Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Z. Prskalo Γήπεδο
Rheinpark Stadion (7.838) Απόσταση
150 χλμ. Καιρός
Άστατος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαντούζ - Τουν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
11η
100%
100%
100%
9η
66.7%
77.8%
77.8%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Βαντούζ - Τουν
1
2.42
X
4.20
2
2.52
1
2.42
Βαντούζ
X
4.20
Ισοπαλία
2
2.52
Τουν
Βαντούζ - Τουν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.35 | 4.05 | 2.52 | 6.48% | 3.25 | 1.31 | 6.63% | 1.30 | 3.20 | 7.56% |
|
|
2.35 | 4.10 | 2.50 | 6.49% | 3.30 | 1.30 | 6.74% | 1.30 | 3.45 | 5.58% |
|
|
2.35 | 4.10 | 2.50 | 6.49% | 3.60 | 1.28 | 5.57% | 1.30 | 3.40 | 5.96% |
|
|
2.33 | 4.20 | 2.45 | 7.02% | 3.10 | 1.33 | 6.93% | 1.33 | 3.10 | 6.93% |
|
|
2.35 | 4.00 | 2.50 | 7.02% | 3.20 | 1.34 | 5.55% | 1.32 | 3.15 | 6.98% |
|
|
2.42 | 3.85 | 2.38 | 8.52% | 3.25 | 1.29 | 7.65% | 1.30 | 3.25 | 7.14% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Βαντούζ, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ