Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Φ. Φερνάντες ντε Λίμα Γήπεδο
Estádio da Serrinha (14.450 θ.), Goiania Απόσταση
1.998 χλμ. Καιρός
Ζέστη
Α΄ Γύρος: Κλαμπ ντε Ρεγκάτας - Γκοϊάς 2-2
Γκοϊάς - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Felipe Luiz | Α | 11/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Γκοϊάς - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
9η
38.9%
66.7%
36.1%
6η
58.3%
77.8%
63.9%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Γκοϊάς - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας
1
2.35
X
3.40
2
3.05
1
2.35
Γκοϊάς
X
3.40
Ισοπαλία
2
3.05
Κλαμπ ντε Ρε.
Γκοϊάς - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.25 | 3.40 | 3.05 | 6.23% | 2.06 | 1.76 | 5.09% | 1.61 | 2.25 | 6.15% |
|
|
2.35 | 3.25 | 3.00 | 6.24% | 2.05 | 1.75 | 5.59% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
2.27 | 3.40 | 3.00 | 6.37% | 2.05 | 1.72 | 6.47% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
2.33 | 3.40 | 2.90 | 6.38% | 2.05 | 1.71 | 6.77% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
2.24 | 3.40 | 3.00 | 6.88% | 2.02 | 1.75 | 6.23% | 1.59 | 2.22 | 7.35% |
|
|
2.25 | 3.40 | 2.90 | 7.70% | 2.00 | 1.71 | 7.82% | 1.60 | 2.20 | 7.37% |
|
|
2.22 | 3.30 | 2.95 | 8.46% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | 1.58 | 2.22 | 7.69% |
|
|
2.13 | 3.35 | 2.90 | 10.14% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | 1.62 | 2.15 | 7.61% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκοϊάς, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κλαμπ ντε Ρεγκάτας νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ