Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Φακούντο Τέγιο (Αργεντινή) Γήπεδο
Maracanã (78.838) Απόσταση
434 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Σχόλια:
Πρώτος ημιτελικός Λιμπερταδόρες. Τα παιχνίδια είναι διπλά. Ακολουθεί ρεβάνς στην έδρα της Παλμέιρας (21/10). Σε περίπτωση συνολικής ισοπαλίας ακολουθεί απευθείας η διαδικασία των πέναλτι. Ο νικητής αντιμετωπίζει στον τελικό το νικητή του Εστουδιάντες – Φλαμένγκο. Για το Μπραζιλεϊράο 2026: Φλουμινένσε - Παλμέιρας 3-2 (15/8).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Παλμέιρας
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Rene | Α | 5/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Alisson | Μ | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Nonato | Μ | 4/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Reis Matheus | Ε |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
41 | ||
| Kennedy John | Ε | 6/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| German Cano | Ε | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jefte | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
19 | |
| Gustavo Gomez | Α | 9/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Ramon Sosa | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Φλουμινένσε - Παλμέιρας Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
63.6%
81.8%
45.5%
63.6%
72.7%
36.4%
Η Φλουμινένσε είχε δύο σερί νίκες με 7-1 γκολ, σερί το οποίο σταμάτησε στο ντέρμπι με την Φλαμένγκο όπου έχασε με 1-0. Στον προηγούμενο γύρο απέκλεισε την Πλατένσε, την κέρδισε με 2-0 εντός ενώ έχασε εκτός με 2-1. Η Παλμέιρας συνεχίζει αήττητη εδώ και 13 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις, προέρχεται από το εύκολο 4-1 εντός επί της Κορίνθιανς. Στον προηγούμενο γύρο απέκλεισε την Λίγκα Κίτο, κέρδισε 1-0 εντός, έχασε με 3-2 εκτός και πήρε την πρόκρισησ τα πέναλτι με 4-3. Σε εξαιρετική τιμή το G/G.
15/10
03:30
Αγώνας
Φλουμινένσε - Παλμέιρας
Σημείο
G/G
Stake
10.00
Result
1-2
Profit
+13.50
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Φλουμινένσε - Παλμέιρας
1
3.00
X
3.14
2
2.75
1
3.00
Φλουμινένσε
X
3.14
Ισοπαλία
2
2.75
Παλμέιρας
Φλουμινένσε - Παλμέιρας Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.00 | 3.00 | 2.62 | 4.61% | 1.50 | 2.62 | 4.61% | 2.05 | 1.72 | 6.47% |
|
|
2.85 | 3.14 | 2.62 | 4.86% | 1.52 | 2.54 | 4.91% | 2.10 | 1.71 | 5.75% |
|
|
2.88 | 3.10 | 2.62 | 4.90% | 1.48 | 2.60 | 5.69% | 2.10 | 1.67 | 6.98% |
|
|
2.98 | 2.88 | 2.70 | 5.05% | 1.45 | 2.73 | 5.30% | 2.18 | 1.64 | 6.41% |
|
|
2.95 | 2.90 | 2.70 | 5.14% | 1.52 | 2.55 | 4.77% | 2.03 | 1.75 | 6.02% |
|
|
2.95 | 2.75 | 2.75 | 6.21% | 1.43 | 2.60 | 7.74% | 2.15 | 1.65 | 6.64% |
|
|
2.85 | 2.82 | 2.70 | 7.05% | 1.44 | 2.67 | 6.45% | 2.18 | 1.60 | 7.72% |
|
|
2.98 | 2.82 | 2.58 | 7.22% | 1.45 | 2.69 | 5.79% | 2.17 | 1.63 | 6.92% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φλουμινένσε, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ