Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
G. Kubler Γήπεδο
Stade Paul Lignon (5,996) Απόσταση
126 χλμ. Καιρός
Βροχή
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Μονπελιέ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Yanis Zouaoui | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ροντέ - Μονπελιέ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
17η
62.5%
87.5%
62.5%
5η
37.5%
50%
12.5%
Το ξεκίνημα της Ροντέ στη σεζόν ήταν ελπιδοφόρο, ωστόσο η συνέχεια υπήρξε δραματική, μετρώντας πλέον τέσσερις διαδοχικές ήττες, με πιο πρόσφατη το 2-0 από τη Σεντ Ετιέν. Ανασταλτικά νοσεί σοβαρά, δεχόμενη κατά μέσο όρο 2.2 γκολ στα τελευταία πέντε παιχνίδια. Η Μονπελιέ διανύει καλή πορεία στη φετινή Ligue 2, ούσα στην 5η θέση της βαθμολογίας με ρεκόρ 4-3-1. Προέρχεται από καθαρή νίκη με 2-0 επί της Γκρενόμπλ, έχοντας συλλέξει επτά βαθμούς στα τρία τελευταία παιχνίδια της. Η αγωνιστική κατρακύλα και τα τεράστια αμυντικά κενά της Ροντέ την καθιστούν αουτσάιντερ απέναντι σε μία πιο σταθερή και φορμαρισμένη Μονπελιέ. Έχει αξία το 2 DNB.
19/10
21:45
Αγώνας
Ροντέ - Μονπελιέ
Σημείο
2 DNB
Stake
10.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ροντέ - Μονπελιέ
1
3.05
X
3.50
2
2.45
1
3.05
Ροντέ
X
3.50
Ισοπαλία
2
2.45
Μονπελιέ
Ροντέ - Μονπελιέ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.92 | 3.50 | 2.37 | 4.77% | 2.27 | 1.65 | 4.45% | 1.50 | 2.47 | 6.68% |
|
|
3.05 | 3.15 | 2.45 | 5.08% | 2.23 | 1.64 | 5.50% | 1.49 | 2.55 | 5.95% |
|
|
2.90 | 3.35 | 2.40 | 5.66% | 2.15 | 1.68 | 5.69% | 1.53 | 2.40 | 6.56% |
|
|
3.00 | 3.15 | 2.40 | 6.32% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.53 | 2.40 | 6.56% |
|
|
2.70 | 3.50 | 2.40 | 6.78% | 2.17 | 1.64 | 6.59% | 1.52 | 2.32 | 8.17% |
|
|
2.85 | 3.50 | 2.25 | 7.50% | 2.12 | 1.64 | 7.53% | 1.55 | 2.28 | 7.73% |
|
|
2.75 | 3.30 | 2.20 | 10.81% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ροντέ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ