | 3.79 | 0.01% | 1.88 | 1.87 | 6.25% | 1.67 | 2.07 | 7.57% |
|
|
1.90 | 3.60 | 3.80 | 6.30% | 1.94 | 1.80 | 6.63% | 1.71 | 2.00 | 7.82% |
|
|
2.05 | 3.30 | 3.60 | 6.42% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.73 | 2.00 | 7.24% |
|
|
2.08 | 3.30 | 3.50 | 6.50% | 1.92 | 1.88 | 5.01% | 1.70 | 2.10 | 6.05% |
|
|
2.06 | 3.30 | 3.45 | 7.26% | 1.87 | 1.89 | 6.00% | 1.76 | 1.96 | 7.27% |
|
|
2.02 | 3.40 | 3.40 | 7.69% | 1.81 | 1.88 | 7.78% | 1.72 | 2.00 | 7.53% |
|
|
2.00 | 3.20 | 3.30 | 10.36% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.75 | 1.95 | 7.77% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φορταλέζα, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κλαμπ ντε Ρεγκάτας νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ