Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
L. Piccolo Γήπεδο
Kybunpark (19.600) Απόσταση
152 χλμ. Καιρός
Άστατος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σεν Γκάλεν - Τουν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
4η
100%
100%
100%
6η
66.7%
100%
100%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σεν Γκάλεν - Τουν
1
1.64
X
4.45
2
5.00
1
1.64
Σεν Γκάλεν
X
4.45
Ισοπαλία
2
5.00
Τουν
Σεν Γκάλεν - Τουν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.63 | 4.45 | 4.60 | 5.27% | 3.35 | 1.32 | 5.31% | 1.37 | 2.98 | 6.15% |
|
|
1.60 | 4.20 | 5.00 | 5.94% | 3.10 | 1.36 | 5.47% | 1.40 | 2.75 | 7.23% |
|
|
1.64 | 4.25 | 4.50 | 6.30% | 3.10 | 1.33 | 6.93% | 1.40 | 2.75 | 7.23% |
|
|
1.60 | 4.30 | 4.70 | 6.57% | 3.10 | 1.30 | 8.41% | 1.40 | 2.85 | 6.12% |
|
|
1.62 | 4.20 | 4.60 | 6.78% | 3.10 | 1.34 | 6.44% | 1.38 | 2.82 | 7.34% |
|
|
1.62 | 4.20 | 4.60 | 6.78% | 3.15 | 1.34 | 5.99% | 1.39 | 2.85 | 6.57% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεν Γκάλεν, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ