Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Lemonsoft Stadion (6.000), συνθετικός χλοοτάπητας Απόσταση
417 χλμ. Καιρός
Άστατος
Α΄ Γύρος: Ελσίνκι - Βάασα 6-0
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Vilmer Ronnberg | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
19 | |
| Antti-Ville Raisanen | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Matej Markovic | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Ville Tikkanen | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| David Ezeh | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
21 | |
| Roni Hudd | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Βάασα - Ελσίνκι Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
6η
40%
53.3%
33.3%
1η
46.7%
76.7%
63.3%
Η Βάασα έχει ουσιαστικά χάσει το βαθμολογικό της κίνητρο, σε αντίθεση με την Ελσίνκι που βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση και κρατά την τύχη του τίτλου στα χέρια της. Με 20 γκολ στις πέντε τελευταίες αναμετρήσεις, οι φιλοξενούμενοι έχουν τον πρώτο λόγο.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Βάασα - Ελσίνκι
1
7.50
X
4.85
2
1.46
1
7.50
Βάασα
X
4.85
Ισοπαλία
2
1.46
Ελσίνκι
Βάασα - Ελσίνκι Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6.20 | 4.70 | 1.45 | 5.99% | ||||||
|
|
5.90 | 4.65 | 1.46 | 6.50% | 2.70 | 1.45 | 5.66% | 1.59 | 2.28 | 6.33% |
|
|
7.50 | 4.50 | 1.40 | 6.53% | 2.66 | 1.41 | 7.85% | 1.60 | 2.20 | 7.37% |
|
|
5.90 | 4.60 | 1.46 | 6.70% | 2.85 | 1.41 | 5.67% | 1.53 | 2.40 | 6.56% |
|
|
6.80 | 4.50 | 1.42 | 6.85% | 2.72 | 1.42 | 6.71% | 1.55 | 2.30 | 7.40% |
|
|
6.80 | 4.80 | 1.38 | 7.41% | 2.82 | 1.41 | 6.00% | 1.58 | 2.22 | 7.69% |
|
|
6.50 | 4.85 | 1.38 | 7.81% | 2.72 | 1.40 | 7.57% | 1.58 | 2.20 | 8.04% |
|
|
7.00 | 4.50 | 1.38 | 8.23% | 2.70 | 1.44 | 6.09% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Βάασα, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ