Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Estadio Héroes de San Ramón (18.000) Απόσταση
850 χλμ. Καιρός
Αίθριος FC Cajamarca - Σπ. Κριστάλ Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
57.1%
71.4%
57.1%
78.6%
92.9%
71.4%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
FC Cajamarca - Σπ. Κριστάλ
1
2.75
X
3.45
2
2.50
1
2.75
FC Cajamarca
X
3.45
Ισοπαλία
2
2.50
Σπ. Κριστάλ
FC Cajamarca - Σπ. Κριστάλ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.75 | 3.45 | 2.49 | 5.22% | 1.93 | 1.87 | 5.02% | 1.68 | 2.13 | 6.08% |
|
|
2.75 | 3.30 | 2.50 | 6.25% | 1.89 | 1.87 | 6.00% | 1.68 | 2.10 | 6.67% |
|
|
2.75 | 3.40 | 2.40 | 6.93% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.73 | 2.00 | 7.24% |
|
|
2.66 | 3.33 | 2.50 | 7.08% | 1.87 | 1.86 | 6.75% | 1.68 | 2.05 | 7.67% |
|
|
2.67 | 3.25 | 2.45 | 8.29% | 1.87 | 1.85 | 7.00% | 1.67 | 2.07 | 7.57% |
|
|
2.60 | 3.25 | 2.35 | 10.54% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | 1.68 | 2.05 | 7.67% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας FC Cajamarca, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ