Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Κέβιν Ορτέγα (Περού) Γήπεδο
Estadio Inca Garcilaso de la Vega (42.056) Απόσταση
520 χλμ. Καιρός
Ψυχρός
Στο Απερτούρα: Μελγάρ-Σιενσιάνο 2-0
Σιενσιάνο - Μελγάρ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
16η
59.1%
77.3%
59.1%
3η
68.2%
86.4%
63.6%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σιενσιάνο - Μελγάρ
1
2.07
X
3.45
2
3.60
1
2.07
Σιενσιάνο
X
3.45
Ισοπαλία
2
3.60
Μελγάρ
Σιενσιάνο - Μελγάρ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.07 | 3.45 | 3.55 | 5.18% | 1.98 | 1.82 | 5.17% | 1.68 | 2.12 | 6.27% |
|
|
2.05 | 3.33 | 3.60 | 6.18% | 1.90 | 1.83 | 6.78% | 1.68 | 2.05 | 7.67% |
|
|
2.02 | 3.40 | 3.60 | 6.27% | 1.96 | 1.81 | 5.90% | 1.66 | 2.10 | 7.29% |
|
|
1.95 | 3.40 | 3.60 | 7.81% | 2.05 | 1.75 | 5.59% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
|
|
1.98 | 3.30 | 3.55 | 8.24% | 1.93 | 1.78 | 7.40% | 1.65 | 2.12 | 7.21% |
|
|
1.95 | 3.25 | 3.45 | 9.94% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | 1.70 | 2.02 | 7.69% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σιενσιάνο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μελγάρ έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ