Magenta Sport 2HD
Κωδ. Κουπονιού: 709
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ντ. Νίκολσον Γήπεδο
Dens Park (11.775) Απόσταση
128 χλμ. Καιρός
Ψυχρός Πιθανές Ενδεκάδες
Ρέιντζερς
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Zan Besir | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Ryan Finnigan | Μ | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Finlay Robertson | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Charlie Reilly | Μ | 21/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Simon Murray | Ε | 32/7 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Joe Westley | Ε | 23/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cameron Devlin | Μ | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Chermiti | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
| Lawrence Shankland | Ε | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Daisuke Yokota | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Νταντί - Ρέιντζερς Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
4η
66.7%
88.9%
55.6%
2η
55.6%
55.6%
44.4%
Η μαχητική και φορμαρισμένη Νταντί αδικείται από τους μπουκ, καθώς με τον τρόπο που παίζει βάζει δύσκολα σε όλους και η Ρέιντζερς δεν μπορεί να θεωρηθεί εξαίρεση ειδικά με τα αμυντικά προβλήματα που έχει, όμως έχει συνεχόμενες νίκες. Όλα θα εξαρτηθούν από τους φιλοξενούμενους.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Νταντί - Ρέιντζερς
1
7.60
X
5.00
2
1.42
1
7.60
Νταντί
X
5.00
Ισοπαλία
2
1.42
Ρέιντζερς
Νταντί - Ρέιντζερς Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
7.30 | 4.75 | 1.42 | 4.92% | 2.37 | 1.60 | 4.48% | 1.78 | 1.98 | 6.27% |
|
|
7.60 | 5.00 | 1.38 | 5.32% | 2.38 | 1.58 | 5.04% | 1.80 | 1.96 | 6.17% |
|
|
7.20 | 4.60 | 1.42 | 5.71% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | 1.80 | 1.93 | 6.86% |
|
|
7.50 | 4.90 | 1.37 | 6.31% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | 1.73 | 2.05 | 6.18% |
|
|
7.00 | 5.00 | 1.38 | 6.32% | 2.36 | 1.54 | 6.81% | 1.76 | 1.90 | 8.63% |
|
|
6.50 | 4.75 | 1.42 | 6.42% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
6.75 | 4.75 | 1.40 | 6.80% | 2.35 | 1.54 | 6.97% | 1.70 | 2.02 | 7.69% |
|
|
6.80 | 4.55 | 1.40 | 7.50% | 2.38 | 1.52 | 7.24% | 1.72 | 2.02 | 7.10% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταντί, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ