Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
T. Vincent Γήπεδο
Bauer (10.000) Απόσταση
281 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Νανσί
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Pierre Lemonnier | Α | 26/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Dylan Durivaux | Α | 18/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Josue Escartin | Α | 7/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Mahamadou Diawara | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Kevin Cabral | Ε | 26/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Nordine Kandil | Μ | 15/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ρεντ Σταρ - Νανσί Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
6η
63.6%
63.6%
54.5%
4η
36.4%
45.5%
36.4%
Η Ρεντ Σταρ επιζητά την άμεση επιστροφή στις επιτυχίες μετά την ήττα με 2-1 από τη Μονπελιέ για τη Ligue 2. Ασταθής αμυντικά, έχοντας δεχθεί γκολ στα 5 από τα 6 πιο πρόσφατα παιχνίδια της, επιτρέποντας 7 τέρματα σε αυτό το διάστημα. Φορμαρισμένη η Νανσί. Το απέδειξε και με τη μεσοβδόμαδη νίκη με 1-0 επί της Λαβάλ. Μετρά 4 διαδοχικές νίκες στο πρωτάθλημα και έχει σκοράρει 9 φορές στις 6 τελευταίες αναμετρήσεις της. Αήττητη στις 2 πιο πρόσφατες εκτός έδρας εξόδους της. Η επιθετική ευχέρεια της Νανσί και η αμυντική αστάθεια της Ρεντ Σταρ υπόσχονται μία «ανοιχτή» αναμέτρηση. G/G.
02/11
21:45
Αγώνας
Ρεντ Σταρ - Νανσί
Σημείο
G/G
Stake
6.00
Result
1-4
Profit
+4.50
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ρεντ Σταρ - Νανσί
1
2.50
X
3.35
2
3.10
1
2.50
Ρεντ Σταρ
X
3.35
Ισοπαλία
2
3.10
Νανσί
Ρεντ Σταρ - Νανσί Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.50 | 3.35 | 2.83 | 4.93% | 1.82 | 1.98 | 5.17% | 1.74 | 2.04 | 6.10% |
|
|
2.40 | 3.25 | 3.05 | 4.96% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.70 | 2.07 | 6.66% |
|
|
2.40 | 3.30 | 2.90 | 6.06% | 1.80 | 1.97 | 5.94% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
|
|
2.40 | 3.30 | 2.90 | 6.06% | 1.77 | 1.97 | 6.77% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
|
|
2.30 | 3.20 | 3.10 | 6.53% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.70 | 2.05 | 7.07% |
|
|
2.45 | 3.25 | 2.80 | 6.80% | 1.80 | 1.92 | 7.10% | 1.72 | 1.98 | 7.96% |
|
|
2.42 | 3.15 | 2.75 | 8.62% | 1.80 | 1.92 | 7.10% | 1.72 | 2.00 | 7.53% |
|
|
2.20 | 3.10 | 2.88 | 11.06% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.73 | 2.00 | 7.24% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρεντ Σταρ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ