Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
P. Gaillouste Γήπεδο
Stade de la Mosson (32.950) Απόσταση
595 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Ρεντ Σταρ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Alpha Sissoko | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Nordan Mukiele | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Pierre Lemonnier | Α | 26/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Mahamadou Diawara | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Kevin Cabral | Ε | 26/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μονπελιέ - Ρεντ Σταρ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
2η
36.4%
63.6%
36.4%
6η
63.6%
63.6%
54.5%
Η Μονπελιέ προέρχεται από την άνετη εκτός έδρας νίκη (0-3) επί της Ροντέ, επιβεβαιώνοντας την εξαιρετική ανασταλτική της λειτουργία. Διαθέτει μία από τις πιο συμπαγείς αμυντικές γραμμές στην κατηγορία, έχοντας δεχθεί μόλις 4 τέρματα στα τελευταία 6 παιχνίδια της, ενώ παράλληλα διατηρεί αήττητο σερί 4 αγώνων μπροστά στο κοινό της. Η Ρεντ Σταρ ψάχνει αντίδραση μετά την εντός έδρας ήττα (0-1) από τη Σεντ Ετιέν. Παρά τα αμυντικά κενά που παρουσιάζει εσχάτως (9 γκολ παθητικό στα πρόσφατα 6 ματς), βασίζεται στην εκτός έδρας δυναμική της, όπου «τρέχει» αήττητο σερί έξι αγώνων. Η ισχυρή αμυντική παρουσία της Μονπελιέ στην έδρα της κοντράρεται με την ικανότητα της Ρεντ Σταρ εκτός. 1 DNB.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μονπελιέ - Ρεντ Σταρ
1
2.30
X
3.50
2
3.15
1
2.30
Μονπελιέ
X
3.50
Ισοπαλία
2
3.15
Ρεντ Σταρ
Μονπελιέ - Ρεντ Σταρ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.30 | 3.45 | 3.10 | 4.51% | 2.00 | 1.82 | 4.71% | 1.65 | 2.15 | 6.64% |
|
|
2.29 | 3.50 | 3.00 | 5.28% | 2.01 | 1.80 | 5.04% | 1.63 | 2.20 | 6.37% |
|
|
2.25 | 3.30 | 3.15 | 6.10% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | 1.63 | 2.20 | 6.37% |
|
|
2.25 | 3.30 | 3.05 | 7.01% | 1.91 | 1.83 | 6.54% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
|
|
2.30 | 3.25 | 3.00 | 7.05% | 1.80 | 1.94 | 6.63% | 1.72 | 2.00 | 7.53% |
|
|
2.25 | 3.20 | 2.92 | 9.04% | 1.72 | 1.85 | 10.87% | |||
|
|
2.15 | 3.25 | 3.00 | 9.60% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μονπελιέ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ