Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Τζέρμαν Καμάτσο Γήπεδο
UD Almería Stadium (21.350) Απόσταση
987 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Οβιέδο
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ely Rodrigo | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Guedes Gui | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Mikel Vesga | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Nico Melamed | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Juan Cruz | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Carlos Dominguez | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Alexandru Isfan | Μ | 21/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Ilyas Chaira | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Carlos Fernandez | Ε | 30/14 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Estanis Pedrola | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Chris Ramos | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Αλμερία - Οβιέδο Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
2η
41.7%
75%
50%
9η
50%
66.7%
58.3%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Αλμερία - Οβιέδο
1
1.78
X
3.80
2
4.75
1
1.78
Αλμερία
X
3.80
Ισοπαλία
2
4.75
Οβιέδο
Αλμερία - Οβιέδο Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.78 | 3.75 | 4.50 | 4.82% | 2.02 | 1.80 | 4.82% | 1.72 | 2.05 | 6.47% |
|
|
1.72 | 3.80 | 4.75 | 5.22% | 1.97 | 1.82 | 5.40% | 1.78 | 1.97 | 6.49% |
|
|
1.76 | 3.65 | 4.55 | 5.83% | 1.98 | 1.79 | 5.99% | 1.73 | 2.02 | 6.81% |
|
|
1.75 | 3.60 | 4.70 | 5.84% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | 1.77 | 1.97 | 6.77% |
|
|
1.71 | 3.66 | 4.75 | 6.41% | 1.96 | 1.78 | 6.72% | 1.74 | 1.95 | 8.05% |
|
|
1.70 | 3.70 | 4.75 | 6.46% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.80 | 1.91 | 7.33% |
|
|
1.72 | 3.55 | 4.30 | 8.73% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | 1.72 | 1.98 | 7.96% |
|
|
1.32 | 3.20 | 6.55% | |||||||
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλμερία, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ